Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Top Fashion SEASON_01

Najnovšie vydanie Top Fashion sme venovali minimalizmu. Season_01 vyzdvihuje skinimalism vo svete krásy a nadčasový kvalitný dizajn ako opak pominuteľnosti opakujúcich sa trendov.

Top Fashion SEASON_01

Nezabudnite si nalistovať predpoveď módneho diania pre rok 2023 - menej je čoraz viac. Prečítajte si zaujímavé rozhovory s vedúcimi osobnosťami dizajnu a umenia ako galeristkou Nellou Beljan, dizajnérkami francúzskej značky kabeliek Fane a riaditeľkou Slovenskej Národnej Galérie Alexandrou Kusou. Inšpirujte sa československými ikonami minimalizmu Máriou Švarbovou, Zuzanou Spustovou a Ivanou Mentlovou, ktoré s nami zdieľali ich filozofiu v nakupovaní a orientácii vo svete módy. Ako zákazníci sme čoraz uvedomelejší, preferujeme kvalitu nad kvantitou a reflektujú to aj dizajnéri, ktorí v posledných sezónach jednoznačne podliehajú čaru jednoduchosti. My ju v jarnom čísle hrdo oslavujeme a pozývame vás nahliadnuť do výberu toho najlepšieho z minimalizmu.

 

[Runway report]

Zásané momenty, ktoré definujú sezónu. Prehliadky a prezentácie pre sezónu jar/leto 2023 priniesli kaleidoskop magických momentov. Pompézna výročná show, očakávané debuty i rozlúčka, prekvapivé spolupráce, celebrity.. Bolo ťažké vybrať favoritov, ale podarilo sa. Naše kritériá zahŕňali zmysel pre show, emocionálny impakt, originalitu, jasnosť vízie a účelu, relevanciu, prevedenie kolekcie a celkový dojem.

[Galéria]

Magazín Top Fashion ako prvý v novootvorenej národnej galérii SNG. Prečítajte si rozhovor s Alexandrou Kusou. Najočakávanejšiu rekonštrukciu na Slovensku dotiahla riaditeľka SNG do úspešného konca. V rozhovore opisuje, aké sú jej ďalšie plány a čo sa dialo počas rekonštrukcie.

[Tastemakers]

Československé ikony minimalizmu o filozofii v osobnej móde. Svojím štýlom inšpirujú ďaleko za hranicami Česka a Slovenska. Zuzana Spustová, Ivana Mentlová a Mária Švarbová sa delia o pohľad na svoj šatník, filozofiu nakupovania a všetko, čo súvisí s vkusom.

[2023: Luxury Is Dead]

Aspoň tak, ako ho poznáme. So stratou tajomstva okolo luxusnej módy aj naďalej rastúcou infláciou sa v roku 2023 zákazníci budú čoraz viac prikláňať k unikátnosti nákupov z druhej ruky a k minimalistickému dizajnu bez určených sezón a jednoznačného pohlavia. Nákupy z druhej ruky a minimalistický dizajn bez určených sezón a pohlavia. Čo ďalšie prinesie rok 2023?

[Wake-up call]

Prichádza jar a pleť je nutné oživiť. Ako získať stratený glow?

[Esencia šťastia]

Rodinný život Dominiky Navara Cibulkovej objektívom Top Fashion. Vyextrahovať z našich komplikovaných životov to najlepšie a skutočne dôležité, sa môže zdať náročné. S Dominikou a jej chlapcami sme sa o to pokúsili v rodinnej fotostory. Nášmu tímu otvorili dvere svojho víkendového útočiska v Malých Karpatoch. V jednoduchosti vyniklo šťastie a smiech, ktoré nám dovolili s nimi zdieľať. Pocity a nálady, ktoré sú tým naozaj trvalým, tým, čo v nás zostáva navždy.

O svoje poznania o rodinnom živote, rodičovstve a láske, o túžbach a snoch sa Dominika a Michal podelili v intímnom rozhovore, ktorý si môžete pozrieť po naskenovaní strany magazínu cez aplikáciu Top Fashion AR.

[Life&Style of Nella Beljan]

Berlínska galeristka, kurátorka, prekladateľka a editorka v rozhovore o živote, umení a nutnosti poznať svoje emócie. Stretávame sme sa v jej priestore so starostlivým výberom umenia, dizajnu a módy. Je oblečená v čiernom outfite, prevažne v Bottege, rada sa objíma a vyžaruje ľudskosť. Zakladateľka berlínskej galérie v rozhovore vysvetľuje svoju filozofiu v živote aj dizajne. Nella Beljan hovorí: „Don’t go for second best.“

 

[Jarné nákupy v Auparku]

Teší nás, že sme sa tento rok mohli podieľať na kampani a vizuálnej identite projektu Jarné nákupy v Auparku. Spojenie módy a nakupovania objavíte nielen na stránkach jarného vydania Top Fashion, ale aj v nákupnom centre Aupark Bratislava, kde vás v termíne 16-19/03/3032 čakajú výhodné zľavy a zaujímavý program. Online zľavové kupóny budú k dispozícii exkluzívne v novom čísle Top Fashion #SEASON_01.

Prečítajte si aj: Jarné nákupy v Auparku

Predplatné Top Fashion

Celoročná dávka módy, umenia a krásy + THE GLOW Inside Out Beauty Booster od Oslo Skin Lab ako darček. Objednajte si alebo podarujte ročné predplatné magazínu TOP FASHION, ktoré obsahuje 4 čísla (SEASON_01, SEASON_02, SEASON_03, a SEASON_04) za cenu 25 €/659 Kč. Ako bonus vám k nemu pribalíme kapsule THE GLOW Inside Out Beauty Booster od Oslo Skin Lab v celkovej hodnote 54,14 €/1 356 Kč.

Objednajte si predplatné magazínu Top Fashion
Objednajte si predplatné magazínu Top Fashion

Predchádzajúce čísla

Magazín / 6. december 2022

Top Fashion Season_04

V našom okolí sa často ukrýva krása, ktorú prehliadame. Odkryte ju na stránkach zimného čísla Top Fashion. Dočítate sa o vysokom šperkárstve aj čoraz viac verejnej Haute Couture a načerpáte inšpiráciu na zimné obdobie.

Magazín / 4. október 2022

Top Fashion Season_03

Nové vydanie magazínu Top Fashion sme venovali epicentru módy, Parížu. Nahliadnite s nami do rušných ateliérov najväčších módnych značiek, do tajných zákutí mesta a kaviarní, o ktorých vedia len Parížania.

Magazín / 28. jún 2022

Top Fashion Leto 2022

Načerpajte s nami inšpiráciu a prežite leto vyskladané z krásnych chvíľ, ktoré vo vás pretrvajú a budete sa k nim s láskou vracať ako k obľúbenému páru vintage džínsov.

Magazín / 23. marec 2022

Top Fashion Jar 2022

Season_01 sme venovali slobode. Slobode prejavu a predovšetkým slobode ako základnému ľudskému právu.

Magazín / 21. december 2021

Top Fashion Zima 2021

Nahliadnite do najnovšieho vydania magazínu Top Fashion