Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Top Fashion Season_04

V našom okolí sa často ukrýva krása, ktorú prehliadame. Odkryte ju na stránkach zimného čísla Top Fashion. Dočítate sa o vysokom šperkárstve aj čoraz viac verejnej Haute Couture a načerpáte inšpiráciu na zimné obdobie.

Top Fashion Season_04

Skrytá krása

Niektoré miesta dokážu človeka pohltiť, vyvolať emócie a naplniť novou energiou. Brnianska vila Stiassni od Ernsta Wiesnera, kde sme fotili cover editorial, má tú moc. Na prvý pohľad veľmi puristická architektúra v sebe ukrýva bohaté interiéry plné ozbobných detailov. Vila Stiassni mala byť šťastným domovom, no jej obyvatelia ju museli opustiť. Akoby bola predurčená slúžiť širšej spoločnosti, otvoriť dvere a ukázať svoju krásu. A modelka Ymre Stiekema sa tu v kolekcii Chanel Cruise pohybovala tak prirodzene…

[Haute Couture]

Základné momenty, ktoré definujú sezónu. S revolučným konceptom prišiel módny dom Balenciaga. Ich nový parížsky butik s haute couture je otvorený pre každého. Sprostredkovať zážitok z ateliérov a couture zblízka, ukázať know-how a tvorbu týchto šiat verejnosti, výrazne signalizuje náladu aktuálnej sezóny. Aj keď couture navždy zostane exkluzívna a dostupná len veľmi malej skupine ľudí, neznamená to, že sa z nej nemôžeme tešiť, podobne ako z umenia v múzeu či architektúry sprístupnenej verejnosti.

[Kráľovské sviečky Cire Trudon]

Značka sviečok Cire Trudon je dôkazom toho, že rozsiahla história a bohaté dedičstvo sú základom komerčného úspechu. Maison Trudon je najstarším aktívnym výrobcom sviečok na svete a jeho príbeh je taký pútavý a opradený legendami, že je len otázkou času, kedy bude sfilmovaný.

[Hľadanie strateného času]

Vila Stiassni sa v zimnom editoriále stretáva s topmodelkou Ymre a kolekciou Chanel Resort 2022.

Príbeh brnianskej vily Stiassni je plný zvratov. Vila pôvodne navrhnutá ako domov trojčlennej rodiny úspešného podnikateľa skončila vďaka jeho pôvodu v rukách štátu. Jej osud, našťastie, ešte nekončí, výnimočná pamiatka modernej architektúry sa po rekonštrukcii otvorila verejnosti a od roku 2018 ju nájdeme aj na prestížnom svetovom zozname Iconic Houses. Nový život do vily vniesla aj cover star Ymre v Chanel Resort kolekcii inšpirovanej Monakom. 

[Haute Joaillerie]

Vysoké šperky sú vesmírom, o ktorom mnohí snívajú. Ponorte sa s nami do noviniek vysokého šperkárstva a nechajte sa sprevádzať svetom magických bytostí, historických miest a exotických kvetov. Zimným editoriálom šperkov chce Top Fashion vyjadriť podporu komunite LGBTQIA+ vzhľadom na tragickú situáciu uplynulých mesiacov, ktorá sa odohrala na Slovensku.

[Catch The Moment]

Megainfluencerka Pepa Mack objektívom fotografa Jakuba Gulyása. Módna ikona, ktorá nás svojím vkusom a zmyslom pre detail inšpirovala dávno predtým, než jej počet sledovateľov na Instagrame dosiahol jeden milión. Slovenka žijúca v Austrálii, ktorá dnes pracuje ako ambasádorka značiek Prada, Fendi alebo Louis Vuitton. Pepa Mack sa v rozhovore pre Top Fashion rozrozpávala o začiatkoch v módnom biznise a formovaniu sociálnych sietí.

[Padanie vlasov: The Guide]

Ako zastaviť padanie vlasov? Padanie vlasov trápi až 50 % žien, napriek tomu často jednoznačne neviete, kam sa s týmto problémom obrátiť a čo značí, že niečo naozaj nie je v poriadku. „Denne v priemere vypadne okolo 100 vlasov, čo je ich prirodzená obmena. Ak však vlasy začnú vypadávať vo väčšej miere alebo sa objavujú holé miesta bez vlasov, či začne ustupovať vlasová línia a je viditeľné ich rednutie, je vhodné navštíviť odborníka,“ radí MUDr. Alexandra Markotánová z kliniky ENVY.

Lifestyle

Na mieste, kde sa svieži jadranský vzduch stretáva s horskými severnými prúdmi, medzi tisícmi stromov alpskej prírody a na dotyk s Dolomitmi, sa začal písať nový príbeh jedného nezvyčajného miesta. 

Predplatné Top Fashion

Celoročná dávka módy, umenia a krásy + šampón a kondicionér AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT ako darček.

  • Objednajte si alebo podarujte ročné predplatné magazínu TOP FASHION, ktoré obsahuje 4 čísla (SEASON_01, SEASON_02, SEASON_03, a SEASON_04) za cenu 25 €/659 Kč. Ako bonus vám k nemu pribalíme Authentic Beauty Concept Replenish šampón a kondicionér v celkovej hodnote 59 €/1 450 Kč.
Predplatné magazínu TOP FASHION si jednoducho a pohodlne objednáte ONLINE.
Predplatné magazínu TOP FASHION si jednoducho a pohodlne objednáte ONLINE.

Predchádzajúce čísla

Magazín / 10. marec 2023

Top Fashion SEASON_01

Najnovšie vydanie Top Fashion sme venovali minimalizmu. Season_01 vyzdvihuje skinimalism vo svete krásy a nadčasový kvalitný dizajn ako opak pominuteľnosti opakujúcich sa trendov.

Magazín / 6. december 2022

Top Fashion Season_04

V našom okolí sa často ukrýva krása, ktorú prehliadame. Odkryte ju na stránkach zimného čísla Top Fashion. Dočítate sa o vysokom šperkárstve aj čoraz viac verejnej Haute Couture a načerpáte inšpiráciu na zimné obdobie.

Magazín / 4. október 2022

Top Fashion Season_03

Nové vydanie magazínu Top Fashion sme venovali epicentru módy, Parížu. Nahliadnite s nami do rušných ateliérov najväčších módnych značiek, do tajných zákutí mesta a kaviarní, o ktorých vedia len Parížania.