Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Top Fashion SEASON_04

Top Fashion SEASON_04

„Zdieľanie emócií, spájanie nepravdepodobného, robenie vecí po svojom, jednoducho, snívanie,“ s týmito slovami uzavrela rozprávanie o kolekcii Chanel Couture umelecká riaditeľka Virginie Viard. Zdieľanie a priblíženie sa ľuďom, vám, čitateľom, bolo aj témou na pozadí nášho prvého komunitného eventu Top Session, kde sme mali možnosť vás osobne spoznať. Uvedomujeme si, aké dôležité je budovať komunitu, ktorá vie zdieľať emócie aj skúsenosti, podporovať sa a pomáhať si. Vyberte si teda v tomto čísle nový party outfit a vyrazte von s priateľmi alebo rodinou. 

AFTER DARK

Zimné číslo Top Fashion je tradične venované glamour. Veríme, že sa v ňom inšpirujete či už pri darčekoch, móde, beauty sekcii venovanej vlasom alebo dizajne. 

[STOROČIA ELEGANCIE]

Značka šperkov Tiffany & Co. bola založená už v roku 1837, a odvtedy sa stala synonymom nadčasovej elegancie. Viete prečo Charlesa Lewisa Tiffanyho prezývali kráľom diamantov?

[NEZÁVISLÉ ŠPERKY]

Predstavujeme nezávislé šperkárske značky, ktorými sa často inšpirujeme my sami. Veríme, že v našom zozname si niečo pre seba nájde každý, či už hľadáte investičný kúsok pre špeciálnu príležitosť, alebo náušnice na každodenné nosenie.

[VEĽKÝ VLASOVÝ ŠPECIÁL]

Komplexný návod na to, ako dosiahnuť zdravé a pevné vlasy. Nachystajte si pero a zápisník.

[NAD NÓRSKYMI FJORDMI]

Renomované architektonické štúdio Snøhetta navrhlo štyri drevené holiday homes priamo na okraji útesu, obklopené nádhernými výhľadmi na nórske Lysefjorden. Pozrite sa do nich s nami.

[KEEPING UP WITH LINDA]

Mali sme možnosť nahliadnuť do nového bytu Lindy Nývltovej na Piatej Avenue. Linda nám porozprávala, ako prebiehal dizajnový proces.

[GIFT GUIDE]

Jediný sprievodca darčekmi, ktorý potrebujete vidieť.

[ISTANBUL]

Skúste si miesto klasických zimných destinácií naplánovať víkend v Istanbule. My vám naplánujeme, kam ísť a čo vidieť.

[TOP FASHION PREDPLATNÉ]

Celoročná dávka módy, umenia a krásy + Authentic Beauty Concept Airy textúrujúci sprej a suchý šampón ako darček. Objednajte si alebo podarujte ročné predplatné magazínu TOP FASHION, ktoré obsahuje 4 čísla (jar, leto, jeseň a zima) za cenu 25 €/659 Kč. Ako bonus vám k nemu pribalíme Authentic Beauty Concept Airy textúrujúci sprej a suchý šampón v celkovej hodnote 59,80 €/1 449 Kč. 

Predchádzajúce čísla

Magazín / 10. marec 2023

Top Fashion SEASON_01

Najnovšie vydanie Top Fashion sme venovali minimalizmu. Season_01 vyzdvihuje skinimalism vo svete krásy a nadčasový kvalitný dizajn ako opak pominuteľnosti opakujúcich sa trendov.

Magazín / 6. december 2022

Top Fashion Season_04

V našom okolí sa často ukrýva krása, ktorú prehliadame. Odkryte ju na stránkach zimného čísla Top Fashion. Dočítate sa o vysokom šperkárstve aj čoraz viac verejnej Haute Couture a načerpáte inšpiráciu na zimné obdobie.

Magazín / 4. október 2022

Top Fashion Season_03

Nové vydanie magazínu Top Fashion sme venovali epicentru módy, Parížu. Nahliadnite s nami do rušných ateliérov najväčších módnych značiek, do tajných zákutí mesta a kaviarní, o ktorých vedia len Parížania.