Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Top Fashion Season_01

Top Fashion Season_01

Pre Top Fashion Season_01 sme dali do popredia inú tému ako vzrušujúcu tendenciu módnych trendov na nasledujúci rok. Jej dôležitosť nebolo možné ignorovať, ani vytesniť. V slovenskej spoločnosti sa stupňuje pocit neistoty, a výrazne zasahuje kultúrnu obec. Jej predstaviteľov, ktorých vidíte na titulnej strane, sme pozvali, aby sme spoločne, a bez zbytočného politizovania upozornili na dôležitosť kultúry, umenia a ich rozmanitosti. Umelci, ktorí sa stali súčasťou vydania Destinácia Neznáma v rozhovoroch vyjadrujú znepokojenie, ale najmä nádej. Umenie má moc vyjadrovať pocity, stav spoločnosti, zobrazovať kritické momenty v histórii aj perspektívu priestoru a času. Je predzvesťou spoločenských zmien a spochybňuje status quo. Slovami našich cover stars - je slobodné, provokatívne a krásne. Tešíme sa, že sa stávate súčasťou našej oslavy umenia.

[DESTINÁCIA NEZNÁMA]

Rozhovory so slovenskými umelcami o tom, čo im dáva nádej a ako prežívajú aktuálny stav kultúry na vlastnej koži.

[NEISTOTA: KĽÚČOVÉ SLOVO TOHTO ROKU]

Predpoveď vývinu módneho priemyslu na rok 2024 sme predsa len nevynechali. Prečítajte si, čo nás čaká.

[AFÉRA REMESLA S UMENÍM]

Španielska značka Loewe prináša na trh kožené doplnky a módu už viac ako 170 rokov. Ako jej príbeh začal?

[KOŽNÝ MIKROBIÓM]

Správny výber starostlivosti o pleť musí zahŕňať starostlivosť o jej ochrannú bariéru. Prinášame prehľad, ako sa v problematike zorientovať.

[SPRING DETOX GUIDE]

Očista pleti a tela začína vždy vo vnútri. Odštartujte jarné znovuzrodenie pomocou našich overených produktov na detoxikáciu organizmu.

[KULTÚRNA MAPA SLOVENSKA]

Prehľad kultúrnych inštitucií a projektov, kde ľuďom na umení skutočne záleží, a často v menej ako ideálnych podmienkach nachádzajú motiváciu prinášať verejnosti krásu.

[TOP FASHION PREDPLATNÉ]

Celoročná dávka módy, umenia a krásy + Codex Labs Antü Refining Eye Cream ako darček. Objednajte si alebo podarujte ročné predplatné magazínu TOP FASHION, ktoré obsahuje 4 čísla (jar, leto, jeseň a zima) za cenu 25 €/659 Kč. Ako bonus vám k nemu pribalíme Codex Labs Antü Refining Eye Cream v hodnote 50 €/1320 Kč.

Predplatné magazínu Top Fashion
Predplatné magazínu Top Fashion

Limitovaná edícia

Nové vydanie magazínu Top Fashion Season_01 si môžete objednať aj v limitovanej edícii s ART titulkou od slovenského maliara Andreja Dúbravského.

Limitovaná edícia
Limitovaná edícia

Predchádzajúce čísla

Magazín / 10. marec 2024

Top Fashion Season_01

Najnovšie vydanie s názvom Destinácia Neznáma je venované slovenskej kultúre a umeniu.

Magazín / 10. marec 2023

Top Fashion SEASON_01

Najnovšie vydanie Top Fashion sme venovali minimalizmu. Season_01 vyzdvihuje skinimalism vo svete krásy a nadčasový kvalitný dizajn ako opak pominuteľnosti opakujúcich sa trendov.

Magazín / 6. december 2022

Top Fashion Season_04

V našom okolí sa často ukrýva krása, ktorú prehliadame. Odkryte ju na stránkach zimného čísla Top Fashion. Dočítate sa o vysokom šperkárstve aj čoraz viac verejnej Haute Couture a načerpáte inšpiráciu na zimné obdobie.