Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Top Fashion SEASON_03

Top Fashion SEASON_03

Keď už sa zdalo, že pravidlá a formálnosť sa z módy úplne vytratili, nastal prevrat. Každý z mienkotvorných módnych domov priniesol vo svojej kolekcii čierny biznis kostým a sivé office outfity. Ide len o tradičný módny kolotoč, kde jeden extrém strieda druhý, alebo si tieto kúsky opúť nájdu svoje miesto v našich šatníkoch? My dúfame, že navrát formálnosti a slušného správania znamená viac ako sezónny trend. Úcta, rešpekt a kultivovanosť sa dajú vyjadriť aj individuálne. Presvedčte sa o tom v Season 03 Top Fashion.

[MOOD]

Jeseň, spolu s návratom do školy, znamená aj návrat do kancelárie. Končia sa prázdniny, začína rutina. Ranné čierne espresso, odpovedať na 74 mailov, rozhovor s kolegyňou z účtovného o tom, kde trávili leto jej deti. Aj vám to chýbalo? Pracovný dress-code sa vracia – dajte si košeľu, sako a lodičky. A ak si profesionálnym odevom nie ste istí, nalistujte si stranu 56.

[Fashion TOPIC]

Opäť formujeme hranice medzi prácou a voľným časom, aj medzi súkromným a verejným vystupovaním. Nezabudli sme, ako sa to robí? Profesionálneho lektora etikety sme sa pýtali, ako vníma zmeny on. Spoiler: nie tak čierno, ako by ste si mysleli.

[Double Power]

Dizajnéri preskúmali archívy a ukazujú nám eleganciu a silu korporátnej uniformy. Zoznámte sa s ikonou, toto je power suit - biznis kostým a jeho nové podoby, ktoré nastavujú pravidlá v kancelárii aj na ulici.

[Nová vlna dizajnu na Slovensku]

Študent produktového dizajnu Viliam Mrázik spoznáva a spolupracuje s talentovanými slovenskými dizajnérmi. Pre Top Fashion vybral štyry mladé talenty, ktoré pracujú na budovaní svojich brandov.

[High Profile]

Elektrizujúco príťažlivá vo svojej jemnosti aj nápadnosti. Popustite s Chanel Beauty uzdu svojej fantázii a vyskúšajte na jeseň nové štýly a farby. Skúste napríklad tmavé tiene, vo svojich očiach objavíte hviezdy. Neschovávajte sa, pútajte pozornosť!

[Pocta Vallée de Joux]

Loni 2. června byl ve švýcarské obci Le Brassus díky značce Audemars Piguet slavnostně otevřen nový hotel Hôtel des Horlogers, který navrhla kancelář Bjarkeho Ingelse BIG. Atypická stavba, ověnčená několika cenami, nabízí ultimátní pohodlí, skvělou atmosféru i delikatesy z místních zdrojů. A je též místem setkávání milovníků hodinek, kteří do údolí Vallée de Joux zavítají.

[Story from the kitchen]

Príbehy mladých talentov gastronomickej scény. Ako sa dostali tam, kde sú teraz a čo majú doma v chladničke?

[TOP FASHION]

Celoročná dávka módy, umenia a krásy + Envy Therapy Brightening Intensive Ampoules ako darček. Objednajte si alebo podarujte ročné predplatné magazínu TOP FASHION, ktoré obsahuje 4 čísla (jar, leto, jeseň a zima) za cenu 25 €/659 Kč. Ako bonus vám k nemu pribalíme balenie Envy Therapy Brightening Intensive Ampoules (7 ks) v celkovej hodnote 79 €/1 935 Kč.

Predchádzajúce čísla

Magazín / 10. marec 2023

Top Fashion SEASON_01

Najnovšie vydanie Top Fashion sme venovali minimalizmu. Season_01 vyzdvihuje skinimalism vo svete krásy a nadčasový kvalitný dizajn ako opak pominuteľnosti opakujúcich sa trendov.

Magazín / 6. december 2022

Top Fashion Season_04

V našom okolí sa často ukrýva krása, ktorú prehliadame. Odkryte ju na stránkach zimného čísla Top Fashion. Dočítate sa o vysokom šperkárstve aj čoraz viac verejnej Haute Couture a načerpáte inšpiráciu na zimné obdobie.

Magazín / 4. október 2022

Top Fashion Season_03

Nové vydanie magazínu Top Fashion sme venovali epicentru módy, Parížu. Nahliadnite s nami do rušných ateliérov najväčších módnych značiek, do tajných zákutí mesta a kaviarní, o ktorých vedia len Parížania.