Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 26. máj 2023

Letný must-have sezóny: Minimalistická kabelka

Cool mestské dievčatá vymieňajú toto leto svoje It-kabelky za nadčasové minimalistické kúsky. Nasledujte siluety značiek The Row a Khaite a užite si letnú módu v jednoduchosti.

Letný must-have sezóny: Minimalistická kabelka

Pevný základ šatníka začína nadčasovou kabelkou. Elegantná taška, ktorú nosia modelky Hailey Bieber, Emily Ratajkowski, Sofia Richie a Kendall Jenner, má silu a potenciál pozdvihnúť akýkoľvek outfit. Môžete si ju prehodiť cez rameno s klasickým bielym tričkom a džínsami alebo v kombinácii s dennými šatami a zakaždým očakávať úspech. Vďaka luxusným značkám ako Toteme a Khaite až po modernejšie značky kabeliek ako Anine Bing a Staud, sa skrátená kabelka stala tak trochu symbolom statusu –v jednoduchosti je krása.

Modelka Hailey Bieber nosí minimalistickú kabelku Ring Swipe Bag od parížskej značky Coperni.
Modelka Hailey Bieber nosí minimalistickú kabelku Ring Swipe Bag od parížskej značky Coperni.

Loewe, The Row, Bottega Veneta..

Kabelka N/S Park je predurčená na to, aby bola kapsulou vo vašom šatníku. Slúži ako nadčasový doplnok do práce, elegantný spoločník na večer a všetko ostatné medzi tým. Inšpirujte sa módnymi ikonami dvojičkami Olsenovými, dizajnérskeho dua, ktoré stojí za značkou The Row. Ďalšia vynikajúca ponuka pochádza od spoločnosti DeMellier. Nesmieme však zabudnúť na neodolateľné, trendové kúsky ako mini taška Jodie od Bottega Veneta a perfektný výber od Proenza Schouler až po Loewe.

Aktuálnu letnú sezónu nie je žiadny šatník kompletný bez odtieňov slonovinovej, ecru alebo béžovej, ktoré nájdete u značiek Acne Studios, Max Mara alebo Frenzlaur. Možnosti z dostupnejších značiek sú rovnako pútavé – hľadajte na Cos, Massimo Dutti a Mango.

Acne Studios
Acne Studios
STAUD
STAUD
MaxMara
MaxMara
    2078

    Súvisiace články