Chránite svoju tvár, vlasy a hlavu pred letnými horúčavami? Ak áno, máme pre vás tipy na tie najštýlovejšie klobúky sezóny. Ak nie, určte vás našim výberom presvedčíme o tom, že by ste ich mali začať nosiť.

Oversized

Spočiatku to vyzeralo tak, že oversized slamené klobúky budú určené len do módnych editoriálov, no tento kúsok si získal verejnosť. Teraz sa v ňom môžete vybrať pokojne aj na pláž a k bazénu.

title@leoniehanne

 

 

Zvieracie

Túžba po zvieracích vzoroch vôbec neutícha. Rozširujú sa ešte ďalej, napríklad na plavky aj doplnky. Klobúky nie sú preto výnimkou.

2@blancamiro

 

 

Kovbojské

Ako sa nosia kovbojské trendy v lete? Nemusíte si hneď obuť kovbojské čižmy, vystačíte si s klobúkom v letnej podobe. Napríklad v slamenom kovbojskom.

3@emilisindlev

 

 

Klasické

Klobúk ktorý nikdy nevyjde z módy. Nadčasová silueta a neutrálne farby sa hodia ku všetkému, sú chic a nemusíte ich nosiť len na dovolenke.

4@sincerelyjules

 

 

Ázijské

Klobúky a lá zberači ryže či čaju. Sú inšpirované ázijskou históriou a v kombinácii s moderným dizajnom predstavujú nové poňatie tejto pokrývky hlavy.

5@handinfire

 

 

Háčkované

Hippie trendy zo 70.rokov sa vrátili nielen v podobe batikovaných vzorov, ale aj háčkovaných kúskov. Na hlavu preto pokojne hoďte aj háčkovaný klobúk.

6@mariabernad

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaMódne ikony | 22.jan 2020

Street Style z Haute Couture Week-u SS20

Minulý týždeň skončili Týždne módy venované pánskej móde a teraz prišiel na rad Týždeň módy venovaný vysokej móde. Haute Couture Week...


Celebrity | 20.jan 2020

Red Carpet na SAG Awards 2020

V udeľovaní cien tentokrát pokračujeme so SAG Awards, ktoré sú zamerané na televíznu tvorbu. Keďže seriály a televízne filmy sú...


Trendy móda | 17.jan 2020

5 farebných kombinácií do sivých dní

Zima v našich končinách je častokrát sprevádzaná sychravým, sivým počasím, ktoré nám sťažuje nielen prácu, ale aj voľný čas. Rozjasniť...


Fashion Week | 17.jan 2020

Pozrite si Dior FW20 naživo

Dnes na parížskom fashion weeku prebehne módna prehliadka módneho domu Dior a jeho pánskej línie. Ak ste zvedaví, čo si pre...

 

YR banner

predplatne

 

YR banner

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

7 účesových trendov na zimu

Rozmýšľate, čo s vlasmi pod čiapkou? Ako sa učesať tak, aby vám účes vydržal aspoň počas pracov...

Stylingové triky so šálom

Kto v zime nevychádza z domu bez šálu? Pokiaľ je tento kúsok neodmysliteľnou súčasťou každ...

5 zimných outfitov podľa Severaniek

Kde hľadať inšpiráciu pre zimné outfity ak nie práve v šatníkoch Severaniek? Fínky, Švédky či N...