Ani crossbody ani listová, kabelka s krátkym popruhom, ktorá sa dá nosiť v ruke aj cez rameno sa pomaly stáva prvou voľbou v letných outfitoch známych módnych influenceriek. Perfektne dopĺňa iné obľúbené trendy z histórie, no dokonalo zapadá aj ku moderným kúskom. Ako sa dá nosiť?

 

must have kabelka leto@endlesslyloveclub

 

 

Tento praktický kúsok je veľmi všestranný a využiteľný takmer v akomkoľvek každodennom outfite. Pokojne touto kabelkou môžete doplniť nohavicový, ale aj sukňový kostým, čím vytvoríte elegantný outfit vhodný do práce či na formálnejšie príležitosti. Hodí sa však aj ku športovejším outfitom, džínsom, teplákovým súpravám a chunky teniskám.

V kombinácii s letnými šatami, jemnými topmi a sukňami pôsobí síce kontraste, no práve do takýchto outfitov prináša svieži vánok. Medzi influencerkami sú veľmi populárne najmä kabelky, ktoré oživli svetové značky zo svojich archívov, konkrétne Dior Saddle, Fendi Baguette, nylonové Prady, klasické chanelky či moderné modely z dielne aktuálnych obľúbencov ako Bottega Veneta či Celine.

 

Foto: Instagram

 

Avšak v prípade týchto kabeliek vôbec nejde o značku, ale o tvar a zaujímavý dizajn. Ten by mal v sebe niesť moderné aj retro prvky, vďaka čomu dokáže kabelka priniesť do outfitu príjemné osvieženie. Nahradíte toto leto svoju obľúbenú crossbody práve kabelkou cez rameno?

 

Naše tipy:

Foto: archív značiek

 

 

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

Magazín TOP FASHION Autumn

Fakt, že sila tkvie v kvalitných vzťahoch možno sledovať vo všetkých oblastiach života. Skvelým príkladom sú nielen ľudské osudy ale aj rodinné firmy, podniky, reštaurácie, módne značky.

 

tf2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 23.nov 2020

Unikátne tehotenské outfity na zimu podľ...

Krásna Švédka pred pár mesiacmi oznámila, že sa čoskoro stane mamou! Dnes je v 7.mesiaci a jej unikátny štýl sa pretavil aj...


Trendy móda | 22.nov 2020

5 must-have kúskov na zimu podľa štýlový...

Po inšpiráciu na letné outfity si „chodíme“ do Kalifornie a tú zimnú zasa hľadáme v Anglicku. Štýlové dámy z tejto časti sveta sa...


Ľan a konope, materiály z ktorých vznik...

O tom, že na povale domu môžete nájsť tie najväčšie poklady, hovorili už naše staré mamy. A takýto bol aj...


Trendy móda | 21.nov 2020

Dior uvádza prvú kolekciu oblečenia na d...

Pandémia a s ňou súvisiaca karanténa úplne zmenili spôsob, akým pristupujeme k móde, na osobnej úrovni aj a tej globálnej úrovni. Čoraz častejšie siahame...


Naše tipy

Vlasové doplnky na jeseň 2020

Čo urobiť s vlasmi, keď nám počasie nepraje a za oknami nás čaká vietor či dážď? Obráťte s...

Ako kombinovať kabát s čižmami?

Máte doma väčšiu zbierku kabátov alebo čižiem? Tieto dva kúsky majú prevahu aj v našich šatníko...

Jesenné farby v manikúre

Pre obdobie jesene sú typické farby ako bordová, hnedá či smaragdová. Radi po nich siahame v pr...