Počasie nás v posledných týždňoch poriadne trápi a zatiaľ, čo sme očakávali, že v našej krajine opäť zažijeme tropické leto, máme viac chladných daždivých dní ako letných tropických. Síce nás chladné daždivé dni prinútilo vyťahovať zo šatníkov teplejšie kardigány, letných šiat sa ešte nemusíme vzdávať.

 

šperky letné outfity

 

 

Každá žena má obľúbené outfity, ktoré rada nosí, nech už je počasie počas leta akékoľvek. Viete ale aké šperky kombinovať k obľúbeným letným outfitom?

 

Letné kvetované šaty a elegantné prívesky

Letné kvetované šaty až po zem, alebo v áčkovom strihu nesmú chýbať v šatníku každej ženy a sú obľúbeným letným kúskom snáď každej ženy. Kvetované šaty pristanú aj ženám v zrelšom veku a práve preto by sa ženy v zrelšom veku nemali báť nosiť výraznejšie vzory, v tomto prípade kvety.

Letné kvetované šaty odporúčame kombinovať s elegantnými diamantovými alebo zlatými príveskami. Výrazné diamantové prívesky a jemné zlaté prívesky sú najideálnejšími šperkami ku kvetovaným šatám a preto sa ich s nimi nebojte kombinovať.

Pekné elegantné diamantové a zlaté prívesky môžete objednávať aj na eshope VIPgold.sk. Nájdete tam bohatý výber nádherných elegantných príveskov, ale vybrať si tam môžete aj náušnice, náramky, či prstene.

 

Jednofarebné ľanové/ modalové šaty a drevené náušnice, či prívesky

Letné kvetované šaty sú vhodné na oficiálne príležitosti, ale aj do práce. Jednofarebné ľanové, či modalové šaty sú vhodné na voľnočasové aktivity. Ľan a modal sú extrémne chladivé materiály, ktoré sú obľúbené najmä v letných mesiacoch.

Ak ale takéto šaty nemáte, odporúčame vám kúpiť si tmavomodré tielkové modalové šaty a biele, či béžové košeľové ľanové šaty s volánmi. K týmto šatám odporúčame kombinovať drevené náušnice, či prívesky. Z náušníc odporúčame drevené visiace náušnice a z príveskov zase srdiečko, či písmenko (začiatočné písmeno vášho mena).
Ak ste ale zasnúbená a chcete nosiť aj briliantový zásnubný prsteň, môžete ho bez problémov nosiť. Môžete ho skombinovať aj s drevenými šperkami.

 

Ľanové kraťasy, obtiahnutý top/tielko a perlové náušnice

Ak nosievate aj ľanové kraťasy so zvýšeným pásom a viazaním v páse, kombinujte k nim obtiahnutý top alebo tielko. Aké šperky ale k tomuto outfitu zladiť? Neodporúčame vám žiadne výrazné náramky, náhrdelníky. Kombinujte k nemu jednoduché minimalistické perlové náušnice, čiže náušnice z bielej riečnej perly. Jemné minimalistické perlové náušnice sú ako stvorené práve pre tento letný pohodlný outfit.

 

Zdroj obrázka:

Autor: HighKey / Shutterstock.com

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

Magazín TOP FASHION Autumn

Fakt, že sila tkvie v kvalitných vzťahoch možno sledovať vo všetkých oblastiach života. Skvelým príkladom sú nielen ľudské osudy ale aj rodinné firmy, podniky, reštaurácie, módne značky.

 

tf2

 

Najnovšie zo sekcie módaKolekcia Borisa Hanečku: Symbióza mužské...

Návšteva ateliéru Borisa Hanečku je pre nás vždy veľkým zážitkom. Lokalita sa síce zmenila, no atmosféru si ateliér zachoval. V spojení...


Trendy móda | 01.dec 2020

Karlie Kloss navrhla športovú kolekciu s...

Športová značka Adidas tento rok už oznámila jednu zaujímavú spoluprácu so značkou Prada, na ktorú netrpezlivo čakáme, no pri ďalších...


Trendy móda | 30.nov 2020

Značka Swarovski je ikonou v móde, dizaj...

Tento rok oslavuje značka Swarovski 125 rokov svojho založenia. Zakladateľ značky Daniel Swarovski - Rakúšan českého pôvodu bol vyučený ako...


Trendy móda | 27.nov 2020

Unikátne tehotenské outfity na zimu podľ...

Krásna Švédka pred pár mesiacmi oznámila, že sa čoskoro stane mamou! Dnes je v 7.mesiaci a jej unikátny štýl sa pretavil aj...


Naše tipy

Jesenný styling: Chatová móda v meste

Rok 2020 a situácia okolo pandémie výrazne zmenili prístup k móde a obliekaniu. Zatia...

Najlepšie adventné kalendáre na rok 2020

V prípade, že nie ste veľmi na čokoládu a sladkosti alebo si držíte líniu, siahnite tento ...

Pleteniny vládnu jeseni, ktoré sú must-h...

Nič nie je lepšie ako obliecť sa do príjemných, hrejivých pletenín počas jesene. Extra bonusom však ...