Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Gastro / 1. jún 2023 / PR

Letná kolekcia Nespresso inšpirovaná kalifornským snom

Spoločnosť Nespresso zahajuje letnú sezónu osviežujúcim kávovým zážitkom inšpirovaným kalifornským snom. Milovníkom kávy predstavuje celú paletu lahodných káv na prípravu s ľadom, dizajnové príslušenstvo a originálne kávové receptúry pre dokonalé osvieženie. Je čas naladiť sa na kalifornskú vlnu.

Letná kolekcia Nespresso inšpirovaná kalifornským snom

Californian Dream

Limitová kolekcia vyzdvihuje životný štýl, ktorý je umelecký, expresívny, aktívny a ponúka útek z každodennej reality. Kolekcia Californian Dream, je ideálnym spôsobom ako si užiť leto, spomaliť a vychutnávať si maličkosti. Osvieženie, ktoré kolekcia ponúka, prináša momenty radosti a chuťové potešenie, ktorými sa prelína nezabudnuteľná chuť a kvalita Nespresso.

V centre diania je nová limitovaná edícia kávy Barista Creations Juicy Watermelon Flavour Over Ice pre Vertuo, s ktorou sa prenesiete do bezstarostných letných dní. Vychutnajte si osviežujúcu príchuť šťavnatého vodného melónu v ľahko praženej Arabike, vytvorenej špeciálne pre ľadové receptúry. Dostupná online na www.nespresso.com a v rámci siete Nespresso Boutiques.

JUICY WATERMELON FLAVOUR OVER ICE
JUICY WATERMELON FLAVOUR OVER ICE

Do letnej ponuky vracia aj obľúbená limitovaná edícia s exotickou príchuťou kokosu s nádychom vanilky - Coconut Flavour Over Ice a Tropical Coconut Flavour Over Ice. Milovníci kávy si aj naďalej môžu vychutnávať kávy Freddo Delicato a Freddo Intenso, Ice Leggero a Ice Forte ktoré sú súčasťou stáleho radu.

ICE LEGGERO Pre jemné ľadové receptúry
ICE LEGGERO Pre jemné ľadové receptúry

Letná nálada v pohári

Kreatívne ľadové receptúry Nespresso sú spôsobom, ako zachytiť letnú náladu v pohári a dodať vášmu dňu lahodnú dávku energie, či už ich budete piť ráno, na obed, alebo večer. Všetky receptúry sú inšpirované kalifornským letom a zdravým spôsobom života. Často sú tak súčasťou receptúr alternatívne nápoje, ovocie a ďalšie prírodné ingrediencie.

V receptúre Juicy Watermelon Fizz nájdete ingrediencie, ako je trstinový cukor, melón či lístky mäty, ktoré dohromady vytvárajú iskrivú a hravú senzáciu vo vašej šálke. Pokiaľ máte radšej ľadové kávy s mliekom, uchváti vás receptúra Pink Beach Mocktail, v ktorej kávu s kokosovou príchuťou dopĺňa levanduľový sirup či dračie ovocie.

Pripravte si TOP osviežujúce kávové receptúry a spríjemnite si horúce letné večery s priateľmi:

PINK BEACH MOCKTAIL

Čo budete potrebovať?

 • 1 kapsula Tropical Coconut Flavour Over Ice
 • 1/3 kávové lyžičky prášku z dračieho ovocia
 • 80 ml studeného mlieka
 • 7 ks kociek ľadu
 • 15 ml levandulový sirup
 • Plátky kokosu alebo kokosové lupienky

Ako pripraviť receptúru?

 1.  Do šálky vložte 7 kociek ľadu (30g každá) a 15 ml levanduľového sirupu.
 2. Do 80 ml studeného mlieka pridajte 1/3 lyžičky prášku z dračieho ovocia a zamiešajte.
 3. Zafarbené mlieko prelejte do šálky a premiešajte.
 4. Navrch pripravte kávu tropical coconut flavour over ice (230ml).
 5. Dozdobte plátkami kokosu či kokosovými lupienkami.

Nalaďte sa na letné vibrácie s Nespresso: 

Kompletná limitovaná edícia káv je dostupná v rámci siete Nespresso Boutiques Slovensko a online na e-shope www.nespresso.com.

  2133

  Súvisiace články