Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 18. november 2021

Kabelkové trendy na zimu

Keď sa povie zimná móda, väčšine z nás napadnú neutrálne farby plné tlmených odtieňov sivej, bordovej a hnedej. Platí to aj v prípade kabeliek, ktoré častokrát počas jesene a zimy skĺznu do nudy. S týmito kabelkovými trendami to však nehrozí!

Kabelkové trendy na zimu

Po babke

Retro trendom stále neodzvonilo, túto sezónu však nadobúdajú trochu sofistikovanejšiu podobu. Veľmi obľúbené sú preto kabelky s top handle, čiže s vrchným remienkom, pomocou ktorého kabelku držíte. Väčšine z nich sa dá nosiť aj crossbody, čo im dodáva modernejší vzhľad.

@lefevrediary
@lefevrediary

Trblietavé

To, že sa blíži zima spoznáte aj tak, že sa čoraz častejšie a vo väčšom začínajú v móde objavovať trblietky, kamienky a lesk. Báť sa preto nemusíte ani trblietoavých kabeliek plných flitrov a zaujímavých odlsekov. Pôsobia síce veľmi slávnostne a formálne, no ak sa nebojíte experimentov, pokojne ju zakomponujte aj do každodenného outfitu.

@leoniehanne
@leoniehanne

Veselé potlače

To, že je jeseň a zima v našich končinách prevažné sivá a sychravá neznamená, že také musia byť aj naše outfity. Element prekvapenia a optimizmu môžete do outfitu priniesť aj pomocou kabelky. Túto sezónu sa budú nosiť aj modely s rôznymi zaujímavými vzormi a potlačami, pričom báť sa nemusíte ani tých bláznivejších.

@handinfire
@handinfire

Maxi

V prípade, že patríte do tej kategórie žien, ktoré vo svojej kabelke nosia doslova celý svoj život, poteší vás trend maxi kabeliek. Pokojne siahnite po najväčšom modeli, ktorý nájdete a kam sa vám zmestí všetko od laptopu až po oblečenie do fitka. Stavte však na minimalistické, čisté siluety, ktoré skvelo doplnia rôzne typy outfitov.

@modedamour
@modedamour

Huňaté

Počas nepriaznivého počasia nie je nič lepšie ako sa zabaliť do príjemnej deky alebo prinajhoršom do chlpatého, chunky svetra. Tento comfy efekt môžete ešte viac vyšperkovať pomocou huňatej kabelky, ktorá sa práve teraz dostáva do popredia. Ide o skvelý zimný kúsok, ktorý ozvláštni akýkoľvek outfit.

@michellaccc
@michellaccc

Výrazné farby

Nezabudnite svoju kabelkovú výbavu doplniť o model vo výraznejšej farbe. Áno, základné a neutrálne farby sú skvelá klasika, no niekedy si outfity jednoducho pýtajú farby a niečo nové. Túto sezónu sú výrazné kabelky must have! Perfektne doplnia jednofarebné alebo outfity tón v tóne a prinesú do nich osvieženie.

@lissyroddyy
@lissyroddyy
    760

    Súvisiace články