Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 22. október 2021

Jesenná outfitová inšpirácia zo sveta

Ako vyzerá jeseň vo svete? To samozrejme závisí od destinácie. Niektoré si žiadajú hrubšie, teplejšie vrstvy, iné si vystačia s jemnými pleteninami. Nahliadnite s nami do módy z Paríža či New Yorku a inšpirujte svoje jesenné outfity.

Jesenná outfitová inšpirácia zo sveta

NEW YORK CITY

New York City je doslova definíciou moderného, silno ženského a odvážneho sveta. Je to vidieť aj na móde, akú tu lokálne módne ikony preferujú. Stelesnením newyorského jesenného štýlu je aj outfit založený na širokých džínsach, ktoré skvelo ladia s hrubým svetrom. Kontrast športového a elegantného je podčiarknutý aj doplnkami, jeden štýl reprezntujú chunky tenisky a druhý zase luxusná kabelka.

@eggcanvas
@eggcanvas

PARÍŽ

Za každých okolností nedbalo elegantný Paríž. Na jeseň to môže preto vyzerať aj takto. Outfit prepájajúci klasickú eleganciu a výrazné športové prvky vyzerá, akoby bol len narýchlo poskladaný, no opak je pravdou. Je dômyselne vybratý a skvelo doladený. Základ pritom tvorí kabát inšpirovaný pánskou módou a klasická, elegantná kabelka. Zvyšok outfitu je ladený v ležérnych, športových prvkoch.

@leiasfez
@leiasfez

LONDÝN

Keď sa povie Anglicko alebo anglická móda, väčšina z nás si ihneď predstaví rebelský look plný kože, punku a extravagantné kombinácie. Nemusí to tak vyzerať vždy, aj anglický štýl sa totiž vyvíja a aktuálne je teraz založený na čistom minimalizme v kombinácii s odvážnymi prvkami. Outfit založený na jedn oduchých kúskoch ako široké čierne nohavice, biele tričko a a kabát v béžovej farbe síce znie ako poriadna nuda, no vďaka svojej jednoduchosti je veľmi pútavý. Converse tenisky dodávajú outfitu dotyk ležérnosti.

@jessicaskye_
@jessicaskye_

MILÁNO

Talianky majú svojský štýl, vždy ženský a vždy chic, no pritom nikdy nepôsobia akoby sa až príliš snažili. Na jeseň sa neboja siahnuť po mini siluetách, ktoré sú trendy, no neodhalia až príliš veľa. Vkusne ich dopĺňajú vyššími čižmami, ktoré opticky zakrývajú viac kože a tým outfit pôsobí distingvovane a elegantne. Vašim spojencom sa tak môžu stať nielen minišaty či minisukne, ale aj predĺžená saká a kratšie kabáty.

@veronicaferraro
@veronicaferraro

KODAŇ

Ako to už býva zvykom, v Dánsku nájdeme úplne iný módny svet ako kdekoľvek inde na svete. Lokálne módne ikony tu žijú podľa svojich vlastných, módnych pravidiel a vôbec sa neboja inakosti. Avšak nechýbajú tu ani klasické a nadčsaové kúsky. Keď sa tieto dva prístupy prepoja, vznike skutočne štýlový výsledok. Široké džínsy, oversized chunky sveter, tenisky a šiltovka, ležérny vzorec, ktorý vďaka miešaniu textúr a štýlov získava na výnimčnosti a štýlovom vzhľade. Nehovoriac o tom, že outfit tón v tóne, konkrétne v krémovej farbe prepája celý koncept a vytvára uhladený efekt.

@pernilleteisbaek
@pernilleteisbaek
Foto: Instagram
    782

    Súvisiace články