Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 16. apríl 2023 / PR

Jimmy Choo predstavuje vôňu inšpirovanú Francúzskou riviérou

Svetový luxusný dom Jimmy Choo predstavuje najnovší prírastok vo svojom repertoári vôní, dámsku novinku Rose Passion.

Jimmy Choo predstavuje vôňu inšpirovanú Francúzskou riviérou

Vôňa je inšpirovaná nekonečnou príťažlivosťou Francúzskej riviéry, ktorá sa objavuje v pozadí kampane Rose Passion. Predstavte si priezračný odraz modrej oblohy v Stredozemnom mori, ktoré žiari v zmyselnom teple Francúzskej riviéry, zatiaľ čo opojný rytmus navodzuje náladu. Z okraja bazéna v ikonickom hoteli Le Palais Bulles, ktorý je úžasným architektonickým dielom, je výhľad na magické nekonečno mora.

Najnovšia tvár Jimmy Choo

Tvárou kampane sa stala očarujúca Talianka, marocká múza Malika el Maslouhi, ktorú fotografoval Carlijn Jacobs. Hravo tancuje a sebavedomo pózuje pri bazéne, zatiaľ čo za ňou sa leskne Stredozemné more. Slobodná, magnetická a plná sily, je pravým stelesnením vône Rose Passion.

Radostná óda na temperamentný pôvab modernej ženy, ktorá žije a miluje život podľa vlastných predstáv. Nová vôňa Jimmy Choo- Rose Passion je dostupná od marca 2023 v predajniach FAnn Parfumérie.

Rose Passion 

Vôňa, ktorú vytvorila uznávaná parfumérka Nathalie Lorson, sa otvára sviežosťou kokosovej vody a bohatým exotickým kvietkom frangipani. Srdce spája opojnosť orchideí so zvodným kvetom jazmínu. Vôňa naberá na intenzite vďaka tónom santalového dreva, ktoré zjednocuje rozmanitosť prvkov Rose Passion vrátane exotickej vanilky, ktorej hĺbka a sila dodávajú vôni dlhotrvajúcu stopu. V konečnom dôsledku je Rose Passion povznášajúca a vzrušujúca, čo je podľa slov Nathalie Lorson „poctou ďalšiemu aspektu ženy Jimmy Choo - jej optimizmu“.

Nová vôňa Jimmy Choo- Rose Passion
Nová vôňa Jimmy Choo- Rose Passion

Luxusný flakón a balenie

Flakón a balenie vône Rose Passion vystihujú pôvab a túžbu, ktoré sú základom tejto vône. Luxusné balenie je odeté do fuksiovej farby s odvážnym textúrovaným dizajnom a doplnené označením Jimmy Choo - znakom kvality a remeselného spracovania. Inšpirovaný nadčasovou eleganciou benátskeho muránskeho skla, flakón pripomína nádherne vybrúsený krištáľový šperk, ktorý je leitmotívom značky. Fuksiový dizajn v tónovanom prevedení vytvára ilúziu flakónu, ktorý žiari zvnútra. Elegantný čiernozlatý uzáver je sebavedomým detailom.

O značke Jimmy Choo

Svetoznáma luxusná značka založená v roku 1996, Jimmy Choo vyniká zmyslom pre pôvab a hravú odvahu. Značka je oslavovaná pre sebavedomý štýl a výnimočné remeselné spracovanie, ktoré oceňujú známe osobnosti a často ich predvádzajú na červenom koberci. Inovatívny charakter a osvedčené postupy značka Jimmy Choo prezentuje vo svojich kolekciách obuvi, kabeliek, vôní a doplnkov.

    3931

    Súvisiace články