Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 30. marec 2023

Hailey Bieber predstavuje nový produkt Rhode

Modelka a zakladateľka kozmetickej značky Rhode predstavuje nové ošetrenie pier s peptidmi.

Hailey Bieber predstavuje nový produkt Rhode

Kozmetická línia Rhode sa venuje výrobe beauty produktov založených na vede a prepracovanom zložení, ktoré stojí za účinnou starostlivosťou o pleť. Na trh najnovšie uviedli tropickú zmes, ktorá prenesie vaše pery priamo na ostrovy Karibiku. Balzam na pery Passionfruit Jelly Peptide s tónmi grapefruitu a okvetných lístkov jazmínu bude dostupný od 4.6.2023, do zoznamu čakateľov sa však môžete prihlásiť už teraz.

Peptidové ošetrenie pier
Peptidové ošetrenie pier

Ovocie vášne a zdravia

Hailey Bieber vložila do nového produktu vášeň. Peptidové ošetrenie pier prichádza v limitovanej edícii s príchuťou maracuja. Plody maracuje známej ako Passion Fruit sa označujú aj ako ovocie vášne a zdravia. Ideálne spojenie pre prirodzene plné, mäkké pery – vo dne aj v noci. Zloženie balzamu zanecháva pery lesklé a vyživené.

„Keďže dopyt a požiadavky našej komunity na našu peptidovú kúru na pery neustále rastú, rozširovanie jej príchutí sa pre nás stalo najvyššou prioritou. Vytvorila som šťavnatú chuť, ktorá stelesňuje esenciu teplého počasia a môjho obľúbeného ročného obdobia - jar a leto!" hovorí zakladateľka značky, Hailey Rhode Bieber.

Modelka a zakladateľka značky Rhode, Hailey Bieber.
Modelka a zakladateľka značky Rhode, Hailey Bieber.

Výživný a prirodzený vzhľad

Receptúra obsahuje bambucké maslo na zvlhčenie a výživu pier, peptidy na viditeľnú redukciu jemných liniek a vrások, cupuaçu nabitú živinami na udržanie elasticity pokožky a babassu, ktorá pomáha hydratovať a podporovať mikrobióm vašich pier. Obnovujúca starostlivosť o pery sa môže nosiť samostatne pre výživný a prirodzený vzhľad, v kombinácii s rúžom alebo kontúrou na pery, aby ste perám dodali potrebnú hydratáciu. Ak trpíte suchými a dehydratovanými perami, kúru môžete aplikovať na noc ako výživnú masku na pery.

Vegánsky produkt Passionfruit Lip Treat má hladkú textúru, vonia ako sladký nanuk z maracuje a je vhodný pre všetky typy pleti.

Uvedenie nového produktu prinieslo teplý vánok, doslova! Kampaň sa natáčala v Anguille, kde modelka v beauty zábere zvodne pózuje so šťavnatým ovocím. Energia kampane evokuje esenciu dovolenky a plážových vibrácií. Tropická aróma vás vášnivo prenesie priamo na vašu vlastnú ostrovnú dovolenku, kde nepotrebujete žiadny pas, stačí jednoduché potiahnutie balzamom po perách.

    3887

    Súvisiace články