Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 21. február 2023 / PR

Chanel predstavuje novú tvár vône COCO MADEMOISELLE

Spoločnosť Chanel s potešením oznamuje, že novou tvárou vône COCO MADEMOISELLE sa stala Whitney Peak.

Chanel predstavuje novú tvár vône COCO MADEMOISELLE

Najprv ako ambasádorka značky pre americký trh, neskôr múza kampane 22 Handbag spolu s herečkami Lily-Rose Depp a Margaret Qualley a najnovšie ako nová tvár vône COCO MADEMOISELLE. Vzťah Whitney Peak a CHANEL sa postupom času neustále vyvíja. „Radosť, duch a energia Whitney Peak sú nákazlivé,“ uvádza v oficiálnom vyhlásení módny dom.

Chanel s potešením oznamuje, že novou tvárou vône COCO MADEMOISELLE sa stala Whitney Peak.
Chanel s potešením oznamuje, že novou tvárou vône COCO MADEMOISELLE sa stala Whitney Peak.

Mladá kanadská herečka má len 20 rokov a je na úsvite svojej kariéry. Poznať ju môžete z hlavných úloh v reboote série Gossip Girl alebo z filmu Hocus Pocus 2 od Anne Fletcher, kde si taktiež zahrala hlavnú úlohu.

Nová tvár kampane 

„Úprimne povedané, nikdy som ani nesnívala, že by som mohla získať pozornosť takého renomovaného domu, nehovoriac o potešení s nimi pracovať a reprezentovať ich,“ povedala na na margo spolupráce samotná herečka.

Temperament mladej Coco Chanel

Whitney je stelesnením dnešnej mládeže, ktorej zvedavosť, dôvera v život, chuť po zážitkoch a nedostatok predsudkov odrážajú temperament mladej Coco Chanel. Je inkarnáciou originálnej osobnosti COCO MADEMOISELLE, mladej ženy, ktorá smeruje k svojmu osudu stať sa tým, kým skutočne je a kým chce byť.

Who are you Coco Mademoiselle?

Charizmatická herečka Whitney Peak stelesňuje ducha COCO MADEMOISELLE vo filme režiséra Josepha Kosinského:

Pre výnimočné chvíle

Táto nečakaná vôňa viedla k nepredvídateľnému zápalu. V kompozícii je cítiť sviežosť citrusových plodov zmiešanú so zmyselnou vlnou výrazného pačuli. Drevitá vôňa z novej éry je modernizovaná a zušľachtená, pričom na pokožke zanecháva iba srdce. Je k dispozícii v množstve neodolateľných interpretácií, z ktorých každá predstavuje okamih voňavého potešenia pre každú ženu, na každý deň a pre tie najvýnimočnejšie chvíle.

COCO MADEMOISELLE je navrhnutá pre rebelov, ktorí majú vkus na eleganciu.
COCO MADEMOISELLE je navrhnutá pre rebelov, ktorí majú vkus na eleganciu.

Životopis Whitney Peak

Whitney Peak je mladá kanadská herečka ugandského pôvodu, narodená v Kampale v roku 2003. Po presťahovaní sa s rodinou do Kanady v 9 rokoch začala svoju kariéru malou úlohou vo filme Aarona Sorkina Molly's Game a pokračovala vo filmovej sérii Netflix s názvom The Chilling Adventures of Sabrina a Home Before Dark na Apple TV, ako aj vo fantasy filme Helvellyn Edge od Joaha Jordana. V roku 2021 získala Whitney jednu z hlavných úloh v reboote série Gossip Girl a jej sezóna 2 debutovala v decembri 2022 na HBO. V roku 2022 si tiež zahrala v hlavnej úlohe vo filme Hocus Pocus 2 od Anne Fletcher, ktorý koncom septembra vyšiel na Disney+. V roku 2023 má natočiť tri filmy, všetky sú stále dôverné.

    2814

    Súvisiace články