Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 20. október 2021

Jesenné trendy z New Yorku

ewrerwrew

Kozmopolitný New York má v každom ročnom období inú tvár. Na jeseň je samozrejme stále výrazne chic, elegantný a moderne ženský, avšak nesie v sebe aj prvky komfortu a univerzálnej nositeľnosti. Preto sme sa pozreli na to, čo nosia štýlové Newyorčanky. Inšpirujte sa.

Jesenné trendy z New Yorku

Koža inak

Koža tak nejak už k jeseni automaticky patrí. Niekedy však môže pôsobiť nudne a opozerane, nie však v prípade štýlových Newyorčaniek. Tie siahajú po kúskoch, ktoré sú niečim výnimočné, či už strihom, detailmi alebo farbami.

@eggcanvas
@eggcanvas

Pletené sety

Módny svet stále miluje pletené sety a jeseň je ideálnym obdobím na ich prevetranie. Môžete experimentovať s ich vrstvením a kombináciami, ale aj celkovým stylingom. Vyberte si najmä modely v neutrálnych, prírodných farbách, ktoré pôsobia veľmi chic.

@christietyler
@christietyler

Šiltovka

Jedným z hlavných hesiel zrejme všetkých Newyorčaniek je - šiltovka sa hodí ku všetkému! Na jeseň vás ochráni pred vetrom a chladom, no každému outfitu dodá dávku ležérnosti a športového ducha. Perfektne sa hodí aj ku elegantnejším outfitom.

@lizzyhadfield
@lizzyhadfield

Oversized sako

Oversized sako sa dá nosiť na skutočne mnoho spôsobov, v niektorých prípadoch dokonca zastane rolu šiat. Skombinovať ho môžete so všetkým od klasických džínsov, midi sukní či šiat, až po mini šortky či kožené nohavice.

@vanessahong
@vanessahong

Vesta

Vesty sú túto sezónu veľkým hitom, pričom vbyerať si môžete z najrôznejších štýlov a dizajnov, od tých inšpirovaných pánskymi šatníkmi až po retro pletené verzie. V stylingu máte obrovskú slobodu, môžete ich využiť na vrstvenie alebo použiť ako halvný kúsok v outfite.

@laurie_ferraro
@laurie_ferraro
Foto: Instagram
780

Súvisiace články