Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 20. október 2021

Jesenná klasika do každého šatníka

Niektoré kúsky nie sú sezónne, sú jednoducho navždy. Dajú sa nosiť ns mnohé príležitosti, jednoducho sa kombinujú a nikdy nevychádzajú z módy. Tých 5 kúskov by mala mať každá žena vo svojom šatníku, bez ohľadu na osobný štýl.

Jesenná klasika do každého šatníka

Sako

O univerzálnosti saka sa už toho veľa popísalo, no pokiaľ minimálne jedno nemáte vo svojom šatníku aj vy, nemôže byť kompletný. Vynosíte ho takmer počas celého roka, od jari až do jesene, či už preferujete ležérnejší alebo elegantnejší štýl.

Pencil jeans

Sezónne trendy samozrejme zasahujú aj do sféry džínsov, avšak niektoré modely ostávajú stále obľubené. Tými sú napríklad pencil džínsy, ktoré sú svojim strihom niekde na rozmedzí skinny a rovných džínsov. Hodia sa každému typu postavy a nepôsobia úplne športovo.

@aimeesong
@aimeesong
@anoukyve
@anoukyve

Čierne členkové čižmy

Takéto topánky sú jednoducho výhra pretože sa dajú skombinovať s hocičím a využijete ich skutočne na najrôznejšie príležiotosti. Vyberte si model, aký vám najviac vyhovuje, no investujte do kvality a nadčasového dizajnu.

@_jessicaskye
@_jessicaskye

Chunky sveter

Niektoré jesenné dni sú doslova ako stvorené na chunky svetre. Dni, kedy nemáte čas alebo náladu vymýšľať outfity sú perfektné na takýto kúsok, ktorý svojou štruktúrou okamžite zaujme, no pritom je stále jednoduchý a komfortný.

@_jeanettemadsen_
@_jeanettemadsen_

Biele tenisky

Nezáleží na tom, aký model si vyberiete, či už kožený a klasický alebo chunky a športový. Biele tenisky sú skvelou voľbou na takmer akýkoľvek deň, či už do práce, pobehovanie po meste, či rannú kávu s kamarátkou. Nehovoriac o ich pohodlnosti!

@tylynnnguyen
@tylynnnguyen
Foto: Instagram
765

Súvisiace články