Patríte aj vy k tým z nás, ktoré ihneď ako príde jeseň siahajú po bordovej manikúre alebo idete radi proti prúdu? Nech už patríte k ktorémukoľvek táboru, máme pre vás niekoľko tipov na trendy jesennú manikúru. Nájdu sa medzi nimi klasické, minimalistické, ale aj odvážnejšie dizajny.

Naturálny ligot

„Nahé“ nechty zahalené do prírodnej hnedej či krémovej farby doplnená jemným ligotom, to znie ako návod na sofistikované a luxusne pôsobiace nechty.

titleTIBI FW19

 

Zelená kvapka

Také jednoduché a pritom efektné! Nenápadná machovo zelená dostáva vďaka zaujímavému tvaru kvapky na nechtoch úplne nový rozmer. Tak trochu pripomína art deco štýl.

1@paintboxnails

 

 

Medené

Medená sa tak dokonale hodí do jesene, pripomína lístie, no zároveň akoby spomínala na letné dni. Okrem toho pôsobí luxusne a pristane každej farbe pleti.

2Essie

 

 

Korytnačie

O tomto trende ste už určite počuli, pretože ho už v lete nosili takmer každá druhá influencerka. Teraz ošiaľ trochu opadol, tak prečo sa k nemu nevrátiť?

3@nailthoughts

 

 

Ultra Violet

Už je to pár rokov, čo bola farbou roka Ultra Violet, avšak takáto farba stále pôsobí elegantne a nadčasovo. Je ideálnou alternatívou ak vás prestala baviť bordová, no chcete staviť na tlmený dizajn vhodný do práce.

5côte

 

 

Smaragdy

Kto potrebuje smaragdové prstene, keď môže mať smaragdové nechty? Opulentná farba pripomínajúca drahokamy krásne vynikne v sivých jesenných dňoch.

6@cndworld

 

 

Metalické ombré

Na metalické nechty sa tak troche pozabudlo, no vždy keď sa začne blížiť sezóna večierkov a osláv, sa k nim vraciame. S takýmto efektným ombré môžete pokojne začať aj teraz.

7OPI

 

 

Brusnicové

Ani červená ani ružová, taká presne je farba ktorá pripomína brusnice. Je takistou sskvelou alternatívou ak máte radi výrazné farby, no chcete skúsiť niečo nové.

8Jonathan Simkai FW19

Foto: Instagram, Indigital

Najnovšie zo sekcie krásaVlasy | 23.okt 2019

5 účesových retro trendov

Či už to sú modelky ako Bella Hadid a Elsa Hosk, alebo celebrity na čele s Kardashiankami, či dokonca influencerky ako Brittany...


Trendy krasa | 18.okt 2019

Perly sa nosia na nechtoch!

O perlách sa vždy hovorili, že sú elegantné a sofistikované. Zároveň sú znakom luxusu a skutočných dám. Vymeňte však všetky svoje náušnice, náhrdelníky...


Trendy krasa | 14.okt 2019

Beauty trendy sezóny

Aké beauty trendy nám predpovedali módne domy počas Týždňov módy na sezónu jeseň-zima 2019? Zaspomínali sme si a predstavujeme vám tak...


Pleť na cestách: 5 beauty tipov pri cest...

Akými kozmetickými tipmi sa riadite pri cestovaní? Aplikujete na tvár pleťovú hmlu na osvieženie alebo ste dokonca skúšali hydratačnú masku...

predplatne

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Kristína Tormová: Žijem vo svojej bublin...

„Naučila som sa hovoriť nie a odísť, keď sa necítim dobre. Veriť svojej intuícii a nebáť sa,“ hovorí...

TOP 5 potlačí sezóny

Po všetkých tých logách a sloganoch, ktoré nosíme už nejakú dobu, sa túto jeseň môžeme tešiť na...

5 kombinácií šiat a čižiem

Ráno nie je čas strácať čas a pokiaľ ste si aj vy zvykli lámať hlavu nad tým, aké čižmy zvoliť ...