Patríte aj vy k tým z nás, ktoré ihneď ako príde jeseň siahajú po bordovej manikúre alebo idete radi proti prúdu? Nech už patríte k ktorémukoľvek táboru, máme pre vás niekoľko tipov na trendy jesennú manikúru. Nájdu sa medzi nimi klasické, minimalistické, ale aj odvážnejšie dizajny.

Naturálny ligot

„Nahé“ nechty zahalené do prírodnej hnedej či krémovej farby doplnená jemným ligotom, to znie ako návod na sofistikované a luxusne pôsobiace nechty.

titleTIBI FW19

 

Zelená kvapka

Také jednoduché a pritom efektné! Nenápadná machovo zelená dostáva vďaka zaujímavému tvaru kvapky na nechtoch úplne nový rozmer. Tak trochu pripomína art deco štýl.

1@paintboxnails

 

 

Medené

Medená sa tak dokonale hodí do jesene, pripomína lístie, no zároveň akoby spomínala na letné dni. Okrem toho pôsobí luxusne a pristane každej farbe pleti.

2Essie

 

 

Korytnačie

O tomto trende ste už určite počuli, pretože ho už v lete nosili takmer každá druhá influencerka. Teraz ošiaľ trochu opadol, tak prečo sa k nemu nevrátiť?

3@nailthoughts

 

 

Ultra Violet

Už je to pár rokov, čo bola farbou roka Ultra Violet, avšak takáto farba stále pôsobí elegantne a nadčasovo. Je ideálnou alternatívou ak vás prestala baviť bordová, no chcete staviť na tlmený dizajn vhodný do práce.

5côte

 

 

Smaragdy

Kto potrebuje smaragdové prstene, keď môže mať smaragdové nechty? Opulentná farba pripomínajúca drahokamy krásne vynikne v sivých jesenných dňoch.

6@cndworld

 

 

Metalické ombré

Na metalické nechty sa tak troche pozabudlo, no vždy keď sa začne blížiť sezóna večierkov a osláv, sa k nim vraciame. S takýmto efektným ombré môžete pokojne začať aj teraz.

7OPI

 

 

Brusnicové

Ani červená ani ružová, taká presne je farba ktorá pripomína brusnice. Je takistou sskvelou alternatívou ak máte radi výrazné farby, no chcete skúsiť niečo nové.

8Jonathan Simkai FW19

Foto: Instagram, Indigital

Najnovšie zo sekcie krásaAnti-ageing pre telo

O anti-ageing starostlivosti sa hovorí veľa a často. Takmer vždy je to však v súvislosti s tvárou. Vrásky, pigmentové škvrny...


Vlasy | 28.jan 2020

Účesová inšpirácia z prehliadkového móla

Počas Týždňov módy je vizáž relatívne prehliadanou záležitosťou. Väčšinu pozornosti totiž na seba strhávajú samotné dizajnérske kúsky, ktorým sú prehliadky...


Dávate telu čo potrebuje? A čo tak dopln...

Kľúčom k dlhému a hlavne kvalitnému životu je pestrá strava, dostatok pohybu a správny príjem všetkých pre telo potrebných látok...


Trendy krasa | 26.jan 2020

Manikúrová inšpirácia z Instagramu

Hľadáte aj vy manikúrovú inšpiráciu na Instagrame? Pokiaľ sledujete niektoré z najpopulárnejších nechtových dizajnérok, určite ste mohli postrehnúť niekoľko trendov, ktorým...

 

predplatne

 

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Nábytkové trendy na rok 2020

Pokiaľ sa nevyhnete rekonštrukcii či zariaďovaniu v tomto roku, poradíme vám, ktoré trendy by s...

Pravidlá nosenia SPF počas celého roka

Veríme, že ste si už postupne zvykli na fakt, že SPF nie je len dovolenkovou záležitosťou a opa...

Rolák v hlavnej úlohe

Roláky sú vďačným kúskom každého zimného šatníka. Buďte však s nimi kreatívni a vytvorte zaujím...