Patríte aj vy k tým z nás, ktoré ihneď ako príde jeseň siahajú po bordovej manikúre alebo idete radi proti prúdu? Nech už patríte k ktorémukoľvek táboru, máme pre vás niekoľko tipov na trendy jesennú manikúru. Nájdu sa medzi nimi klasické, minimalistické, ale aj odvážnejšie dizajny.

Naturálny ligot

„Nahé“ nechty zahalené do prírodnej hnedej či krémovej farby doplnená jemným ligotom, to znie ako návod na sofistikované a luxusne pôsobiace nechty.

titleTIBI FW19

 

Zelená kvapka

Také jednoduché a pritom efektné! Nenápadná machovo zelená dostáva vďaka zaujímavému tvaru kvapky na nechtoch úplne nový rozmer. Tak trochu pripomína art deco štýl.

1@paintboxnails

 

 

Medené

Medená sa tak dokonale hodí do jesene, pripomína lístie, no zároveň akoby spomínala na letné dni. Okrem toho pôsobí luxusne a pristane každej farbe pleti.

2Essie

 

 

Korytnačie

O tomto trende ste už určite počuli, pretože ho už v lete nosili takmer každá druhá influencerka. Teraz ošiaľ trochu opadol, tak prečo sa k nemu nevrátiť?

3@nailthoughts

 

 

Ultra Violet

Už je to pár rokov, čo bola farbou roka Ultra Violet, avšak takáto farba stále pôsobí elegantne a nadčasovo. Je ideálnou alternatívou ak vás prestala baviť bordová, no chcete staviť na tlmený dizajn vhodný do práce.

5côte

 

 

Smaragdy

Kto potrebuje smaragdové prstene, keď môže mať smaragdové nechty? Opulentná farba pripomínajúca drahokamy krásne vynikne v sivých jesenných dňoch.

6@cndworld

 

 

Metalické ombré

Na metalické nechty sa tak troche pozabudlo, no vždy keď sa začne blížiť sezóna večierkov a osláv, sa k nim vraciame. S takýmto efektným ombré môžete pokojne začať aj teraz.

7OPI

 

 

Brusnicové

Ani červená ani ružová, taká presne je farba ktorá pripomína brusnice. Je takistou sskvelou alternatívou ak máte radi výrazné farby, no chcete skúsiť niečo nové.

8Jonathan Simkai FW19

Foto: Instagram, Indigital

Najnovšie zo sekcie krásaSummer Science: Opaľovanie a SPF

Leto 2020 si mnohí zapamätáme ako jedno z najzvláštnejších období. Niektorí z nás sa kvôli koronavíru rozhodli zahraničné dovolenky úplne zrušiť...


Skvalán: Nový hydratačný elixír

Kyselina hyalurónová ako základ hydratácie, anti-ageingu a správnej starostlivosti o pleť tu je s nami už nejaký ten rok. Tak, ako všetko ostatné...


AM-PM Beauty s Pavlinou Jágrovou

Ak poznáte Pavlinu Jágrovú, určite to je kvôli jej skvelému vkusu, nadčasovému šatníku a umeniu kombinovania jednotlivých kúskov. S módou...


Viac ako BIO

Pokiaľ hľadáte miesto, kde nebudete musieť podrobne študovať etikety, aby ste si boli istí, že je produkt „čistý“, zamierte sem...

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 

Naše tipy

Všetko o celulitíde

Takmer každá žena s ňou bojuje a nenávidí. Pritom je to úplne bežná záležitosť, ktorá vôbe...

Vlasové doplnky tohto leta

Toto leto si medzi vlasovými doplnkami vybojovali najvyššie priečky v popularite najmä trendy z...

6 letných účesov z Instagramu

Keď sa povie letný účes, väčšina z nás si predstaví dnes už legendárne beach waves. Aj keď je p...