Pre obdobie jesene sú typické farby ako bordová, hnedá či smaragdová. Radi po nich siahame v prípade doplnkov či oblečenia, no krásne vyniknú aj v prípade manikúry. Ktorú klasickú farbu pre svoje nechty zvolíte vy?

Bordová

Sofistikovaná, elegantná a trochu tajomná. Bordová je veľmi obľúbenou jesennou farbou aj v prípade manikúry. Mnohé z nás po nej siahajú ako po jesennej alternatíve ku klasickej červenej. Krásne vynikne na vyblednutej pokožke a hodí sa na každodenné nosenie aj na významnejšie príležitosti.

jesenné farby manikúra nechty inšpirácia@lemanoir

 

 

Smaragdová

Ďalšou veľmi populárnou farbou na jeseň je smaragdová, ktorú však v manikúre nie je až tak často vidieť. Aj v jej prípade však platí, že pôsobí veľmi elegantne. Ide o veľmi chic voľbu, ktorá na bledej pokožke svieti a tmaví krásne prežiari. Je to skvelá voľba ak chcete siahnuť po klasike, avšak s unikátnejším výsledkom.

betina goldstein@betina_goldstein

 

 

Škoricová

Farba, ktorá dodá rukám šťavu. Aj napriek svojej hĺbke a plnosti stále pôsobí dostatočne chic a sviežo. Ide navyše o veľmi univerzálnu farbu, ktorá sa takisto dá využiť na každý deň či na špeciálne príležitosti. Vďaka svojim zlatistým podtónom navyše pôsobí eľmi luxusne.

paintboxnails@paintboxnails

 

 

Čokoládová

Módny svet miluje hnedú už od leta, no táto láska sa dokázala prebojovať až do odvetvia manikúry. Na nechtoch totiž skutočne pôsobí veľmi elegantne, no pritom stále nenápadne. Ak ste milovníkmi jednoduchosti a naturálnosti, táto farba môže byť skvelou voľbou pre vašu jesennú manikúru.

nailartbyqueenie@nailartbyqueenie

 

 

Oceľovomodrá

Ak hľadáte niečo iné, trochu unikátnejšie a možno nečakané, siahnite po chladivých tónoch oceľovomodrej. Takáto farba pôsobí síce mrazivo, no pritom veľmi príjemne. Pripomína zimnú, rozprávkovú krajinu a vašim rukám bezpochyby dodá na unikátnom vzhľade.

paintboxnails2@paintboxnails

 

 

Khaki

Farba khaki síce nemá takú obrovskú základňu fanúšikov, no najmä v prípade manikúry stojí za vyskúšanie. Správne zvolený khaki odtieň totiž vyzerá skutočne chic a unikátne. Dá sa skvelo kombinovať so zlatistými detailmi, je elegantný a do istej miery aj nenápadný.

paintboxnails3@paintboxnails

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie krásaLíčenie | 06.máj 2021

L’oréal Paris uvádza kolaboráciu s Elie ...

Po úspešných kolaboráciách s Balmain, Karl Lagerfeld či Isabel Marant, sa značka L’oréal Paris obracia na úspešného libanonského dizajnéra Elie...


Líčenie | 06.máj 2021

ZARA uvádza beauty líniu

Beauty priemysel stále zažíva svoj veľký boom, ktorému podľahli mnohé svetové celebrity zakladajúce si vlastné značky starostlivosti o pleť alebo...


Líčenie | 05.máj 2021

Ideálny letný parfum? Užite si leto v me...

Ruža je nekorunovanou kráľovnou vo svete rastlín. Ak by ste tento rok mala nosiť iba jeden jediný parfum, potom by...


Ženšen v kozmetike: Akú sú jeho benefity...

Moderná kozmetika ponúka najnovšie, inovatívne zložky, no častokrát sa vracia aj ku tým prírodným. Niektoré sú overené desiatkami či stovkami...

 

Naše tipy

Nadčasové outfity, ktoré neprestanú bavi...

Vo svete neustále meniacich sa trendov zakaždým nájdeme prvky, ktoré pretrvávajú. Neprestávajú nás b...

Beauty test: TOP 10 laky na nechty

Manikúra se na dlouhé měsíce stala domácí záležitostí, i pokud jste na to dosud nebyly zvyklé. Recep...

Spring Vibes: Jarné farebné kombinácie

Prineste do svojho outfitu jarnú atmosféru pomocou farieb. Stavte na jemné odtiene pastelov alebo na...