Pre obdobie jesene sú typické farby ako bordová, hnedá či smaragdová. Radi po nich siahame v prípade doplnkov či oblečenia, no krásne vyniknú aj v prípade manikúry. Ktorú klasickú farbu pre svoje nechty zvolíte vy?

Bordová

Sofistikovaná, elegantná a trochu tajomná. Bordová je veľmi obľúbenou jesennou farbou aj v prípade manikúry. Mnohé z nás po nej siahajú ako po jesennej alternatíve ku klasickej červenej. Krásne vynikne na vyblednutej pokožke a hodí sa na každodenné nosenie aj na významnejšie príležitosti.

jesenné farby manikúra nechty inšpirácia@lemanoir

 

 

Smaragdová

Ďalšou veľmi populárnou farbou na jeseň je smaragdová, ktorú však v manikúre nie je až tak často vidieť. Aj v jej prípade však platí, že pôsobí veľmi elegantne. Ide o veľmi chic voľbu, ktorá na bledej pokožke svieti a tmaví krásne prežiari. Je to skvelá voľba ak chcete siahnuť po klasike, avšak s unikátnejším výsledkom.

betina goldstein@betina_goldstein

 

 

Škoricová

Farba, ktorá dodá rukám šťavu. Aj napriek svojej hĺbke a plnosti stále pôsobí dostatočne chic a sviežo. Ide navyše o veľmi univerzálnu farbu, ktorá sa takisto dá využiť na každý deň či na špeciálne príležitosti. Vďaka svojim zlatistým podtónom navyše pôsobí eľmi luxusne.

paintboxnails@paintboxnails

 

 

Čokoládová

Módny svet miluje hnedú už od leta, no táto láska sa dokázala prebojovať až do odvetvia manikúry. Na nechtoch totiž skutočne pôsobí veľmi elegantne, no pritom stále nenápadne. Ak ste milovníkmi jednoduchosti a naturálnosti, táto farba môže byť skvelou voľbou pre vašu jesennú manikúru.

nailartbyqueenie@nailartbyqueenie

 

 

Oceľovomodrá

Ak hľadáte niečo iné, trochu unikátnejšie a možno nečakané, siahnite po chladivých tónoch oceľovomodrej. Takáto farba pôsobí síce mrazivo, no pritom veľmi príjemne. Pripomína zimnú, rozprávkovú krajinu a vašim rukám bezpochyby dodá na unikátnom vzhľade.

paintboxnails2@paintboxnails

 

 

Khaki

Farba khaki síce nemá takú obrovskú základňu fanúšikov, no najmä v prípade manikúry stojí za vyskúšanie. Správne zvolený khaki odtieň totiž vyzerá skutočne chic a unikátne. Dá sa skvelo kombinovať so zlatistými detailmi, je elegantný a do istej miery aj nenápadný.

paintboxnails3@paintboxnails

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie krásaVlasy | 26.nov 2020

5 účesov inšpirovaných Francúzkami

Základom typického francúzskeho štýlu sú vždy dôkladne upravené vlasy. Môže sa síce zdať, že Francúzky si na vlasy nepotrpia, no...


Trendy krasa | 25.nov 2020

Vianoce po slovensky: Kozmetika

Nákupy vianočných darčekov nie sú nikdy jednoduché. Častokrát nimi chceme našich blízkych ohúriť a potešiť. Tento rok však vianočnými nákupmi plánujeme...


Tajomstvo svetových topmodeliek dostupné...

Čo obdivujete na modelkách? Ich dokonalo upravené vlasy, fit postavu či krásnu pleť? Všetky tieto aspekty do veľkej miery samozrejme...


Trendy krasa | 23.nov 2020

Domáca manikúra: Vytvarujte si dokonalé ...

Krátke či dlhé, hranaté alebo oválne? Nezáleží na tom, aký tvar a dĺžku nechtov preferujete, poradíme vám, ako si ich spraviť...


Naše tipy

Vlasové doplnky na jeseň 2020

Čo urobiť s vlasmi, keď nám počasie nepraje a za oknami nás čaká vietor či dážď? Obráťte s...

Ako kombinovať kabát s čižmami?

Máte doma väčšiu zbierku kabátov alebo čižiem? Tieto dva kúsky majú prevahu aj v našich šatníko...

Jesenné farby v manikúre

Pre obdobie jesene sú typické farby ako bordová, hnedá či smaragdová. Radi po nich siahame v pr...