Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 15. september 2022

Najlepšie jesenné parfémy pre sezónu 2022

S prichádzajúcou jeseňou, padajúcimi listami a sweater-weather by ste mali vymeniť svoje sladké a svieže letné vône za tie najlepšie jesenné parfumy.

Najlepšie jesenné parfémy pre sezónu 2022
Každý milovník jesene predsa vie, že prakticky nemá zmysel popíjať obľúbené chai latté či pochutnávať si na tekvicovom koláčiku bez spoločnosti ich ikonickej vône. Výsledný efekt skrátka nie je rovnaký, pokiaľ aróma nezodpovedá estetike. Rovnako je to aj s obľúbenými parfumami. Zatiaľ čo v lete obľubujeme ľahké, svieže tóny- jeseň si žiada sladšie korenisté vôňe, ktoré zahrejú rovnako ako váš obľúbený kašmírový sveter. Predstavujeme vám tie najvoňavejšie novinky pre jesennú sezónu 2022.

Byredo De Los Santos

De Los Santos je nový unisex parfém od Byredo vydaný tento rok. Parfém je oslavou spomienok aj pripomienkou krásy a pominuteľnosti života. Aromatický opar šalvie a pižma umocňuje tajomná krása ambroxanu a palo santa uzemneného koreňom kosatca a mirabelkou. Suchému drevitému základu dominujú zemité nóty a vôňa sa dá definovať ako drevito-korenistá.

BYREDO DE LOS SANTOS
BYREDO DE LOS SANTOS

Chanel No.1 L'Eau Rouge

Pre tie z vás, ktoré uprednostňujú jemnejšiu vôňu pred ťažkým parfumom, máme skvelý tip. Chanel Beauty prišiel na trh s telovou hmlou No.1 L'Eau Rouge s typickou francúzskou dušou. Vonnú hmlu symbolizuje kvet a výťažok z červenej kamélie. Uznávaný parfumér Olivier Polge zostavil mix, ktorý štartuje iskrivými citrusmi a červenými bobuľkami, rozvinie sa do srdca z jazmínu a ruže, ikonického podpisu Chanel, a rámec mu vytvoria tóny kosatca a pižma.

N°1 DE CHANEL L'EAU ROUGE
N°1 DE CHANEL L'EAU ROUGE

Chloé Nomade Naturelle

Nomade Eau De Parfum Naturelle predstavuje novú slnečnú jazmínovú vôňu. Nadčasová elegancia jazmínu sa stretáva s jemnosťou datľového akordu, zatiaľ čo vanilka a santalové drevo splietajú hrejivý, návykový základ. Parfém Nomade Eau de Naturelle navyše neobsahuje žiadne umelé farbivá, je vegánsky a jeho zloženie obsahuje 100% vôní prírodného pôvodu.

Chloé Nomade Naturelle
Chloé Nomade Naturelle

Tory Burch Essence of Dreams Cosmic Wood

Kozmické drevo má v sebe korenistosť, ktorá vás vtiahne dovnútra, potom rozkvitne do sviežej, takmer kvetinovej vône, ktorá je ľahká, ale pretrvávajúca – za to môžeme poďakovať tónom kardamónu, jazmínu a vetiveru. Kombinácia tónov, ktorú si zaručene zamilujete v slnečné jesenné dni.

COSMIS WOOD TORY BURCH
COSMIS WOOD TORY BURCH

Babycat Eau de Parfum YSL

Ikonický mačací vzor prepracovaný do divokej, drevitej ambrovej vône. Zamatové teplo semišu sa snúbi so zmyselnými krémovými fazetami vanilky pre zahalenú, sofistikovanú unisex vôňu. Noste túto vôňu, ako by ste nosili kabát s leopardím vzorom. Aby ste sa cítili odvážne, sofistikovane a trochu divoko.

BABYCAT YSL BEAUTY
BABYCAT YSL BEAUTY

Libertine Neroli od Francesca Bianchi

Libertine Neroli je nová orientálna unisex vôňa pre ženy a mužov. Táto vôňa predstavuje pôžitok zo života prepojený s pocitom slobody a relaxu. Hlavnými hrdinami sú Neroli vo svojej rafinovanej ľahkomyseľnosti spolu so sofistikovanou a zvodnou kožou. Základné tóny parfému sú dubový mach, koža, benzoín a zvieracie tóny.

LIBERTINE NEROLI FRANCESCA BIANCHI
LIBERTINE NEROLI FRANCESCA BIANCHI

Byredo Vanille Antique

Vanille Antique nasleduje v rituáli vôní Byredo, v ktorej sa miešajú najvzácnejšie suroviny. Tu sa dymová vôňa vanilkového lusku premení na niečo nečakané, menej sirupové a viac jemnejšie. Sladkosť vanilky prelína zemitosť a hrejivý mix kašmírového dreva, čisto a pižmo vytvorí opojnú ambróziu. Toto malé množstvo čistej esencie s použitím výnimočných techník, pôsobí intenzívnejšie na pokožku a vyžaruje teplo pôsobiace niekoľko hodín.

Byredo Vanille Antique
Byredo Vanille Antique
    1443

    Súvisiace články