Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Rozhovory / 14. máj 2023

Dominika Navara Cibulková v intímnom rozhovore s manželom Michalom o rodičovstve a láske

Prinášame vám exkluzívny rozhovor Dominiky Navara Cibulkovej s manželom Michalom, o hodnotách, rodine a láske. Osobný rozhovor vznikol pri fotení rodinnej foto story Esencia šťastia, ktorý objavíte na stránkach jarného vydania Top Fashion Season_01.

Dominika Navara Cibulková v intímnom rozhovore s manželom Michalom o rodičovstve a láske

O svoje poznania o rodinnom živote, rodičovstve a láske, o túžbach a snoch sa Dominika a Michal podelili v intímnom rozhovore, ktorý si môžete pozrieť aj po naskenovaní strany v printovom magazíne cez aplikáciu Top Fashion AR.

„Dominiku vnímam ako veľmi silnú ženu, ktorá si vie povedať svoj názor. Je veľmi citlivá, milujúca a extrémny bojovník. A ako matka? Keby som sa zamyslel 12 rokov dozadu, čo sme spolu začali randiť, tak by som netušil, že to môže byť tak krásne. To akou je matkou, som možno ani nečakal,“ prezrádza v úvode rozhovoru Michal Navara, zatiaľ čo si dojatá Dominika utiera slzy z líc.

„Michal je neskutočný tatino. Keď sa povie, že toto je najlepší otec na svete, nie je to klišé, ale je to Michal. Ja som ta prísnejšia a on viac benevolentný, ale keď zvýši hlas, je to na prvú a občas ho Jakubko paradoxne viac počúva ako mňa. Je rodinný typ a miluje deti, vždy to mal v sebe,“ hovorí na margo svojho manžela Dominika Navara Cibulková.

„Navzájom sa rešpektujeme a nebojujeme proti sebe, to je najdôležitejšie. Naše povahy do seba zapadajú a nenarážajú,“ zhodujú sa spoločne manželia Navarovci, ktorí sa okrem rodinných hodnôt a rodičovstva rozrozprávali aj o ich chalupe, na ktorej prebiehalo fotenie pre magazín Top Fashion.

Pozrite si celý exkluzívny rozhovor:

Esencia šťastia

Krásne a osobné fotografie v rodinnej foto story Esencia šťastia zachytil fotograf Jakub Gulyás v hlavnej úlohe s Dominikou, Michalom a malým Jakubkom. Vyextrahovať z našich komplikovaných životov to najlepšie a skutočne dôležité, sa môže zdať náročné. S Dominikou Navara Cibulkovou a jej chlapcami sme sa o to pokúsili v rodinnej fotostory. Nášmu tímu otvorili dvere svojho víkendového útočiska v Malých Karpatoch. V jednoduchosti vyniklo šťastie a smiech, ktoré nám dovolili s nimi zdieľať. Pocity a nálady, ktoré sú tým naozaj trvalým, tým, čo v nás zostáva navždy.

Celú rodinnú foto story nájdete na stránkach jarného vydania magazínu Top Fashion Season_01.

Foto: Jakub Gulyás
Styling: Andrej Kusalík
Make-up a vlasy: Katarína Kmecová/YSL Beauty
V hlavnej úlohe: Dominika, Michal a Jakub
    6117

    Súvisiace články