Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Rozhovory / 14. február 2022

Obľúbené dvojice zo sveta Top Fashion prehovorili o láske

Deň svätého Valentína nemôžeme oslavovať inak, než láskou. V redakcii magazínu Top Fashion sme preto oslovili naše „all time favourite“ páry zo sveta módy, hudby, krásy a kreatívneho biznisu. V krátkom rozhovore nám prezradili čo ich spája, čo ich naopak odlišuje, ako vnímajú definíciu lásky a tiež to, ako budú tráviť dnešný deň zaľúbených.

Obľúbené dvojice zo sveta Top Fashion prehovorili o láske

Dominika & Yaksha

Zakladateľ hudobného labelu F*CK THEM, Michal Yaksha Novotný, je známy aj ako milovník módy, umenia a cestovania. Na spoločnú cestu životom si vybral pôvabnú krásku Dominiku, ktorá aktuálne končí posledný ročník stomatológie. Čerstvo zaľúbená dvojica v rozhovore pre Top Fashion priblížila, aké vlastnosti si najviac cenia na druhom.

Dominika & Yaksha
Dominika & Yaksha

Čo je najkrajšie na čerstvej láske?

Dominika: To že ešte prehliadate všetky tie milé maličkosti, ktoré sa po čase stanú menej milé :)

Prvá vec, kvôli ktorej ste sa zamilovali do druhého?

Yaksha: Dominika mi vôbec nedala na výber a keď som počul ako ráčkuje tak bolo vymaľované.

Aké vlastnosti si najviac vážite na partnerovi?

Dominika: To že vie, kedy si má priznať chybu a ospravedlniť sa. Aj keď na timingu by mohol trochu zapracovať.

Čo vás najviac spája a v čom ste naopak odlišní?

Yaksha: Najviac nás spája to, že sme úplne odlišní.

Ako budete oslavovať Valentína?

Dominika: Ako Michala poznám, tak určite zabudne urobiť rezerváciu, takže pravdepodobne budeme doma.

Kristína & Peter

Kristína pracuje spoločne s partnerom v oblasti sociálnych médií, takže zmysel pre estetiku a cit pre detail majú doslova v krvi. Pri pohľade na túto štýlovú dvojicu pocítite závan rock'n'rollu a podlomia sa vám kolená. Ich nezameniteľný štýl a láska vyžarujú aj cez fotografie a cool rodinku dopĺňa rozkošný taliansky chrtík a dve mačky. Uhádnete, kto z nich je väčší snílek?

Kristína & Peter
Kristína & Peter

Čo vy a Valentín?

Myslím, že Valentínu nevenujeme obzvlášť pozornosť, no ani jednému nám ako sviatok nevadí. Obaja sme najradšej jeden s druhým, no dátumovo to nie je pre nás nič špeciálne. Tráviť spolu čas a robiť si radosť sa snažíme aj počas všedných dní.

Prvá vec, kvôli ktorej ste sa zamilovali do toho druhého?

Kristína: Pre mňa bol Peter full package už na prvý pohľad, haha. No veľmi sa mi páčil jeho hlas a prejav. Mali sme medzi sebou chémiu od prvého momentu. Ako sme sa ďalej spoznávali, tak určite fakt, že sa na neho môžem 100% spoľahnúť v každej situácii a dáva mi pocit neuveriteľného kľudu.

Peter: Oči. Vyžarovalo z nich niečo špeciálne. Stále pre mňa slúžia ako dosť dobrý monitorovací prístroj na to, ako sa cíti, nech ide o hocijakú situáciu. No keď je spokojná, nikto pre mňa nemá krajšiu iskru v oku.

V čom ste si najviac podobní a čo naopak nemáte vôbec spoločné?

Kristína: Obaja máme veľmi podobný pohľad na svet. Najzásadnejší rozdiel je snáď len ten, že ja som taký snílek a Peter realista.

Peter: Áno, čo je tiež fajn, nakoľko ja Kristínu držím v istých situáciách nohami na zemi, no zase vďaka nej si niekedy dokážem uletieť aj ja, haha.

Ako by ste definovali pojem láska?

Kristína: Pre mňa je láska hrejivý pocit. Ako keď si zapnete obľúbenú pesničku, ochutnáte dobré jedlo alebo objímete obľúbenú osobu. Je to pre mňa definícia harmónie.

Peter: Starostlivosť a potešenie.

Čo najromantickejšie pre vás urobil partner?

Kristína: Často mi rád varí. Milujem to. Počas prvej vlny pandémie mi urobil obľúbené cestoviny, pripravil stôl, zapálil sviečky a v pozadí hral soundtrack Godfathera.

Peter: Všetky veci, ktoré pre mňa a náš vzťah robí každý deň. Stále ma prekvapuje a myslí na mňa aj s tými najväčšími drobnosťami.

Barbora & Miloš

Topmodelku z agentúry Elite Bratislava, Barboru Bruškovú, poznáte aj z módnych editoriálov magazínu Top Fashion. Pravidelne predvádza na svetových mólach a je označovaná za múzu Johna Galliana. Napriek modelingovým úspechom a kariére snov stojí nohami pevne na zemi a pre Top Fashion porozprávala či plánuje oslavovať Valentína.

Barbora & Miloš
Barbora & Miloš

Aké vlastnosti si najviac ceníš na partnerovi?

Na prvé miesto by som určite dala dôveru. Pocit, že sa mám na koho obrátiť v šťastí aj nešťastí. A práve zdieľaním našich pocitov sa snažíme budovať dôverný vzťah. S tým súvisí úprimnosť, rešpekt, tolerancia a podpora. Tiež však netreba zabúdať na dobrý humor.

Predstava ideálneho večera vo dvojici?

Ak sa niekomu páčia obrovské kytice ruží alebo čokoládové balíčky, je to úplne v poriadku, ja si na to až tak nepotrpím. Som minimalista a uspokojím sa aj s dobre navarenou večerou doma a obľúbeným filmom či seriálom. Toto obdobie ma naučilo vážiť si spoločný čas, pretože je vzácny.

Čo vás najviac spája a v čom ste naopak celkom odlišní?

Ťažko povedať, myslím si, že sme vo všetkom veľmi podobní. Obaja máme radi keď veci fungujú ako majú, nehľadáme problémy tam, kde nie sú a keď aj nejaké vzniknú, vieme ich riešiť s chladnou hlavou. V čom sme však odlišní, je trávenie voľného času napr. na dovolenke. Zatiaľ čo ja som tá akčná a neposedná, môj partner dokáže ležať aj pol dňa na pláži. Pomaly sa aspoň pri ňom učím, že je úplne v poriadku niekedy aj „nič nerobiť“ a oddychovať :).

Považuješ sa skôr za romantika alebo pragmatika?

Určite som skôr romantik, aj keď nie úplne taký ten bláznivý(smiech). Láska pre mňa nie je hľadieť na seba šialene zamilovane, ale pozerať sa rovnakým smerom. Mať pri sebe niekoho, kto ma podrží v dobrom i zlom, s kým sa môžem smiať, ale pri kom sa nehanbím ani plakať. Jednoducho pri kom môžem byť sama sebou.

Plánujete oslavovať Valentína?

Momentálne som pracovne odcestovaná v zahraničí, takže na Valentín nebudeme spolu. Veľkú hlavu si z toho nerobím. Pre mňa nie je Valentín sviatkom, ale skôr dňom, kedy si vždy pripomeniem, aby som nezabúdala neustále hovoriť mojim najbližším, čo všetko pre mňa znamenajú. Prejavovať lásku ráno aj večer, na Valentína a aj počas celého roka.

David & Tomáš

Tomáša môžete poznať ako spoluzakladateľa a CEO parfumérskeho domu Pigmentarium. David je marketingovým riaditeľom pre spoločnosť Profimed, ktorú poznáte aj prostredníctvom magazínu Top Fashion. Obidvaja sú úspešní vo svojich rozbehnutých kariérach a biznise, nás zaujímalo ako sa im darí skĺbiť osobný život s kariérou a tiež to, čo ich najviac spája.

David & Tomáš
David & Tomáš

Pamätáte si na moment, kedy preskočila prvá iskra?

Tomáš: Ano, celkem jasně. Dokonce několikrát.

David: Ano.

Čo vás najviac spája a v čom ste naopak celkom odlišní?

Tomáš: Spojuje nás smysl pro humor a stejné hodnoty. A nejvíc odlišní jsme v uklízení.

David: Naplňujeme rčení o protikladech, které se přitahují. Jsme odlišní v mnoha věcech. Spojuje nás stejný pohled na to, co je v životě důležité, humor a určitě láska.

Akú vlastnosť si najviac ceníte na druhom?

Tomáš: Empatii. A zrovna dneska to, že umí skvěle ocenit i snahu. To hodně ulehčuje. hah.

David: Poctivost a pokoru. Nesnaží se nic a nikoho ošidit (pokud nejde o vaření). Nejede na ego. Práca a súkromie.

Ako dokážete prepojiť tieto dve veci a zachovať si balans?

Tomáš: Snažíme se to naučit. Nejde nám to. Euphorie na HBO v tom pomáhá každé pondělí.

David: Propojit to umíme tak, že nepoznáte kde jedno končí a druhé začíná. Tím pádem nemáme ani balanc, který bychom se pokoušeli zachovat. My ho musíme nejprve nějak najít.

Plánujete oslavovať Valentína?

Tomáš: My se nějak nelimitujeme kdy se slavit má a kdy ne. Oslavujeme vždy, když máme chuť. Baví nás si udělat večírek ve dvou a jít spát časně nad ránem. Valentýnský víkend jsme prospali a to je ta největší láska.

David: Formálně ne i když se vůči tomu svátku vůbec nijak neohrazujeme :)

    4378

    Súvisiace články