Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Rozhovory / 5. február 2023

Baby shower Dominiky Navara Cibulkovej vo veľkom štýle

Dominika nám v rozhovore pre Top Fashion prezradila, ako prebiehali prípravy oslavy, kde čerpá najväčšiu inšpiráciu aj to, načo sa musela nechať presvedčiť.

Baby shower Dominiky Navara Cibulkovej vo veľkom štýle

Dominika Navara Cibulková si v nedeľu popoludní pripravila pre svojich najbližších nezabudnuteľnú oslavu. Tá sa konala v priestoroch ENVY x PRIVEÉ lounge v paláci Motešických pri príležitosti osláv ich blížiaceho sa prírastku do rodiny. A ako je už u Dominiky známe, jej párty bola prepracovaná do najmenšieho detailu. Presvedčte sa sami.

Baby girl

Okrúhly zrkadlový stôl, trojposchodová torta, množstvo balónov a violončelistka, ktorá dotvárala honosnú atmosféru. Súčasťou baby shower bolo aj odhalenie pohlavia bábätka a tak mali pozvaní hostia už v úvode oslavy milé prekvapenie. Dominika s radosťou oznámila, že očakáva dievčatko, pri výzdobe sa však nechcela uberať len prvoplánovou ružovou farbou. Pre magazín Top Fashion vysvetlila prečo.

„Keby to bolo len na mne, tak je tu všetko v krémovej a bledo sivej farbe. Nie som zástancom toho, že pri chlapcovi musí byť všetko modré a keď je to dievča, všetko ružové. Aj pri dnešnej oslave ma museli presviedčať, nech tam trochu tej ružovej predsa len dám. Nakoniec som aj prišla oblečená v ružových šatách,“ smeje sa v úvode rozhovoru Dominika.

Farebná paleta

Pri výzdobe dominovali farby ako cappuccino, bledo hnedá, krémová, off white a púdrová ružová. A to , že Dominika je skutočne detailistkou odhalil aj fakt, že všetky odtiene museli dokonale odrážať jej predstavu. „Všetky balóny sa museli nafukovať dojmo , aby bol ten odtieň ružovej ako chcem. Andrejka z agentúry Ambientes, ktorá mi to vždy celé chystá, už vie, že som v tomto veľmi pedantná.“

Hlavný prvok vo výzdobe

Ústredným motívom, ktorý sa pravidelne opakoval vo výzdobe, bol zajačik. Ten sme zahliadli pri výzdobe, stolovaní, na torte, či vo forme plyšových hračiek. Zaujímalo nás, či má tento prvok pre bývalú tenistku hlbší význam. „Zajačik pre mňa nemá špeciálny význam, len sa mi to páčilo a prišlo mi to milé. Myslím si, že na baby shower taký malý gýč patrí, takže som sa nechala trošku uniesť,“ vysvetlila.

Skrytý talent

Organizovanie a výzdoba osláv patrí k Dominikiným prednostiam a podľa vlastných slov aj záľubám. Na pomoc vždy osloví agentúru, ale sama sa aktívne zapája do procesu a svoje predstavy pretavuje do skutočnosti. Od témy oslavy, štýlu, farieb až po najmenšie detaily. Žeby sa svojej záľube začala v budúcnosti venovať aj profesionálne?

„Profesionálne asi nie, ale extrémne ma to baví a je to moje hobby. Manžel mi vždy vraví, že som v tom fakt dobrá, ale ja si myslím, že vymyslieť takú oslavu predsa nie je nič ťažké. Najmä ak máte inšpiráciu a viete, čo sa vám páči. Ak by ma nejaké kamarátky poprosili, či im s tým pomôžem, tak by som súhlasila, ale museli by to nechať na mňa. Nerada robím kompromisy,“ usmieva sa bývalá tenistka.

Kde čerpá inšpiráciu?

Pri pohľade na prepracované oslavy Dominiky Navara Cibulkovej by sme len ťažko hľadali konkurenciu. Preto nás zaujímalo, kde čerpá inšpiráciu. „Musím sa priznať, že 99% inšpirácií nájdem na instagrame, ten mi dá takú hlavnú ideu. Napríklad aj teraz som sa na ňom nechala inšpirovať kruhovým zrkadlovým stolom s balónmi uprostred, ktoré viedli až k stropu. Starý dobrý instagram má stále čo ponúknuť,“ dodala na záver.

    2238

    Súvisiace články