Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 12. január 2024

Ako navigovať januárové zľavy

Nový rok pre väčšinu z nás prináša pocit nového začiatku. Mnohí si kladieme otázku, kým by sme chceli tento rok byť. Možno ste si dali predsavzatie zmeniť svoj prístup k móde, cvičeniu alebo mentálnemu zdraviu. Zodpovednosť za posledné dve oblasti zostáva bohužiaľ na vás, ale s výberom módy vám pomôžeme.

Ako navigovať januárové zľavy

Vyhnite sa prílišným zmenám, a zostaňte verní svojmu vlastnému štýlu. “Ja, len lepšia verzia” je motto, s pomocou ktorého plánujeme starnúť. Našťastie je január obdobím povianočných zliav a tak môžete svoj šatník upgradeovať výhodnejšie. V záplave zlacnených vecí je jednoduché sa stratiť. Sústreďte pozornosť na nové aj vintage kúsky v našom výbere.

Matches Fashion - najlepšia bavlna

Výber Matches Fashion vyniká oproti konkurencii hlavne tým, že má v ponuku amsterdamskú udržateľnú značku Flore Flore . Dokonalé strihy v štýle 90-tych rokov v tej najjemnejšej bavlne navrhuje duo matky s dcérou. Zo zlacnenej sekcie vyberajte čokoľvek alebo všetko - budú to vaše najobľúbenejšie basics na vrstvenie. S kódom EXTRA20 získate ešte 20% zľavu navyše.

Vestiaire Collective

Počas zimných sviatkov množstvo ľudí vyprázdňuje a triedi svoje šatníky a resell platformy sú tak zaplnené novými pokladmi. Do vyhľadávača skúste dať Vintage Prada topánky. Na nastávajúcu sezónu (a ďalej) sú dokonalou voľbou. A ak nosíte veľkosť 37.5, práve tieto lodičky čakajú na vás. Run, don’t walk!

Arket

V duchu už snívame o dlhších teplejších dňoch plných slnka, ale v skutočnosti nás čaká ešte niekoľko mesiacov sivej a studenej depresie. Arket má skvelú dostupnú ponuku kabátov a svetrov, ktoré sú aktuálne v zľave, a pri nákupe dvoch vecí dostanete tiež extra 20%. V našom wishliste je aktuálne napríklad krátky kabát , menčestrové sako alebo zobrazený kabát s límcom.

Totême

Pokiaľ plánujete investovať do kvalitných základných stavebných kúskov šatníka alebo statement kabátu (umelé kožuchy, hovoríme o vás), Totême má aktuálne v zlacnenej sekcii obrovské množstvo forever oblečenia. V tomto prípade nemáme favoritov, každá voľba je tá správna.

    1389

    Súvisiace články