Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 10. november 2021

5 jesenných doplnkov, ktoré by nemali chýbať vo vašom šatníku

Inšpirovať sme sa tentokrát nechali od našich obľúbených módnych ikon z Česka a Slovenska. Ktoré doplnky nechýbajú v ich jesennej výbave túto sezónu?

5 jesenných doplnkov, ktoré by nemali chýbať vo vašom šatníku

Premenlivá jeseň nás niektoré dni víta slnečnými lúčmi a rôznorodou paletou farieb, iné zas silným vetrom a pochmúrnym počasím. Aj napriek rýchlo meniacim sa dňom, však vie byť toto obdobie veľmi kreatívne, čo sa módy týka. Dôkazom toho sú aj štýlové krásky z Česka a Slovenska, ktoré nás tentokrát inšpirovali vo výbere must-have doplnkov pre aktuálnu sezónu. Tieto z nich sú nielen trendy, ale aj praktické a funkčné do premenlivého počasia.

Šiltovky

Kedysi našli svoje využitie len pri športových aktivitách, dnes sa tešia sláve a spadajú pod najväčšie módne trendy. Šiltovky sa dnes paradoxne najkrajšie vynímajú v kombinácii s elegantnejšími kúskami a materiálmi. Skvelým príkladom je česká dizajnérka Ivana Mentlová, ktorá ich kombinuje s kožou, kabátmi a luxusnými kabelkami. Ak neviete ako nato, učte sa priamo od tej najštýlovejšej!

Klobúk

Letné dni sú už síce nenávratne preč, no obľúbeného letného trendu sa nemusíte vzdať ani počas jesene. Jeho ľahkú verziu však ošaťte do praktickejšieho materiálu. Veľmi moderné sú tzv. „bucket hats“ vyrobené z nepremokavej tkaniny, ktoré pôsobia veľmi osviežujúco a cool. Modelka Viki Ortner nám ich predstavila hneď v dvoch farebných prevedeniach a úplne nás presvedčila. Čo poviete?

Maxi šál

Jeden z najpraktickejších jesenných trendov je maxi šál z bavlny, ktorá vás zohreje za akýchkoľvek veterných podmienok. Výhodu je, že ho môžete so sebou nosiť v aute či kabelke a vytiahnuť ho vždy, keď sa premenlivé počasie náhle zhorší. Nám sa zapáčila krémová verzia od módnej blogerky Alex Sedláčkovej, ktorá ho zladila tón v tóne k zvyšku outfitu.

Hnedá koža

Aktuálnu jesennú sezónu stavte na koženú kabelku v hnedej farbe, tá je nesmierne nadčasová a jej voľbu neoľutujete ani o niekoľko sezón neskôr. Svoje o tom vie aj štýlová kráska Madi, ktorá svoj nový módny doplnok predviedla v minimalistickom outfite. Ideálna voľba na pracovné stretnutie alebo kávu s kamarátkou.

Biele čižmy

Svetlé čižmy tesne pod kolená s výraznou podrážkou je trend, ktorému sme podľahli aj my v redakcii Top Fashion. Sú moderné, výrazné a my ich skrátka milujeme rovnako, ako aj celý outfit moderátorky Zorky Hejdovej. Čerstvá mamina nenechala nič na náhodu a štýlovým streetstylom poriadne okúzlila. Odhalené nohy, biker shorts a overzised čierne sako. Skrátka Top!

1184

Súvisiace články