Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 6. november 2021

Zaujímavé farebné kombinácie na jeseň

Ku jeseni neodmysliteľne patria neutrálne, prírodné a tlmené farby, ktoré vystihujú toto ročné obdobie. Avšak druhá stránka jeseni je farebná, hrajúca rôznymi odtieňmi, ktoré prinášajú zaujímavejší nádych do častokrát sivých dní. Ak teda hľadáte farby, ktorými skvelo osviezžíte svoje jesenné outfity, inšpirujte sa našimi tipmi.

Zaujímavé farebné kombinácie na jeseň

Hnedá & zelená

Zelená je už istú dobu na výslní a aj keď v jesennej prírode už takmer úplne absentuje, dopriať si ju môžeme aspoň v našich outfitoch. Skvelú dvojicu tvorí napríklad s rôznymi odtieňmi hnedej a krémovej, s ktorými pôsobí elegantne, no na druhej strane skvelo osviežuje ich inak nenápadnú podstatu.

@vitaliia
@vitaliia

Čierna & oranžová

Oranžová je naopak farbou, ktorá je v jesennej prírode častokrát viditeľná, či už na opadanom lísti a tekvicách, alebo aj v outfitoch. Vďaka svojej výraznosti sa dá kombinovať so všetkými neutrálnymi a základnými farbami, no túto sezónu sa nosí v kontrastnej kombinácii s čiernou. Pôsobí síce odvážne, no takto vytvoríte pútavý street style look.

@lissyroddy
@lissyroddy

Modrá & sivá

Neutrálna farba, akou je sivá sa veľmi jednoducho kombinuje pretože nechá vyniknúť takmer každú farbu. Niekedy však môže spadnúť do nudnej sféry, preto je dôkladný výber farby veľmi dôležitý. Túto jeseň vyskúšajte doplniť sivú modrou, či už obľúbenou kráľovsky modrou, alebo jemnými pastelmi. Dosiahnete veľmi sofistikovaný a neopozeraný look.

@graceleaminha
@graceleaminha

Čierna & zelená

Zelenú môžete využiť aj iným spôsobom, stačí ju skombinovať s inou farbou. Tentokrát s čiernou. Tento kontrast je výraznejší a trochu tvrdší ako v predchádzajúcom outfite. Je ideálny najmä na vytváranie športovejšie pôsobiacich lookov s ležérnym nádychom. Experimentujte s odtieňmi zelenej, každý vám totiž vytvorí trochu iný výsledok.

@sofiamcoelho
@sofiamcoelho

Horčicová & biela

Klasickou jesennou farbou je aj horčicová, no mnoho z nás sa jej vyhýba pretože sa ťažšie kombinuje. Avšak jednou z najefektnejších a zároveň najjednoduchších kombinácii je jej spojenie s bielou. Horčicovú využijte ako kontrastujúcu farbu, ktorá nechá vyniknúť eleganciu a čistotu bielej farby.

@shepelevich
@shepelevich

Foto: Instagram

    1018

    Súvisiace články