Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Fashion week / 12. august 2022 / PR

Zalando predstavilo tretieho finalistu na kodanskom týždni módy

Nahliadnite na tie najlepšie momenty z prehliadky RANRA pre sezónu jar/leto 2023.

Zalando predstavilo tretieho finalistu na kodanskom týždni módy

Zalando, popredná európska online platforma pre módu a životný štýl a Copenhagen Fashion Week predstavili RANRU ako jedného z finalistov tohtoročnej ceny Zalando Sustainability Award na Copenhagen Fashion Week.

Štvrtá kolaborácia medzi Zalando a Copenhagen Fashion Week, ktorého jadrom je ocenenie. Cena je otvorená pre medzinárodných žiadateľov a má za cieľ povzbudiť módne značky, aby skúmali udržateľné alternatívy a uznávali stratégie, ktoré prispievajú k udržateľnejšiemu odvetviu.

Huldufólk

„Skrytí ľudia sú nadprirodzené bytosti, ktoré žijú v prírode. Vyzerajú a správajú sa rovnako ako ľudia, ale sú o niečo šťastnejší, krajší a lepšie oblečení. Existujú v paralelnom svete a zviditeľňujú sa podľa vôle,“ tak znie teaser a téma udržateľnej kolekcie dizajnéra Ranra.

Títo ľudia, ktorých máme šťastie vidieť, nosia RANRU. Kolekcia je prezentovaná spolu s novými prototypmi nábytku vyvinutými v spolupráci s londýnskym stolárom Janom Damsom. Tieto kúsky odrážajú princípy modularity, prispôsobivosti a použitia prírodných materiálov a povrchových úprav, ktoré sú jadrom trvalého dizajnového étosu značky.

    711

    Súvisiace články