Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Fashion week / 10. august 2022

Kodanský fashion week predstavil prvého finalistu

Zalando, popredná európska online platforma pre módu a životný štýl, a Copenhagen Fashion Week predstavili RÆBURN ako jedného z finalistov tohtoročnej ceny Zalando Sustainability Award na Kodanskom týždni módy.

Kodanský fashion week predstavil prvého finalistu

Kodaň/ 9. augusta/2022

Toto je štvrtá sezóna trojročného partnerstva medzi módnou platformou Zalando a Kodanským týždňom módy CPHFW, ktorého jadrom je ocenenie. Ocenenie, ktoré je otvorené pre medzinárodných žiadateľov, má za cieľ povzbudiť módne značky, aby skúmali udržateľné alternatívy a uznávali stratégie, ktoré prispievajú k udržateľnejšiemu priemyslu.

Momenty z kodanského týždňa módy
Momenty z kodanského týždňa módy

RÆBURN

Prvým z finalistov na tohtoročnú cenu Zalando Sustainability Award je dizajnér a návrhár RÆBURN, ktorý predstavil svoju kolekciu pre sezónu jar/leto 2023. Kolekcia s názvom SS23 MACH 3.3 čerpá inšpiráciu z ikonického SR-71 Blackbird, strategického prieskumného lietadla, ktoré sa dodnes pýši svetovým rekordom z roku 1976 ako najrýchlejšie vzduchom dýchajúce lietadlo s posádkou.

Štúdia tohto lietadla spolu s výskumom jeho leteckých oblekov a podporného vybavenia pomohla návrhárovi vytvoriť kolekciu, ktorá presadzuje futuristickú vojenskú estetiku. Nápadný vzhľad sa spája s množstvom úžitkových prvkov, vďaka čomu ide o kolekciu, ktorá sa obratne prelína medzi tvarom a funkciou.

Pozrite si top momenty z prehliadky RÆBURN SS23 MACH 3.3 predstavenej na Kodanskom týždni módy:

Pre viac momentov z CPHFW sledujte náš instagramový účet @topfashionmagazine alebo virtuálny showroom www.zalandogreenhouse.com

    769

    Súvisiace články