Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Starostlivosť o pleť a telo / 5. november 2022 / PR

_Wellness pre pleť

Skincare v jesenných mesiacoch si vyžaduje intenzívnu starostlivosť, regeneráciu a hĺbkovú hydratáciu, aby sa pokožka po lete mohla vrátiť do svojej najlepšej kondície.

_Wellness pre pleť

Zosúladiť telesnú a duševnú kondíciu a dopriať svojmu telu wellness je rovnako dôležité, ako navrátiť rovnováhu svojej pleti. Doprajte jej povzbudenie vďaka vysoko koncentrovaným superséram z dermokozmetického radu Mary Kay Clinical Solutions®.

Hydratácia v každej kvapke

Najčastejším problémom, ktorý rieši takmer každá žena, je nedostatočná hydratácia pleti. Pokiaľ nie je hydratácia pokožky v rovnováhe, prirodzené obnovujúce procesy v pokožke nefungujú optimálne. Dodajte jej preto tri najvýznamnejšie zložky podporujúce hydratáciu, posilnenie pleti a kožnej bariéry. Mary Kay Clinical Solutions® hydratačné supersérum obsahuje dôležité hydratačné prísady vrátane dvoch foriem kyseliny hyalurónovej, ceramidu a rastlinného výťažku. Supersérum zamerané na doplnenie optimálnej rovnováhy hydratácie pleti pomáha zlepšiť jej normálnu bariérovú funkciu a vďaka extraktu z Verbeny Officinalis podporuje tzv. prirodzený hydratačný faktor pokožky. Najvrchnejšie vrstvy pokožky tak ani pôsobením vonkajších faktorov nestrácajú svoju vlhkosť.

Mary Kay Clinical Solutions® Hydratačné supersérum
Mary Kay Clinical Solutions® Hydratačné supersérum

Redukcia jemných liniek a vrások

Pôsobením slnečného žiarenia, environmentálnych stresorov či dôsledkom starnutia naša pleť postupne stráca schopnosť tvorby kolagénu a elastínu, ktoré majú pre pleť zásadný význam. Spoločne s opakujúcimi sa mimickými výrazmi tváre tieto faktory nevyhnutne vedú k tvorbe jemných liniek a vrások. Zamerajte sa na tieto významné faktory, prispievajúce k starnutiu pleti, prostredníctvom vysokých dávok vitamínu C, resveratrolu a acetyl hexapeptidu-8, obsiahnutých v Mary Kay Clinical Solutions® supersére proti vráskam. Vysoká koncentrácia vitamínu C prirodzene napomáha tvorbe bielkovín, ktoré prispievajú k zmierňovaniu viditeľnosti jemných liniek a vrások. Ako známy antioxidant tiež chráni pred škodlivými účinkami UV žiarenia a voľnými radikálmi uvoľňujúcimi sa v prostredí.

 

TOP FASHION TIP:

Každé MARY KAY CLINICAL SOLUTIONS® supersérum je možné aplikovať dvakrát denne a tiež kombinovať ich používanie s inými sérami. Ich zloženie nedráždi pokožku a je vhodné aj pre citlivú pleť.

Mary Kay Clinical Solutions® Supersérum proti vráskam
Mary Kay Clinical Solutions® Supersérum proti vráskam

Inovatívne kozmetické produkty

„Sme hrdí, že Mary Kay dlhodobo figuruje ako líder vo výskume inovatívnych kozmetických produktov. Je skutočne výnimočné, že všetky naše produkty naďalej nielen vyrábame, ale predovšetkým vyvíjame vo vlastných laboratóriách v sídle spoločnosti Mary Kay,“ hovorí generálna riaditeľka Mary Kay pre ČR a SR, Edita Szabóová. „Prelomovou inováciou bolo uvedenie dermokozmetického radu Clinical Solutions®, ktorým sme vstúpili na pokročilú úroveň kozmetických produktov. Sme veľmi poctení, že pri príležitosti uvedenia nových produktov z tohto radu, prijala pozvanie na tlačovú konferenciu Dr. Lucy Gildea, ktorá svojou expertízou stojí za produktami, ktoré posúvajú štandard kvality a účinnosti produktov Mary Kay neustále vpred na najvyššiu možnú úroveň.“

Generálna riaditeľka Mary Kay pre ČR a SR, Edita Szabóová
Generálna riaditeľka Mary Kay pre ČR a SR, Edita Szabóová

Doktorka Lucy Gildea

Má viac ako dvadsaťročné skúsenosti s globálnym vývojom produktov. Pracovala 15 rokov pre spoločnosť Procter and Gamble, kde sa zameriavala na vývoj a technológiu produktov z kategórií starostlivosť o zdravie, ústnu hygienu, dekoratívnu kozmetiku a pleťovú starostlivosť. Od roku 2017 vedie výskum a vývoj inovácií technológií produktov Mary Kay v centrále spoločnosti v  Dallase. Vďaka výsledkom jej tímu pomáha zvyšovať počet patentov, ktoré prinášajú značke Mary Kay vedúce postavenie na svetovom kozmetickom trhu. S počtom viac ako 1600 patentov pre produkty, technológie a bezpečný dizajn balení patrí Mary Kay medzi najvýznamnejšie spoločnosti v oblasti priameho predaja. Dlhodobou stratégiou Dr. Gildea je plánovanie produktového portfólia spoločnosti s cieľom vytvoriť inovatívne a vysoko efektívne produkty.

Riaditeľka pre inovácie, výskum a produkty Mary Kay z Dallasu, Dr. Lucy Gildea
Riaditeľka pre inovácie, výskum a produkty Mary Kay z Dallasu, Dr. Lucy Gildea

„Príležitosť pôsobiť ako riaditeľka vedeckého výskumu v spoločnosti Mary Kay pre mňa predstavuje spojenie vedy a vášne, inovácií a tiež podporu žien,“ hovorí Dr. Lucy Gildea. „Som nadšená, že vďaka výskumu a vývoju produktov pre Mary Kay môžem byť na čele vytvárania prípravkov, ktoré pomáhajú našim nezávislým kozmetickým poradkyniam a rovnako ich zákazníčkam na celom svete,“ dopĺňa.

Objavte novinky z dermokozmetického radu Mary Kay Clinical Solutions® na www.marykay.sk alebo kontaktujte nezávislú kozmetickú poradkyňu.

    2372

    Súvisiace články