Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Starostlivosť o pleť a telo / 18. máj 2012

Predstavujeme vám novú pleťovú radu Yves Saint Laurent

. mája pripravila prestížna značka Yves Saint Laurent a parfumérie Marionnaud exkluzívnu tlačovú konferenciu k uvedeniu novej pleťovej starostlivosti YSL Forever Youth Liberator.

Predstavujeme vám novú pleťovú radu Yves Saint Laurent

18. 5. 2012

17. mája pripravila prestížna značka Yves Saint Laurent a parfumérie Marionnaud exkluzívnu tlačovú konferenciu k uvedeniu novej pleťovej starostlivosti YSL Forever Youth Liberator. A my sme pri tom samozrejme nemohli chýbať.

Inšpirované 100 rokmi výskumu a ocenené 7 Nobelovými cenami v oblasti glykobilógie – revolučná inovácia Yves Saint Laurent: glykány sú považované za „bunkové kľúče k mladosti".

Glykány, ktoré sú prirodzenou súčasťou kože, hrajú kľúčovú úlohu pri vytváraní rovnováhy v pokožke. Postupom času sa hladina glykánov znižuje, čo vedie k „uzamykaniu" buniek a blokovaniu omladzovacieho procesu. Yves Saint laurent zostavil celkom nové zloženie s technológiou Glycanactiv, inšpirovanou výsledkami bádania v oblasti glykobiológie. Glycanactiv pôsobí na bunky ako kľúč, ktorým sa otvárajú funkcie k procesu omladzovania vo všetkých úrovniach pokožky.

Nová omladzujúca rada YSL – Forever Youth Liberator

Okrem komplexu Glykanctif obsahuje drenážne látky pre osvieženie a uvoľnenie okolia očí a mikročastice s vyhladzujúcim efektom pre vyhladenie a prejasnenie pleti. Za jeden týždeň sú tmavé kruhy menej viditeľné a zdá sa, akoby zmizli. Po jednom mesiaci aplikácie je pleť očného okolia pevnejšia, citlivé časti sú napnutejšie a odpočinutejšie. Zároveň oči pôsobia väčšie.

Forever Youth Liberator čistiaca pena:
je vhodná pre citlivú pleť, odstráni nečistoty, zbytky make-upu a nechá pleť dokonale vyčistenú. Pokožka je hebká, hydratovaná a uvoľnená bez nepríjemných sťahujúcich pocitov.

Forever Youth Liberator sérum:
hlboko v koži stimuluje regeneráciu a obnovuje funkciu omladzovania. Výrazne mení rysy vašej tváre.

Forever Youth Liberator krém:
krémová textúra s obsahom zábalového vosku a biominetických tukov z intercelulárnych lipidov s vysokou koncentráciou zvlhčujúcich látok. Tento výživný krém je vhodný pre suchú pleť. Pleť je okamžite vyživená a žiari.

Forever Youth Liberator očný krém:
„vypínacia" textúra pre spevnenie kontúr a vypnutie očných viečok okamžite po aplikácii.

Všetky tieto produkty sú dostupné exkluzívne v parfumériách Marionnaud. 

 

    3856

    Súvisiace články