Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Vlasy / 30. máj 2023 / PR

Vyživte svoje sny

Ikonický rad Nutrive od Kérastase reaguje na potreby novej generácie žien a inovuje tak svoju misiu vytvárať skutočnú vlasovú výživu pre všetkých.

Vyživte svoje sny

Pracujete na svojich snoch a usilujete sa dosiahnuť najvyššie ciele? Fungovať v modernom svete môže byť niekedy stresujúce a únavné, čo sa podpisuje nielen na poklese energie, ale aj na vlasoch. Suché vlasy bez života sú neklamným znakom toho, že vám chýba starostlivosť a živiny, aby sa obnovila vaša pôvodná vitalita. Hydratovanú pokožku hlavy a hladké končeky vlasov dosiahnete najmä správnou výživou.

Pre značku Kérastase táto myšlienka nie je novinkou. Vyživujúci rad Nutritive je na trhu už od roku 1984 a odvtedy sa teší pretrvávajúcemu úspechu. Najnovšie však prichádza vo vylepšenej verzii.

Ikonický rad Nutrive od Kérastase reaguje na potreby novej generácie žien
Ikonický rad Nutrive od Kérastase reaguje na potreby novej generácie žien

Haircare vs. Skincare

Nový rad Nutritive vychádza z dlhodobého prísľubu vyživených vlasov, no zároveň odhaľuje novú víziu tejto výživy. Značka zachovala najcharakteristickejšie vlastnosti pôvodného radu, teda povznášajúce vône a ikonickú oranžovú farbu, no zároveň zohľadnila rastúci záujem o čistejšie výživné látky inšpirované starostlivosťou o pokožku. S novým obalom, novým zložením a novými aktívnymi látkami, ako aj novou kampaňou, pre ktorú fotografie zhotovili Inez & Vinoodh a jej tvárou sa stala Emily Ratajkowski ,je rad Nutritive lepší ako kedykoľvek predtým.

Tvárou kampane Nutrive sa stala modelka Emily Ratajkowski.
Tvárou kampane Nutrive sa stala modelka Emily Ratajkowski.

Vyživujúci rituál pre suché vlasy

Kompletný rad 10 produktov ponúka maximálnu starostlivosť pre všetky druhy suchých vlasov, od pokožky hlavy až po končeky – vrátane vlasových kúpeľov, masiek a termoochrany, ako aj nového bezoplachového séra pre nepretržitý zdroj vyživujúcich aktívnych látok. Zahŕňa rituály na čistenie, ošetrovanie a ochranu všetkých druhov suchých vlasov a dodáva im živiny a zdravý vzhľad. 

Rad Nutritive rieši problém suchých vlasov od vlasovej pokožky až po končeky.
Rad Nutritive rieši problém suchých vlasov od vlasovej pokožky až po končeky.

TOP TIP: Výživné sérum pre suché a rozštiepené končeky

Nutri-Supplement Split Ends Serum je znovuzrodená ikona. Tento hviezdny produkt pomáha obnoviť prirodzený lesk vlasov a zredukovať štiepenie končekov o viac než polovicu. Priehľadný olejček so zmesou vitamínov je ľahký, príjemný na použitie, zabraňuje úniku živín a tým aj štiepeniu končekov a dodáva vlasom saténovú jemnosť a vôňu, ktorá im vydrží po celý deň.

BENEFITY:

 • Ošetruje suché rozštiepené končeky
 • Okamžite dopĺňa lipidy na obnovu končekov
 • Dodáva hladkosť a rovnomernosť
 • Znižuje rozlietanosť a krepovatenie
 • Zabraňuje úniku živín a chráni končeky pred štiepením
 • Vytvára ochrannú bariéru, ktorá bráni vysúšaniu
Vyživujúce sérum Nutrive na rozstrapkané končeky vlasov
Vyživujúce sérum Nutrive na rozstrapkané končeky vlasov

Rozlúčte sa so suchými vlasmi

Nutritive prináša luxusné produkty, ktoré sú výživné, ľahké a obsahujú kľúčové aktívne látky. Tie sa aplikujú v rámci zmyslových rituálov plných inšpiratívnych ikonických vôní. Niacinamide je derivátom vitamínu B3 a predstavuje obľúbenú zložku v starostlivosti o pokožku, ktorá pomáha posilňovať ochrannú vrstvu vlasových vlákien. Komplex proteínov rastlinného pôvodu v produktoch Nutritive pôsobí ako výživový doplnok a dodáva vlasom potrebné živiny. 

TOP BENEFITY:

 • -62% rozštiepených končekov
 • +23% hydratácie vlasovej pokožky  
 • +58% dlhotrvajúcej jemnosti
 • +85% hĺbkovej výživy a lesku

„Zdravá pokožka je základom pre lesklé a zdravo vyzerajúce vlasy, preto potrebuje pokožka hlavy rovnakú starostlivosť ako pokožka tváre alebo tela. Nové serum Nutri - supplement scalp ľahkým vmasírovaním do pokožky hlavy, podporuje mikrocirkuláciu - pomáha prekrvovať korienky vlasov a zásobovať ich živinami a kyslíkom,“ radí PRO influencerka Kérastase, kaderníčka Blažena Blažeková.

„Po použití rady Nutritive sú vlasy dostatočne vyživené, hydratované a zároveň si zachovávajú svoju vzdušnosť bez náznaku zaťaženia. Rada Nutritive sa rozšírila o ďalšie úžasné produkty, vďaka ktorým môžeme mať krásne, zdravé vlasy od korienkov až po končeky,“ dodáva vlasová špecialistka.

TOP 3 produkty podľa PRO hairstylistky: 

Vyživujúce sérum na rozstrapkané končeky Nutrive
Vyživujúce sérum na rozstrapkané končeky Nutrive
Hydratačný sprej pre jednoduché rozčesávanie vlasov Nutritive Soin
Hydratačný sprej pre jednoduché rozčesávanie vlasov Nutritive Soin
Termoochranný krém Nutritive Nectar Thermique
Termoochranný krém Nutritive Nectar Thermique
  4898

  Súvisiace články