Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Starostlivosť o pleť a telo / 9. máj 2022 / PR

Vnútorný balans sa prirodzene odráža aj na vonkajšej kráse ženy

Teplé letné a slnečné dni sa prirodzene spájajú s vitalitou, fyzickou kondíciou a a zdravou pokožkou. Snedá, vyživená, hladká pokožka tela bez celulitídy, zdravé vlasy a štíhla postava sú snom každej ženy.

Vnútorný balans sa prirodzene odráža aj na vonkajšej kráse ženy

Zloženie prijímanej stravy, dostatok minerálov, vitamínov je základom pre fyzické i psychické zdravie. Avšak pri každodenných pracovných povinnostiach, starostlivosti o rodinu a domácnosť nie vždy máme priestor a čas na prípravu ideálnej stravy, ktorá doplní nášmu organizmu potrebnú a cielenú výživu. Pomôcť si môžeme osvedčenými doplnkami výživy, ktoré sú vyvinuté práve na redukciu hmotnosti, starostlivosť o pokožku tela, vlasov, vyhladzovanie vrások a podobne.

Popredná francúzska značka nutričnej ​kozmetiky D-LAB nutricosmetics sa riadi víziou, že krása začína vo vnútri. Stres, strava chudobná na mikronutrienty a ďalšie vonkajšie príčiny sa odrážajú na optimálnom fungovaní organizmu a výrazne ovplyvňujú stav pokožky, pleti či vlasov. Vďaka doplnkom stravy D-LAB nutricosmetics je možné pomôcť svojmu telu nájsť opäť vnútorný balans, ktorý sa pozitívne odrazí aj na vonkajšej kráse.

Prečo práve nutričná kozmetika D-LAB?

D-LAB ponúka unikátne programy, ktoré podporia telo ako celok. Záleží len na konkrétnej potrebe a výbere produktov optimálnych pre momentálny zdravotný a fyzický stav organizmu. Produkty podporujúce zdravie pokožky, vlasov, redukciu hmotnosti alebo hormonálnu rovnováhu sú čisto prírodnými certifikovanými výrobkami. Skladajú sa z vysokej koncentrácie výťažkov z bylín, ovocia a ďalších prírodných zložiek najvyššej kvality. Produkty spĺňajú najprísnejšie medzinárodné štandardy a ich účinnosť je overená klinickými testami. Samozrejmosťou výrobkov je ich zloženie bez konzervačných látok, nanočastíc, GMO a bez obsahu živočíšnych zložiek. Maximálna využiteľnosť aktívnych zložiek doplnkov je zaručená gastrorezistentnými kapsulami z rastlinných zložiek, ktoré sa nerozpustia v žalúdku, ale priamo v črevách, čo je kľúčovým aspektom k účinnosti.

Active Sun Complex „Complexe Soleil Actif“

Tento doplnok výživy prirodzene zafarbí pokožku, zintenzívni vaše opálenie a ochráni ju pred škodlivými vedľajšími účinkami slnka, takže pokožka bude žiarivá a hebká. Vďaka komplexu Active Sun dosiahnete tón pleti pobozkaný slnkom bez rizika nadmerného vystavenia slnečnému žiareniu. V pleti stimuluje produkciu melanínu, vytvára prirodzene pigmentovanú pokožku a posilňuje prirodzenú obranyschopnosť tela. Akívnymi zložkami produktu sú paprika, mrkva, glukonát meďnatý, beta karotén, granátové jablko titrované na 40% kyselinu ellagovú a kurkuma titrovaná na 95% kukuminoidov.

Aktívny slnečný komplex pre dokonalé opálenie
Aktívny slnečný komplex pre dokonalé opálenie

Detox čriev „D-LAB DETOX VENTRE – PLAT“

Tento program je zameraný na podporu vyváženého fungovania tráviaceho systému, vďaka čomu dochádza v organizme k trvalému zníženiu miery ukladanie tuku. Zmenšuje nadúvanie, čistí filtračné orgány, podporuje mikrobiotu čreva, prispieva k spaľovaniu cukrov a tukov. V zložení produktu figuruje fenikel, boldovník, skalník, rastlinné uhlie i montmorilonit – napomáhajúci brušnej deflácii.

Doplnok stravy na detox čriev
Doplnok stravy na detox čriev

Odvodnenie „D-LAB ACTION-CAPITONS“

Tento program obsahuje 33 aktívnych zložiek, ktoré spolupracujú v boji proti celulitíde a jej príčinám. Odstraňuje prebytočnú vodu, stimuluje krvný obeh a aktivuje spaľovanie tukov. Jeho výsledkom vytvarovanejší zadok a stehná, pevnejšie telo a hladšia pokožka. Medzi spomínanými 33 zložkami sa nachádza napríklad červený vinič, guarana, kola matica, orthosiphon či kurkuma.

Komplexná aktivácia metabolizmu
Komplexná aktivácia metabolizmu

Viac informácií: www.lalusita.sk

    920

    Súvisiace články