Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Vlasy / 18. apríl 2023

Vlasový trend 2023: Krátky strih Bob

Ešte stále váhate, či si necháte ostrihať vlasy v štýle Bob? Po prečítaní tohto článku si pravdepodobne budete objednávať termín k vášmu kaderníkovi.

Vlasový trend 2023: Krátky strih Bob

Krátky strih vlasov, ktorý ovládol Holywood. Nosia ho herečky, topmodelky, influencerky a pravdepodobne aj ženy vo vašom okolí, ktoré tajne obdivujete za ich odvahu ostrihať si dlhú hrivu. Horúcim trendom sa stal už minulú sezónu a túto jar prichádza vo vynovenej verzii. Strihy bobov vidíme všade: Zendaya, Hailey Bieber a Kaia Gerber patria k tým celebritám, ktoré nám dávajú veľkú inšpiráciu.

Ostrý strih

Účes s ostrým strihom nosí modelka Hailey Bieber, ktorú ostrihala jej dlhoročná stylistka Amanda Lee Capomaccio tesne pred udeľovaním Oscarov 2023. Nie je to prvýkrát, čo sa vzdala dlhých vlasov a stavila na krátky strih. A keďže udáva trendy vo svete krásy, vieme, že mnoho žien bude nasledovať jej príklad. Dĺžka strihu lemuje jej sánku a dotvára štruktúru vďaka jemným vlnám. Veľmi osviežujúce a mladistvé.

Taliansky bob

Momentálne najobľúbenejšou verziou je vlasový strih známy aj ako„taliansky bob“. Rozlúčte sa s matnými vlnami a privítajte sofistikovaný odraz a lesk. Naša rada predtým, ako sa do toho pustíte, je nájsť fotografie strihov, ktoré sa vám páčia, a priniesť ich svojmu kaderníkovi. Dokonalým príkladom môže byť herečka Zendaya, ktorá svoj nový strih odprezentovala na červenom koberci. Skrátka TOP!

S vlnami

Dlhé a pestované vlasy sú krásne, ale účes Bob si získava na čoraz väčšej popularite. Známe topmodelky zhodili dlhé hrivy a svetu sa predstavili vo sviežom strihu s dĺžkou tesne pod uši. Výnimkou nie je ani známa modelka Kaia Gerber, ktorá patrila k prvým priekopníčkam tohto štýlu vôbec. Moderný strih nosí vo veľmi krátkej verzii s cestičkou na stred a jemnými vlnami.

Platinová blond

Topmodelka Elsa Hosk je dôkazom toho, že strih bob pristane rovnako brunetkám ako aj platinovým blondínkam. Nechajte si predné pramene vlasov v dlhšom strihu ako tie zadné a vlasy noste takpovediac „na strapato“ . Dopomôže vám k tomu stylingová pena na objem či sprej na plážové vlny s morskou soľou.

S ofinou

Elegantný strih herečky Maye Hawke dýcha romantizmom a strieborným plátnom. Nepo Baby slávnych rodičov (Umy Thurman a Ethana Hawke) stavila na veľmi pôsobivý krátky strih s ofinou a zožala úspech. Krátke dĺžky vyfénované smerom dovnútra dodávajú celému strihu ten správny filmový nádych.

    7088

    Súvisiace články