Účes má veľkú moc úplne zmeniť celkový náš vzhľad. Ak rozmýšľate nad zmenou strihu alebo len hľadáte účesovú inšpiráciu, nájdete ju medzi najväčšími vlasovými trendmi, ktoré si získali aktuálnu letnú sezónu a dominovať budú aj jeseni.

 

Mermaid waves

Jemné vlny evokujúce prímorksé prostredie je perfektným a jednoduchým účesom, ktorý okamžite premení váš look a jeho náladu. Pôsobí ležérne a jemne boho, preto je počas leta skvelou voľbou. Na jeseň si ním zase predĺžite dovolenkovú náladu.

vlasové trendy účes účesová inšpirácia strihy vizáž@vikyandthekid

 

 

Moderný mullet

Pre mnohých nenávidený mullet je opäť na scéne! Zatiaľ po ňom siahajú odvážnejšie dámy, ktoré sa neboja experimentov, avšak je ich čoraz viac. Undergroundový účes v našich končinách známy aj ako "na Jágra" sa dá vytvoriť z rôznych dĺžok vlasov.

maria bernad@maria_bernad

 

 

Pumpkin Spice

Odvtedy, ako sa Gigi Hadid objavila v bronzovo-ryšavých vlasov po podobnej farbe siaha množstvo dám. Nielenže pôsobí veľmi sofistikovane a ležérne, je veľmi zaujímavá a hodí sa takmer každému. S prichádzajúcou jeseňou ide o skvelú voľbu, ktorá perfektne zapadne do atmosféry končiaceho leta a prichádzajúcej zlatej jesene.

gigihadid@gigihadid

 

 

Punkový bob

Určite ste si všimli, že čoraz viac žien sa vracia ku chic bobom, niektoré siahajú po strihu a lá Parížanka, iné sa inšpirujú punkovým duchom. Každopádne, krátke vlasy sú nielen praktické, ale aj veľmi trendy.

chloehelenmiles@chloehelenmiles

 

 

Platinová

Blond nikdy nevychádza z módy, avšak teraz vo veľkom prichádza na scénu aj výrazná platinová. Krásne vynikne na opálenej pokožke z leta, pôsobí sviežo a mladistvo, pričom sa hodí ku každej dĺžke vlasov.

carodaur@carodaur

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 10.sep 2021

Vstúpte do Dior Spa v Paríži!

Rozmaznávať sa dizajnérskou módou je snom mnohých žien. Do tejto predstavy častokrát spadá práve ikonický módny dom Dior, ktorého tvorba...


AM-PM s Mariou Dušičkou

Krásna Maria Dušička je veľkým zdrojom módnej inšpirácie. Okrem toho, že dokáže zaujať svojou eleganciou a štýlom, jej vizáž je...


Naomi Osaka má vlastnú značku kozmetiky...

Beauty priemysel je v rozpuku! Známe osobnosti od modeliek cez speváčky až športovkyne sú toho dôkazom, pretože mnohé z nich...


AM-PM Beauty s Erikou Palkovičovou

Modelky majú počas svojej kariéry unikátnu príležitosť skúšať nielen dizajnérkse kúsky, ale aj rôzne kozmetické produkty a vychytávky. Podobne je...

YR2109 AK 31 SK trees banners 300x300 

300x600 GOLD SK

 

Naše tipy

Štýlové módne ikony z Copenhagen Fashion...

Na týždňoch módy je skvelé to, že módnu inšpiráciu načerpáte aj mimo prehliadkových mól. V uliciach ...

Interiérové doplnky do štýlových domácno...

Ak rozmýšľate nad malým refreshom svojho bývania, nemusíte hneď uvažovať nad rekonštrukciou. Aj malm...

Ako nosiť maxi sukne?

Maxi sukňa je skvelý kúsok, ktorý sa dokáže prispôsobiť rôznym udalostiam. V stylingu vám poskytuje ...