Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Vlasy / 28. január 2022 / PR

Vlasy v roku 2022. Krátke alebo dlhé? Oboje.

Rozhodnutie pre krátky účes je pre niektoré z nás neustálym nutkaním a pre iné nočná mora. Je však zaručeným receptom na ozdravenie vlasov. Nič sa nevyrovná dobrému strihu, ktorý oživí unavené končeky a účesu prinesie pohyb. Či už je to impulzívne rozhodnutie po rozchode alebo pri zmene práce, tento rok sú krátke účesy obzvlášť populárne, aj medzi celebritami sa objavujú všetky druhy bobov a pixie strihov. Stačí sa pozrieť na Kaiu Gerber, Zoë Kravitz, Selenu Gomez alebo Léu Seydoux. A ak vás krátke vlasy omrzia, návrat k dlhým nemusí trvať tak dlho ako by ste čakali.

Vlasy v roku 2022. Krátke alebo dlhé? Oboje.

Netradičná farba na vlasy je „in“

Okrem kratších strihov sú ďalším z vlasových trendov odvážne netradičné farby. Pokiaľ ste sa odhodlali, klobúk dole. Vyzerá to skvele, udržiavať na hlave platinovú alebo ružovú či modrú farbu je však náročné a vlasy sú namáhané. Okrem hydratačnej starostlivosti a jemnej kefy je potrebné vlasy vyživovať aj zvnútra. Zdravé vlasy by mali rásť v priemere 15 centimetrov ročne, ale každý poznáme niekoho kto sa o to snaží už pár rokov aj takých, čo požadovanú dĺžku dosiahnu za pár týždňov. Prezradíme vám, v čom je rozdiel.

Zdravé a krásne vlasy s vitamínmi počas celého roku

Zdravý rast vlasov je ovplyvnený niekoľkými faktormi. Pokiaľ aktuálne nemáte hrivu ako lev, alebo aspoň ako Beyoncé, príčinou môže byť stres, hormóny, častý tepelný styling alebo aj príliš pevný cop. Aby vlasy rástli optimálne je dôležité ich pravidelne strihať (to znamená minimálne dvakrát do roka), nezaťažovať priveľa produktmi (menej je naozaj viac) a okrem zdravej stravy ich podporovať doplnením vitamínov ako je biotín. Biotín podporuje produkciu keratínu, ktorý patrí k základným stavebným bielkovinám vlasu. V dostatočnom množstve pomáha aj prevencii vypadávania vlasov počas tehotenstva a dojčenia. Gumové cukríky Bloom Hair obsahujú okrem biotínu aj kombináciu vitamínov A, B, C, D, E, selénu, zinku, magnézia a kyseliny listovej. Vitamín A vyživuje pokožku hlavy a vitamín D podporuje zdravie vlasových folikulov. Pre ešte väčší boost sú vhodné kapsule Bloom Hair obohatené o aminokyseliny, kyselinu hyalurónovú, MSM, morský kolagén a výťažky z matcha, žihľavy a kokosovej vody. Oboje podporujú rast vlasov, znižujú ich lámavosť a rozštiepenosť a zlepšujú stav pokožky hlavy. Sú bez lepku, bezlaktózové a netestované na zvieratách. Navyše výborne chutia.

Starostlivosť o vlasy, akú si zaslúžia

Pokiaľ sa o vlasy dôkladne staráte zvnútra môžete experimentovať s dĺžkou aj fabrou, udržať ich zdravie a rýchlo sa vrátiť do pôvodnej formy. Teraz už vám nezostávajú žiadne výhovorky. Vyberte si overené produkty na podporu rastu či hustoty vlasov Bloom Hair a doprajte vašim vlasom vitamíny, aké nevyhnutne potrebujú.

    2402

    Súvisiace články