Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Voľný čas / 2. november 2023 / PR

Vianočný gift-guide: Urobte radosť šperkom

Tie najkrajšie darčeky nájdete niekedy v tých najmenších a najmenej nápadných krabičkách. Preto pokiaľ neviete, akou cestou sa tieto Vianoce vydať, skúste urobiť radosť šperkom od zlatníka Michala Kadaníka.

Vianočný gift-guide: Urobte radosť šperkom

Máte v okolí kamarátku, ktorá naznačuje rozšírenie svojej osobnej zbierky šperkov alebo brata, ktorý by rád ozvláštnil svoju košeľu manžetovými gombíkmi? Alebo chcete jednoducho darovať osobitý šperk z lásky osobe, na ktorej vám záleží? Nech už je vaša situácia akákoľvek, náš gift-guide vám s výberom zaručene pomôže. Prvý krok: Urobte si malý prieskum toho, čo by sa danej osobe mohlo páčiť. Všímajte si nielen šperky, ale aj doplnky, ktoré nosia. Zistite, či sa daná osoba zaujíma o aktuálne trendy alebo inklinuje ku klasike. Či preferuje striedmy štýl a minimalizmus alebo naopak extravaganciu. Položenie týchto otázok vám definitívne pomôže sa pripraviť na druhý krok: výber zo zoznamu tipov na darčeky.

Tipy na darček pre ňu

Ak hľadáte darček s nežnou symbolikou, ktorý zaručene poteší vašu priateľku či manželku, rozhodne si pozrite šperky z kolekcie Nest. Jemné šperky s dizajnom pleteného zlatého prútia s drahým kameňom. Tento decentný šperk poteší každú obdarovanú a navyše sa hodí aj na každodenné nosenie.

Přívěsek Nest
Přívěsek Nest

Milovníčky rafinovanosti zase určite zaujmete šperkom z kolekcie ET. Svieža kombinácia farebných kameňov v náušniciach bude vyzerať skvele na kamarátke, ktorá sa nebojí ľahkej extravagancie. Minimalistickým náramkom s guličkami zlata a drahými kameňmi zase urobíte radosť napríklad mamičke.

Náušnice ET
Náušnice ET

Máte v okolí dynamické ženy, ktoré vyhľadávajú originálne šperky? Vyberať môžete z kolekcií inšpirovaných cyberpunkom. Nové náušnice z kolekcie Tron uspokoja každú nositeľku, navyše ich minimalistický a zároveň rafinovaný design je vhodné kombinovať s elegantným aj voľnočasovým odevom.

Náušnice TronCircle
Náušnice TronCircle

Pokiaľ by ste radšej darovali prsteň, určite potešíte prsteňom Flowtron, ktorý je vyrobený v rôznych zlatých variáciách a doplnený o drahé kamene.

Prsten Flowtron
Prsten Flowtron

Tipy na darček pre neho

Zlatník Michal Kadaník tento rok nezabudol ani na pánov. Partnera, brata alebo otca potešte manžetovými gombíkmi. Vybrať si môžete dokonca z troch druhov. Cyberpunkom inšpirované manžetové gombíky TronCuff kombinujú rôzne veľké hranoly zlata a brilianty, s ktorými spoločne tvoria dynamický celok. Sú vhodné pre mužov, ktorí sa radi odlišujú a poznajú svoj štýl. Štvorcové manžetové gombíky SteamCuff oslovia svojou symetriou a pravidelnosťou predovšetkým technicky založených mužov. Vybrať sa dá z variantov s čiernym briliantom, bielym briliantom či bez kameňa. Rafinovanosť gombíkov BADBOY zase dodá na luxusnom vzhľade a vzácne čierne diamanty rozžiaria každú košeľu.

TronCuff
TronCuff
SteamCuff
SteamCuff
BADBOY
BADBOY
    1237

    Súvisiace články