Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Voľný čas / 15. júl 2022 / PR

ZEAxPuma: TOP tanečné momenty z workshopu She Moves Us

Ponorte sa s nami do rytmov tanečného workshopu plného ženskosti a improvizácie, organizovaným tanečníčkou Zeou pod záštitou značky Puma.

ZEAxPuma: TOP tanečné momenty z workshopu She Moves Us

Globálna kampaň s názvom She Moves Us je komunikačnou platformou celosvetovo uznávanej značky Puma a je postavená na silných ženách, ktoré sa nebáli ísť za svojimi túžbami. Od speváčky Dua Lipa cez futbalistu Nikkitu Parris až po speváčku a tanečníčku vystupujúcu pod pseudonymom Zea. Žena, ktorá nosí Pumu zosobňuje silu. Jej filozofia je jednoduchá: Zostať v pohybe. Aj v tomto duchu sa nesie heslo kampane She Moves Us, ktorá vo svete prebieha už druhým rokom. Pri tejto príležitosti sa Puma CZ rozhodla zorganizovať lokálnu akciu, na ktorú si prizvala tanečníčku Alžbetu Ferencovú známu pod umeleckým menom Zea.

V letné nedeľné dopoludnie v priestoroch tanečnej školy Riverpark Dance School bolo skutočne horúco. Najmä vďaka rytmom latino-americkej hudby a VIP tanečného worskhopu, ktorý v nás prebudil sebavedomie, ženskosť a energiu.

Nahliadnite na TOP momenty z tanečného workshopu ZEAxPUMA SheMovesUs:

„Pretože tanec nie je o dokonalosti, ale v prvom rade a radosti.“ Tak začala svoje slová tanečníčka Zea, ktorá svojou pozitívnou energiou a ladnými pohybmi nakazila všetky ženy v miestnosti.

Súčasťou tanečného workshopu bola aj 45 minútová diskusia s terapeutkou, ktorá v otvorenej debate rozoberala práve tému sebavedomia, ženskosti a duševného zdravia. O tom, že tanec môže byť skutočnou terapiou a balzamom na dušu, sme sa presvedčili na vlastnej koži aj my z redakcie Top Fashion magazínu.

    899

    Súvisiace články