Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Dizajn / 15. apríl 2022 / PR

Úspešný vzdelávací projekt Learn2Code sa mení na Skillmea

Vzdelávanie, túžba po vedomostiach a osvojenie si nových zručností je základom všetkého. V roku 2012 vznikol na Slovensku projekt Learn2code, za ktorým stojí jeho zakladateľ Marián Kristeľ. Cieľom projektu bolo vzdelávať ľudí v oblasti digitálnych zručností.

Úspešný vzdelávací projekt Learn2Code sa mení na Skillmea

„Doteraz si pamätám, ako rozoberáme business nápady s kamarátmi a každý jeden bol o nejakej aplikácii alebo technológií, ktorá by „to“ vyriešila lepšie, rýchlejšie, lacnejšie, celoplošne. Avšak na ich exekúciu nám chýbali potrebné zručnosti ako napr. programovanie, design, online marketing a pod. V tej dobe sa ešte o startupoch príliš nehovorilo, ale táto vlna pomaly prichádzala aj na Slovensko. Preto vznikol Learn2Code, 3-mesačný bootcamp, vďaka ktorému sa mohli účastníci naučiť programovať webové aplikácie a vytvoriť si svoj prvý webový projekt – prototyp svojho nápadu,“ hovorí o začiatkoch dnes už úspešného a známeho projektu Marián Kristeľ.

Na foto: Marián Kristeľ
Na foto: Marián Kristeľ

Z prvotnej potreby a kurzov na tému počítačových zručností začali pribúdať podľa ohlasov a dopytu záujemcov aj ďalšie témy. Design, marketing, jazykové kurzy, kurzy fotografovania a mnohé iné. Aj pandémia urýchlila všadeprítomnú digitálnu transformáciu a projekt sa tak začal naplno venovať online vzdelávaniu v novom šate.

To umožnilo vzdelávanie tisícov osôb prostredníctvom videotutoriálov z akéhokoľvek miesta na Slovensku i vo svete s jedinou podmienkou – prístupom na internet. Aj z tohto dôvodu sa pôvodný a doteraz používaný názov projektu Learn2Code (Učiť sa programovať) zmenil na Skillmea (Posuň sa vpred). Ak potrebujete doplniť svoje vedomosti, s dôverou sa obráťte na profesionálov, ktorí sú jednotkou v oblasti online vzdelávania na Slovensku.

Viac informácií: www.skillmea.sk

    328

    Súvisiace články