Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 21. november 2021

Trendy topánky do šatníkov trendsetteriek

Trendy medzi topánkami sa veľmi rýchlo menia, tak ako v celej móde. Niektoré však stihnú za krátku dobu získať kultový status, či už vďaka svojej výnimočnosti alebo naopak nadčasovosti a univerzálnosti. Tieto modely topánok aktuálne patria k tým najobľúbenejším medzi módnymi ikonami.

Trendy topánky do šatníkov trendsetteriek

Lodičky Saint Laurent

Jedny z najpopulárnejších lodičiek na trhu. Ide o typ slingback, čiže uzatvorená špička a odhalená päta s elastickým alebo zapínateľným remienkom okolo päty. Tie z dielne Saint Laurent kombinujú klasickú eleganciu s moderným duchom - napomáha tomu čierno-biela kombinácia a kovový efekt špičky.

@filippahagg
@filippahagg

Čižmy Prada

Pred pár sezónami sa módne ikony bláznilo za Moonboots, teraz to sú čižmy Prada v podobnom štýle. Mäkučké, objemné, pohodolné a dokonalo teplé. Tieto čižmy sú ako stvorené do zasneženej zimy, na hory a chaty. Ide síce o športový kúsok, avšak vaše predstavivosti sa medze nekladú.

@emilisindlev
@emilisindlev

Sandále Gia x Pernille

Sandále, ktoré vznikli z kolaborácie značky Gia a jednej z našich najobľúbenejších módnych ikon - Pernille Teisbaek. Už na prvý pohľad ide o elegantné, nadčasové topánky, ktoré zapadnú do každého šatníka. Avšak zároveň sú niečim iné, unikátne, za čo vďačia špicatej špičke a krásne krojenému remienku.

@pernilleteisbaek
@pernilleteisbaek

Lodičky Gucci

Ďalšími populárnymi lodičkami typu sligback sú Gucci. Ikonický GG vzor v kombinácii s retro pôsobiacou siluetou so špicato-hranatou špičkou sú síce výrazné, no zároveň nadčasové. Takýmito lodičkami dokonalo osviežite akýkoľvek jednoduchší outfit, no vďaka nižšiemu podpätku v nich aj vydržíte pokojne aj celý deň.

@carodaur
@carodaur

Čižmy Chanel

Tieto čižmy z dielne značky Chanel už pravdepodobne poznáte. Patria k ich najobľúbenejším produktom a niet sa čomu diviť. Nadčasové, elegantné, no pritom poholdné čižmy sú zárukou štýlu pri akejkoľvek príležitosti. To, že ide o skutočne multifunkčný model dosvedčuje aj odopínateľná vrchná časť, vďaka ktorej čižmy jednoducho premeníte na členkový model.

@samimiro
@samimiro

Sandále Versace

V prípade, že máte readi aj trochu extravagancie, toto sú topánky pre vás. Sandále s masívnou paltformoua vyzývavým dizajn dokáže nosiť len málokto, no odvážne módne ikony to s hravosťou zvládajú. Medusa sandále spustili návrat trend maxi platforiem, ktoré budeme môcť vidieť čoraz častejšie.

@oumaymaboumeshouli<br>
@oumaymaboumeshouli<br>

Mokasíny Celine

Do klasickejších a elegantnejších šatníkov skvelo zapadnú mokasíny z dielne Celine. Stačí si do nich obuť hrubú ponožku a doplniť sunou, šatami či šortkami a môžete vyraziť. Na jeseň a v zime zase džínsami alebo širokými nohavicami. Sú multifunkčné, kombinvoateľné na mnoho spôsobov.

@thefashionbugblog
@thefashionbugblog

Foto: Instagram

    1117

    Súvisiace články