Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 12. november 2021

Kabáty, do ktorých sa oplatí investovať

Tak, ako sa oplatí investovať do kvalitných topánok či kabeliek, medzi kabátmi existujú kúsky, ktoré sú takisto hodné vyššej sumy. Tá odráža nielen kvalitu, ale aj nadčasový, nesmrteľný štýl, vďaka ktorému nielenže nevýjdu z módy, ale aj pretrvajú vo vašom šatníku skutočné dlhé roky. Týchto 5 ikonických kúskov jednoducho stojí za investíciu.

Kabáty, do ktorých sa oplatí investovať

Burberry trenchcoat

Len ťažko by sme hľadali ikonickejší kúsok, akým je legendárny trenchcoat od značky Burberry. Nosiť sa dá takmer počas celého roka, na najrôznejšie príležitosti, v kombinácii s takmer hocičím. Vždy vyzerá chic a uhladene, hodí sa každej vekovej kategórii a v jeho benefitoch by sme mohli ešte veľmi dlho pokračovať. Ak sa pre klasický trench od tejto značky rozhodnete, vo vašom šatníku prežije dlhé roky, možno ešte aj v šatníkoch vašich detí.

Burberry Kensington Heritage Trench Coat
Burberry Kensington Heritage Trench Coat

Moncler prešívaná bunda

Ak hľadáte pravý zimný kúsok, ktorý je stvorený do chladných dní, určite si vás získajú klasické prešívané bundy a kabáty od značky Moncler. Cenovo dokážu vystrliť do skutočných výšok, avšak podobne ako v prípade Burberry, aj ich cena má opodstatnenie. Ide o vysoko kvalitné kúsky, ktoré prežijú desaťročia, ich kvalita sa im jednoducho uprieť nedá. Nehovoriac o tom, že štýlovo patria k nadčasovým kúskom a pokiaľ by ste si cenu rozpočítali na pay per wear (cena za 1 oblečenie), vyšlo by vás to rovnako ako niekoľko búnd, ktoré aj tak v priebehu rokov musíte často meniť.

Moncler Boed Jacket
Moncler Boed Jacket

Acne Studios kožená bunda

Kožené bundy lemenované kožušinou od značky Acne Studios sú takisto vo svete preslávené. Majú v sebe výrazný punkový nádych, no pritom je na nich čosi sofistikované a ženské. Dajú sa nosiť na množstvo spôsobov, viac-menej od jesene až do jari. Krásne doplnia džínsy, sukne, ale aj elegantné nohavice. Táto bunda existuje v mnohých variáchách, či už all black alebo v kontrastných farbách kože a kožušiny. Kvalita sa poprieť nedá a preto je tento kúsok jednoducho skvelá investícia.

Acne Studios Shearling Biker Jacket<br>
Acne Studios Shearling Biker Jacket<br>

Max Mara teddy kabát

Značka Max Mara je preslávená svojimi kabátmi a vo svojej ponuke má množstvo chic, elegantných a nadčasových kúskov, ktoré sú hodné investície. Avšak jeden medzi nimi je výnimočný. Ide o teddy kabát, ktorý v podstate stojí za vznikom teddy trendu. Práve tento kúsok spustil teddy vlnu, ktorá sa od svojho začiatku vlastne ani nezastavila. Dnes má teda teddy kabát vo svojom šatníku zrejme každá milovníčka módy. Čo však odlišuje tento kabát od akéhokoľvek iného teddy kabátu je zjavné - prepracovanie, materiály, detaily a celkový vzhľad. Všetko na ňom je tip-top, oproti iným teddy kabátom nie je až príliš teplý a teda aj nepohodlný, je priedušnejší a celkovo kvalitnejší, čo je cítiť nielen na vzhľade, ale aj na vašom pocite z neho a pohodlí.

Max Mara Teddy Bear Icon<br>
Max Mara Teddy Bear Icon<br>

Joseph kašmírový kabát

Do každého šatníka by mal patriť aj jeden elegantný kúsok, ktorý dokáže okamžite premeniť akýkoľvek look. Takým je ikonický kašmírový kabát od značky Joseph. Možnože značku ani nepoznáte, no pritom jej fanúšikmi sú celebrity po celom svete. Nenápadný dizajn, dokonalé detaily, skvostné materiály sú to, čo si získalo množstvo zákazníkov po celom svete. Už len samotný materiál, z ktorého sa tento kabát vyrába je prísľubom kvality, nadčasovosti a komfortu. Kúsok od značky Joseph posunie každý outfit o niekoľko levelov vyššie, nikdy nevýjde z módy a budete sa tak na ňho spoľahnúť počas dlhých rokov aj bez ohľadu na váš meniaci sa štýl či trendy.

Joseph Cenda Coat<br>
Joseph Cenda Coat<br>
Foto: archív značiek, Instagram (@nettiweber)
    629

    Súvisiace články