Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Voľný čas / 22. marec 2023 / PR

TOP momenty Jarných nákupov

Atmosféra Jarných nákupov v Auparku očami Top Fashion.

TOP momenty Jarných nákupov

Nákupné dni plné zliav, darčekov a prekvapení. V tomto hesle sa niesli Jarné nákupy v Auparku, ktorých súčasťou bol aj magazín Top Fashion. V našom jarnom vydaní si mohli čitatelia jednoducho prostredníctvom QR kódu naskenovať stranu so zľavovými kupónmi a využiť viac ako 100 zliav vo vyše 90 predajniach. Predĺžený víkend v nákupnom centre prilákal nielen našich verných čitateľov, ale aj milovníkov módy, nakupovania a zábavy. Nahliadnite spoločne s nami do skvelej atmosféry, ktorú zachytila fotografka Petra Hurai/ The Shamrock Green.

Jarné nákupy vo veľkom štýle

Nakupovanie dostalo nový rozmer aj vďaka nadštandardným službám v podobe shopping asistentov, ktorí návštevníkom pomohli s taškami a dopriali im bezstarostné nákupy. Priam filmovú scénu doplnil aj Secret Prosecco bar od Wineplanet.sk, kde sa okoloidúci mohli občerstviť alko aj nealko verziou. Stačilo zazvoniť na zvonček a z tajného otvoru vám čašník v bielej rukavičke podal pohár vychladeného prosecca. Čo viac si priať?

Členov vernostného programu nákupného centra Aupark čakali pripravené darčeky a milé pozornosti. Návštevníkom eventu boli po celý čas k dispozícii hostesky, ktoré s úsmevom zodpovedali informácie ohľadom Jarných nákupov, zaregistrovali nových členov programu a poradili aj náhodným okoloidúcim. Boli nielen nápomocné, ale vďaka šatám od Reserved aj neprehliadnuteľné.

Hostesky Jarných nákupov v šatách Reserved
Hostesky Jarných nákupov v šatách Reserved

Fotozrkadlo _Top Fashion

Obľúbenou zastávkou počas Jarných nákupov bolo aj fotozrkadlo, kde sa nakupujúci mohli zastaviť, odfotiť sa a zvečniť milú spomienku v podobe vytlačenej fotografie s logom Everyday shopping. Túto štýlovú vychytávku využii nielen návštevníci Auparku, ale aj známe osobnosti, ktoré boli súčasťou sobotňajšieho Fashion talku pod taktovkou magazínu Top Fashion.

Fashion Talks

Sme nesmierne radi, že naše pozvanie na Fashion talk prijali inšpiratívne osobnosti zo sveta krásy a módy. Módny rozhovor odštartovala tvár Jarných nákupov, influencerka Karolína Chomisteková s dvorným stylistom Auparku, Alexandrom Lindovom. Spoločne s moderátorkou Sašou Gachulincovou sa rozrozprávali o jarných trendoch v nakupovaní, nadčasových kúskoch v šatníku, jarnom detoxe, športe aj zdravom životnom štýle.

Druhým v poradí bol talentovaný módny návrhár a riaditeľ Miss Slovensko, Michael Kováčik, ktorý priblížil nielen osobný pohľad na módu zo strany nakupujúceho, ale aj s kreatívnejšej strany dizajnéra.

Pozvanie na Fashion Talk s Top Fashion prijala aj Ema Müller, ktorá do debaty priviala nový vánok. S moderátorkou Sašou Gachullincovou si spoločne zaspomínali na modelingové začiatky v Paríži a prezradili vtipné historky. Okrem života v mekke módy nám Ema priblížila aj filozofiu bohyňe. O tom, že jej smer si získal obrovskú priazeň svedčili aj fanúšičky v hľadisku v tričkách s nápisom „Som Bohyňa“.

Módny maratón rozhovorov uzavreli Krištof Králik s manželkou Petrou. Dozvedeli sme sa viac o ich kariére v modelingovom svete, spoločnom manželskom živote, influencerstve aj novej moderátorskej pozícii Krištofa.

V závere Jarných nákupov sme cítili pozitívnu spätnú väzbu a radosť. Radosť nielen z osobného stretnutia s našimi čitateľmi a návštevníkmi Auparku, ale aj energie, ktorú ste k nám priniesli. Veríme, že ste si vychutnali predĺžený módny víkend, zodpovedné nakupovanie v zľavách, špičkový servis a odvoz domov so službou HOPIN TAXI.

FOTO: The Shamrock Green by Petra Hurai
    1383

    Súvisiace články