Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Voľný čas / 29. november 2021

Oslava 10.výročia magazínu Top Fashion s kvetinami Metamorphosis

Magazín Top Fashion oslavuje desiate výročie a pri tejto špeciálnej príležitosti nemohli chýbať ani výnimočné kvetiny.

Oslava 10.výročia magazínu Top Fashion s kvetinami Metamorphosis
Čo by to bolo za narodeninovú oslavu bez čerstvej kytice obľúbených kvetov? Magazín Top Fashion sa už celé desaťročie spája s úspešnými a talentovanými ľuďmi a inak tomu nebolo ani v tomto prípade. Naša prvotná myšlienka pri príležitosti osláv bolo vytvorenie minimalistickej a elegantnej kytice v odtieňoch bielej a zelenej, ktorá bude odrážať ducha módneho magazínu a celú značku Top Fashion. Naše kroky preto smerovali do kvetinárstva Metamorphosis, kde dokonale naplnili našu predstavu a vytvorili čerstvé kytice kvetov podľa našich požiadaviek.

Voňavé prekvapenie

Nadčasové a vkusné kytice vo farbách bielej a krémovej a doladené zelenými dekoráciami potešili nielen nás, ale aj najmä našich verných klientov, ktorým sme vďaka voňavému prekvapeniu vyjadrili vďaku za dlhoročnú spoluprácu. Veď čo je krajšie ako darovať krásnu kyticu, ktorá okamžite zlepší náladu a rozvonia celý deň?

Vlastná farma kvetov

Kvetinárstvo Metamorphosis sa nachádza v srdci starého mesta Prahy na Haštalskej ulici. Počas svojho 20 ročného pôsobenia si získalo veľkú klientelu spokojných zákazníkov, medzi ktorými nechýba ani magazín Top Fashion. Skvelému úspechu sa tešia aj vďaka osobnému prístupu či vlastnej farme, odkiaľ majú ten najkrajší výber kvetov. Podporiť v aktuálnej situácii ich môžete aj online objednávkou priamo k vám domov.

Viac informácii nájdete metamorphosis.cz

    1064

    Súvisiace články