Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Testujeme / 2. január 2024

Rich creams: Najlepšie zimné krémy

Naša pleť si v zimných mesiacoch zaslúži luxusnú starostlivosť s bohatým zložením. Testovali sme pre vás intenzívne hydratačné krémy, ktoré ochránia vašu pokožku na horách aj v meste.

Rich creams: Najlepšie zimné krémy

MALINNA° Rose Repairing Cream

Intenzívny krém MALINNA° Rose Repairing Cream s obsahom čistého esenciálneho oleja z ruže damašskej má silné regeneračné účinky a stimuluje hĺbkovú opravu pokožky. Vyživujúci krém na báze organického bambuckého masla je plný aktívnych zložiek, má vysokú vstrebateľnosť a po jeho nanesení ostáva pleť dlhodobo vyživovaná a chránená pred vonkajšími vplyvmi.

79,00 €/1 975 Kč Predáva malinnaproducts.com

Rose Repairing Cream
Rose Repairing Cream

Dr. Barbara Sturm Face Cream Rich

Zloženie krému Face Cream Rich je bohaté na aktívne zložky a silné antioxidanty, ktoré sa rýchlo vstrebávajú do pokožky, upokojujú a zároveň posilňujú citlivú kožnú membránu. Po aplikácii tohto výživného krému bude vaša pleť vyzerať pevnejšie a hydratovane. Ideálna voľba pre extra hydratáciu počas zimných mesiacov.

188,00 €/4 590 Kč Predáva fann.cz

Face Cream Rich
Face Cream Rich

Helena Rubinstein Powercell Skinmunity Cream

Krém s technológiou Powercell má silu obnoviť energiu v pokožke a znovu aktivovať jej životne dôležité mechanizmy vďaka omladzujúcim vlastnostiam kmeňových buniek. Tieto bunky dobíjajú pokožku zvnútra, aby stimulovali regeneračné procesy a schopnosť sebaobrany. Obohatené zloženie chráni pokožku pred škodlivými faktormi mestského prostredia.

197,20 €/4 805 Kč Predáva marionnaud.sk a marionnaud.cz

Powercell Skinmunity Cream
Powercell Skinmunity Cream

Augustinus Bader The Rich Cream

Luxusný, intenzívny, hydratačný krém je skvelým pomocníkom pre zimné mesiace. The Rich Cream podporuje obnovu buniek, čím výrazne zlepšuje vzhľad pleti. Ošetruje, obnovuje a hĺbkovo hydratuje suchú a zrelú pokožku. Bohaté zloženie, navyše, podporuje funkciu kožnej bariéry a zabraňuje strate vody – výsledkom je pružná a hladká pleť chránená pred environmentálnymi agresormi.

82,00 €/1 998 Kč Predáva augustinusbarder.com

The Rich Cream
The Rich Cream

Mohlo by vás zaujímať: Zimné novinky zo sveta krásy 

Tata Harper Creme Riche

Tento bohatý hydratačný krém obsahuje šestnásť zdrojov hydratácie a dvanásť zdrojov rastlinných látok proti starnutiu, ktoré pozdvihujú a vypĺňajú vzhľad pokožky. Hyalurónové a esenciálne mastné kyseliny pomáhajú uzamykať vlhkosť pleti pre okamžitý jemný, pružný a mladistvý vzhľad.

242,00 €/5 896 Kč Predáva niche-beauty.com

CRÈME RICHE
CRÈME RICHE
Viac inšpirácie zo sveta krásy nájdete v novom čísle magazínu Top Fashion Season_04.
    1659

    Súvisiace články