Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Testujeme / 30. máj 2022 / PR

Šéfredaktorka Top Fashion testuje kozmeceutiku DMK

Návštevu estetickej kozmetológie v salóne OxiSecret Beauty Clinic v Prahe si nenechala ujsť ani naša šéfredaktorka magazínu Top Fashion, Barbora Franeková. Tá sa zverila do rúk profesionálom v oblasti krásy a na vlastnej koži si vyskúšala ošetrenie pleti pomocou kozmeceutiky DMK.

Šéfredaktorka Top Fashion testuje kozmeceutiku DMK

Profesionálna kozmeceutika DMK je založená na ingredienciách, ktoré pokožka „rozpoznáva a uznáva“, a tak pomáha dosiahnuť prirodzené dlhodobé výsledky pri korekcii rôznych kožných patológií a stavov. Účinnosť DMK sa osvedčila najmä pri liečbe akné, rosacei, pigmentácií, vekových zmien, jaziev a radu dermatologických problémov.

Keď je výsledok skutočne dôležitý

V prípade DMK ide predovšetkým o premenu pokožky zvnútra a riešenie problému, nie o jeho maskovanie. Značka sa riadi jedným z hlavných trendov modernej kozmetológie – holistickým prístupom, kedy sa estetické problémy riešia ako zvonku, tak zvnútra. Pokožka totiž nie je oblečenie, ktoré si vyžaduje len pravidelnú starostlivosť. Ide o orgán, ktorý úzko spolupracuje s nervovou, imunitnou, tráviacou a endokrinnou sústavou. Stav pokožky odráža harmonické fungovanie a účinnosť ostatných orgánových sústav alebo naopak ich nerovnováhu a skryté patológie.

Zakladateľ značky Danne Montague-King, doktor biochémie a farmakológie vytvoril svoj vlastný koncept, ktorý je dnes prezentovaný ako know-how:

  • Odstrániť odumreté bunky pomocou enzymatickej hydrolýzy
  • Prebudovať pokožku prostredníctvom povzbudenia vnútorných procesov, ktoré jej umožnia optimálne fungovať
  • Udržať výsledok pomocou superantioxidantov, ktoré sú hlavnými zložkami ochranného systému kožných buniek
  • Podporiť výsledok dosiahnutý po profesionálnych procedúrach použitím prostriedkov na domácu starostlivosť
Návšteva estetickej kozmetológie v salóne OxiSecret Beauty Clinic v Prahe
Návšteva estetickej kozmetológie v salóne OxiSecret Beauty Clinic v Prahe

Profesionálne ošetrenie

Hlavnou myšlienkou peelingov DMK je neublížiť a zachovať prirodzenosť pokožky, jej bariérovú funkciu a prirodzenú schopnosť obnovovať sa a regenerovať. Peelingy DMK obsahujú veľmi dôležitý komponent – regeneračné zložky, ktoré sa po odstránení odumretých buniek postarajú o vašu pokožku. Medzi nimi sú alkalické, kyslé (AHA-kyseliny) a enzýmové prípravky.

Enzymoterapia

Vizitkou DMK je enzymoterapia, ktorá prispieva k aktivácii biochemických procesov v pokožke, čo vedie k bunkovej a tkanivovej homeostáze. Pomáha pleť refrešnúť a bunky začínajú fungovať v mladom režime. Enzymoterapiu s kozmeceutikou DMK si mala možnosť vyskúšať aj naša editor-in-chief, Barbora Franeková, ktorá bola s výsledkom pozitívne prekvapená. „Napriek tomu, že ingrediencie kozmeceutiky DMK sa skladajú z prírodných zložiek, bol ich výsledok skutočne viditeľný a účinný,“ prezradila pre Top Fashion.

Enzýmová maska

„Čo ma na ošetrení prekvapilo najviac, bola enzymová maska, ktorú mi nanášali. Na pleti vytvárala sťahovací a pulzujúci efekt a jej stupňujúca sila ma skutočne prekvapila. Počas pôsobenia masky musí zákazník dbať na správne dýchanie, keďže vrstva masky je hrubšia a jej aktívne pôsobenie na pleti, krku a dekolte môže vytvárať menší tlak,“ opisuje ďalej svoju skúsenosť.

Termogénny účinok zvyšuje účinok masky a stimuluje rozšírenie kapilár, hlboko čistí a spúšťa proces reverznej osmózy. To umožní odstrániť toxíny a iné nečistoty z kožných buniek a zanechať čistý matrix. „Tesne po ošetrení sa mi na krku a dekolte vytvorilo silné začervenanie a známky po ošetrení. Tohto sprievodného javu sa však netreba báť, pretože trvá len pár minút a je dôkazom toho, že zložky kozmeceutiky DMK aktívne pracujú a účinkujú.“

TIP KOZMETOLOGIČKY

„Ak pacientka potrebuje okamžitý lifting tváre v predvečer dôležitej udalosti, moja voľba je ošetrenie s názvom „Matka nevesty“. Kombinuje enzýmy a aminokyseliny, ktoré zvyšujú bariérové funkcie pokožky, chránia elastínové vlákna pred UV žiarením.“

Pred a Po

Zaujímalo nás, či ošetrenie pleti kozmeceutikou DMK bude viditeľné aj po prvej skúsenosti. Šéfredaktorka magazínu Top Fashion nám však úprimne opovedala a vyvrátila všetky predsudky týkajúce sa ultra rýchlych výsledkov. „Musím povedať, že takýto efekt som po kozmetike ešte nezažila. Výsledkom bola viditeľne rozžiarená, vypnutá a svieža pokožka. Ten rozdiel pleti pred ošetrením s kozmeceutikou DMK a po nej bol skutočne rozpoznateľný,“ dodala Barbora Franeková.

Pred ošetrením s kozmeceutikou DMK
Pred ošetrením s kozmeceutikou DMK
Po ošetrení kozmeceutikou DMK
Po ošetrení kozmeceutikou DMK

Ak patríte k typom žien, ktoré majú po kozmetike začervenanú pleť alebo sa po ošetrení chystáte na pracovné stretnutie, v salóne OxiSecret Beauty Clinic sa o vás postarajú vo všetkých smeroch. „Po pôsobení enzýmovej masky a čistenia pleti mi na tvár naniesli veľmi jemný make-up, moja pleť bola však už aj bez neho krásne oživená a pôsobila vyživene,“ doplnila s nadšením Barbora.

Foto: Maria Alkhimova

 

OxiSecret Beauty Clinic

Jugoslávská 481/12,

Praha 2

+420608230661

oxisecret.com

    1297

    Súvisiace články