Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Starostlivosť o pleť a telo / 15. december 2023

Zimné novinky zo sveta krásy

Inšpirujte sa najnovšími beauty vychytávkami, ktoré nájdete aj na stránkach nového vydania magazínu Top Fashion Season_04.

Zimné novinky zo sveta krásy

Tancujúci plameň

Vianočná kolekcia Diptyque sa nesie v duchu osláv 60. výročia klasickej sviečky Diptyque. Ústredným motívom sviatočnej limitovanej edície je plameň, ktorý prenáša vôňu, prebúdza predstavivosť a nabáda k snívaniu. Sladká aróma sviečky Délice s vôňou orechov, sušeného ovocia a vanilky je prísľubom gurmánskych potešení, ktoré umocňujú nádherné vône.

77,00 €/1 800 Kč www.ingredients-store.com

Vonná sviečka DIPTYQUE
Vonná sviečka DIPTYQUE

Exkluzívna edícia na cesty

Geniálne prepojenie dvoch luxusných značiek vyrábaných vo Švajčiarsku. Kozmetická taštička v Maison Mollerus exkluzívnej čiernej edícii s luxusným zipsom, podšitá alcantarou, a intenzívna bieliaca zubná pasta Swissdent Extreme so zubnou kefkou Swissdent Colours, ktorá bola v minulosti ocenená pre svoj dizajn.

89,90 €/2 199 Kč  www.profimed.cz

SWISSDENT EXTREME ft. MAISON MOLLERUS
SWISSDENT EXTREME ft. MAISON MOLLERUS

Magický pleťový rituál

Harmónia pohody v jednom balíčku. Vyskúšajte silu ajurvédskej masážnej paličky Kansa v kombinácii s pleťovým omladzujúcim olejom Gold Drops v exkluzívnej limitovanej edícii. The Magical Skin Ritual od RAAW Alchemy obsahuje olej pre výživu dehydratovanej pleti a masážnu pomôcku pre prirodzený lifting tváre.

70,00 €/1 690 Kč www.licirna.cz

RAAW The Magical Skin Ritual Limited Edition
RAAW The Magical Skin Ritual Limited Edition

Inovatívna starostlivosť o očné okolie

Ak je redukcia známok času a únavy v jemnej oblasti pod očami prioritou vašej skincare rutiny, zvážte náplasti na oči LightMAX MiniPro od MZ Skin. LED prístroj kombinuje aktívnu kozmetiku s cielenou svetelnou terapiou pre inovatívnu starostlivosti o očné okolie. Náplasti vydávajú pulzy červeného LED svetla, ktoré stimuluje produkciu kolagénu a pôsobí proti vzniku jemných liniek, vrások a tmavých kruhov pod očami.

342,17 €/8 297 Kč www.mzskin.com

LIGHTMAX MINIPRO EYECONIC™ LED
LIGHTMAX MINIPRO EYECONIC™ LED

Retinol+ Emulsion

Značka iS Clinical predstavila nový produkt v oblasti kozmeceutických prípravkov, ktorý je výsledkom dlhoročného výskumu a vývoja. Retinolová emulzia s omladzujúcim účinkom pleť vyhladzuje, rozjasňuje a chráni. Beauty novinka obsahuje okrem retinolu aj bambucké maslo, mastné kyseliny a antioxidanty, ktoré sú nevyhnutné pre normálne fungovanie kožnej bariéry.

150,00 €/ 3 655 Kč www.isclinical.cz

RETINOL+ EMULSION 0.3
RETINOL+ EMULSION 0.3

The Winter Kit

Bojujte so suchou a šupinatou pokožkou počas chladnejších mesiacov vďaka zimnému setu od Dr. Barbary Sturm. The Winter kit obsahuje jemnú čistiacu penu, pleťovú masku, nočné a upokojujúce sérum a balzam na pery. Cestovateľské veľkosti ikonických produktov značky sú uložené v praktickej kozmetickej taštičke, ktorá nám tak trochu pripomína zimnú vetrovku. Ideálne kombo do hôr!

277,70 €/6 734 Kč www.drsturm.com

WINTER KIT DR. BARBARA STURM
WINTER KIT DR. BARBARA STURM

Liftingový 24-hodinový krém

Spevňujúci protivráskový krém spĺňajúci všetky požiadavky dennej aj nočnej starostlivosti v jednej textúre a optimálnom zložení. JUVENANCE® EPIGEN Anti-Wrinkle 24h Cream rozmaznáva pleť delikátne krémovou textúrou, vypína V-kontúry tváre a viditeľne redukuje linky a vrásky. Počas dňa chráni pleť pred stresom, v noci podporuje jej revitalizačné procesy a bráni formovaniu tmavých škvŕn.

99,00 €/2 412 Kč www.fann.sk

JUVENANCE® EPIGEN Anti-Wrinkle 24h Cream
JUVENANCE® EPIGEN Anti-Wrinkle 24h Cream

Viac inšpirácie zo sveta krásy nájdete v novom čísle magazínu Top Fashion Season_04.

    2380

    Súvisiace články