Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Testujeme / 5. august 2022 / PR

Testovali sme vegánsky deodorant Corpus Naturals

Ak si myslíte, že ste príliš posh na vegánsky deodorant, potom zaručene vyskúšajte Corpus Naturals.

Testovali sme vegánsky deodorant Corpus Naturals

V redakcii Top Fashion magazínu nám záleží na životnom prostredí a našom zdraví. Preto sa snažíme hľadať udržateľné alternatívy nielen v životnom štýle a móde, ale aj v oblasti krásy. Najnovšie sme mali možnosť vyskúšať prírodný vegánsky deodorant Corpus Naturals, ktorý nájdete v beauty store Anemone.

V Anemone veria v kvalitné ingrediencie, skutočné výsledky a čistý dizajn. Okrem prírodných pleťových olejov, krémov, sérum a masiek sa zameriavajú aj na šetrnú starostlivosť o vlasy a telo. V ponuke jedinečných kozmetických značiek vyrobených z tých najčistejších ingrediencií majú aj Corpus Naturals. Značka prírodných deodorantov, ktorá od základov zmenila náš pohľad na prírodnú kozmetiku.

Na prvý pohľad

„Na pracovnom stole v redakcii Top Fashion magazínu ležal krásny dizajnový obal v slabo zelenom odtieni s malým zlatým nápisom. Patrím k osobám, ktorých zaujme minimalistický a prepracovaný obal, takže Corpus Naturals si moju pozornosť získal od prvej chvíle,“ prezradila redaktorka Martina.

Deodorant Corpus Third Rose
Deodorant Corpus Third Rose

Niche vôňa

„Po otvorení oválnej tuby ma prekvapila citrusová a podmanivá niche voňa, ktorá skôr pripomína drahý parfum, než vegánsky produkt, na ktoré som bola doteraz zvyknutá. Základnými tónmi naturálneho deodorantu s názvom Third Rose sú ruža, talianska mandarínka, fialka a koreň cédru, ktorý dodáva celej vôni korenistý podtón a zmyselnosť.“ Vôňa Third Rose vo vás vyvolá pocit objavovania lokálnych parfumérii v malých uličkách Paríža. Jej základ je rajom pre zmysly a je v ňom obrovský priestor pre kreativitu. Výrazná vôňa mení každým pohybom svoj podtón a vy máte pocit, že privoniavate k novým a novým parfumom.

Vegan friendly

V dnešnej dobe vyhľadáva čoraz viac ľudí vegánske produkty v oblasti beauty. Prírodné deodoranty Corpus Naturals sa vyznačujú hneď niekoľkými plusmi. Sú vegan a cruelty-free, navyše bez obsahu parabénov, hliníka, sódy bikarbóny a syntetických vôni. V porovnaní s inými značkami sa však naozaj môžu pýšiť účinnosťou a dlhotrvácnosťou. „Už po prvých dňoch používania Third Rose som bola milo prekvapená jeho účinkom. V redakcii Top Fashion prebiehala aktuálne uzávierka najnovšieho vydania magazínu a za oknami začínalo pravé mestské leto, takže o horúco nebola núdza v žiadnom smere,“ usmieva sa redaktorka.

Na prírodnej báze

Rastlinný produkt vyrobený v Kalifornii si získal už celosvetový kult. Corpus je deodorant pre ľudí, ktorí chcú ísť prírodnou cestou, ale nechcú robiť kompromisy v oblasti výkonu a dizajnu. Spoločnosť Corpus kladie veľký dôraz na každý detail produktu, ktorý vytvorili, od dizajnu, textúry, balenia a účinnosti. Používajú rodinnú továreň, ktorá využíva 100 % hydroelektrickú energiu, udržateľnú buničinu a recyklovaný obsah. Jeho receptúra je založená na vodnej báze, ktorá obsahuje prirodzene odvodené enzýmy a rastlinné extrakty na odstránenie telesného pachu – to všetko bez použitia sódy bikarbóny, ktorá môže dráždiť podpazušie.

Funkčnosť a efektivita Tento vegánsky produkt vás zachráni pred dôležitým pracovným pohovorom, počas dennodenných zhonov, pri športovej aktivite či pred prvým rande, z ktorého sa vám zvýši začervenanie v tvári a telesná teplota. „Musím priznať, že jeho funkčnosť predčila moje očakávania a po minutí tejto tuby si zadovážim ďalšiu. Otázkou už len je, ktorú z vôni Corpus Naturals vyskúšam ako ďalšiu.“

TOP plusy

 • Krásne zmyselná niche vôňa, ktorá nie je prvoplánová
 • Hladký tuhý gélový typ textúry
 • Elegantné minimalistické balenie
 • Široká škála vôní
 • Žiadna sóda bikarbóna, ktorá môže mnohým ľuďom spôsobiť začervenanie
 • Unisex produkt ideálne aj pre partnera
 • Vydrží celý deň
  1342

  Súvisiace články