Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Testujeme / 14. november 2023

Najlepšie riasenky podľa redakcie Top Fashion

V žiadnej kabelke by nemala chýbať kvalitná maskara. Magazín Top Fashion pre vás testoval najlepšie riasenky na oči, ktoré prešli beauty testom v našej redakcii. Tieto z nich prežijú aj premenlivé jesenné počasie.

Najlepšie riasenky podľa redakcie Top Fashion

CHANEL, NOIR ALLURE

Chanel Beauty pridali po prvýkrát do maskary trochu červeného pigmentu, aby oči získali na intenzite a hĺbke. Názov maskary sa nesie v znamení „všetko v jednom“, a my súhlasíme, že jej skutočne nič nechýba. Nová elegantná kefka vytvára optimálny efekt vejárových rias a ikonický zacvakávací mechanizmus z nej robí luxusný doplnok.

49 €/1 197 Kč

LANCÔME, LASH IDÔLE

Revolučná maskara bez hrudiek, ktorá sa zameriava na každú riasu zvlášť. Objemová maskara Lash Idôle vyniká novou receptúrou s gélovou emulziou, ktorá obsahuje 4-krát menej vosku pre pocit ľahkých mihalníc. Nedá na ňu dopustiť ani naša kreatívna konzultantka, a my veríme, že bude zásahom do čierneho aj pre vás.

39,50 €/965 Kč

WESTMAN ATELIER, EYE LOVE YOU MASCARA

Táto 95 % prírodná a objemová maskara s výťažkom z čakanky a slnečnicového vosku kombinuje rastlinnú technológiu s krémovými kondicionérmi a nylonovou kefkou, ktorá dodáva objem, definuje a natáča. Krémový ošetrujúci produkt patrí do skupiny clean kozmetiky a vyživuje riasy natoľko, že vyzerajú zdravo a hydratovane.

65 €/1 587 Kč

ESTÉE LAUDER, SUMPTUOUS EXTREME

Vodoodolná maskara Sumptuous Extreme je ideálnou voľbou pre jesenné dni. Receptúra Extreme Bold Volume™ je zmesou troch vysoko objemových vlákien v ľahkom penovom základe. Vzorec obohatený o komplex vitamínov pôsobí takmer ako predlžovanie mihalníc, znásobuje a zväčšuje ich vzhľad. Nanášanie je jednoduché a nosenie ešte jednoduchšie.

45 €/1 099 Kč

COLLISTAR, IMPECCABLE MASCARA

Prvá recyklovateľná maskara od Collistar, ktorá obsahuje 90 % zložiek prírodného pôvodu a vzácneho výťažku z talianskeho gaštana pre účinné ošetrenie rias. Tento viacúčelový produkt poskytuje okamžitý objem a optimálne zvýraznenie rias. Maskara Impeccabile je vhodná pre citlivé oči a za veľkú výhodu považujeme aj jej jednoduché odlíčenie.

31,50 €/769 Kč

    4846

    Súvisiace články