Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Kultúra / 12. október 2023

Prvý ročník Top _Session eventu v Bratislave

Máme za sebou prvý ročník komunitného eventu, ktorý sa konal v unikátnom galerijnom priestore Space by Haas pod vedením Love Them Space a magazínu Top Fashion. Preneste sa spolu s nami do skvelej atmosféry Top _Session, ktorú zachytil fotograf Ivan Kašša.

Prvý ročník Top _Session eventu v Bratislave

Móda, umenie, dizajn a krása v srdci Bratislavy. Event založený na hodnotách magazínu Top Fashion, privítal minulý víkend všetkých milovníkov art, fashion a beauty pod jednou strechou. Ideou celého podujatia bolo preniesť stránky magazínu Top Fashion do reálneho sveta a umožniť širokej verejnosti stretnúť sa s našimi obľúbenými značkami, vypočuť si diskusie so zaujímavými hosťami, vyskúšať beauty novinky alebo sa len tak stretnúť pri dobrej káve či drinku.

Program plný diskusií

Piatkový program priniesol zaujímavé diskusie, ktoré odštartovali s módnou návrhárkou Vandou Jandou. Pokračovala Ivana Gáborík v spojení Oslo Skin Lab a školiteľka kozmetickej značky Helena Rubinstein. Nechýbala ani vzťahová poradkyňa Nika Macinská v spojení s Answear, architekt Alan Prekop a majiteľky kozmetických salónov By Femme, ktoré nám priblížili tajomstvo tekutých ihiel a kórejskej kozmetiky.

Vizuálnu stránku eventu podporili signature objekty od umelkyne Aneta Kurta a inštalácia vytvorená z magazínov Top Fashion od architekta Alana Prekopa. Súčasťou eventu bol aj Mercedes Benz, ktorý sa postaral o odvoz hostí na miesto konania eventu vo veľkom štýle.

Sobotňajší program diskusií zahájilo umenie s módnym návrhárom Honzom Černým a fotografkou Máriou Švarbovou. Na tému beauty sa s nami porozprávala kozmetická poradkyňa Mary Kay a tatérka Evelin Jurkovič v spojení s Answear. Pozvanie do našej diskusie prijala aj ambasádorka Ligy za duševné zdravie, Liberty Blake Simon.

Beauty lounge podporili novinky od Pigmetárium a kórejskej kozmetiky Miracletox, diagnostika pleti od Helena Rubinstein, zdravé koktejly Oslo Skin Lab, líčenie od Mary Kay, manikúra od Essie či ošetrenie pleti Express Glow od Envy Therapy.

Vo svete krásy ste sa mohli zoznámiť aj so slovenskou kozmetikou Noili a poradiť v staroslivosti o pleť s Is Clinical. O vlasové poradenstvo a hairstyling sa postaralo DNA Beauty. Veríme, že sme vás potešili čerstvou kyticou kvetov od Flowers Drive by Laskykvet a kurátorským výberom kníh Book Therapy.

Obľúbenou zastávkou návštevníkov prvého ročníka Top_Session eventu bol stánok s Top Fashion drinkmi s lokálnym ginom TOISON či šálka dobrej kávy od Nespresso, ktorú si návštevníci mohli vychutnať v Top Fashion Lounge s designovým nábytkom svetových značiek Konsepti. O poriadnu dávku umenia sa okrem galerijného priestoru Space by Haas postarali aj starostlivo vybrané kolekcie dizajnových kúskov by Artiseme, pitný režim Voss & Fiji Water a skvelú hudbu počas celého eventu DJ-ka Masha LWP.

„Po prvýkrát sme priniesli na Slovensko podujatie, ktoré otvorilo dvere do nášho sveta a umožnilo návštevníkom stretnutie s obľúbenými módnymi, beauty a dizajn značkami, ale aj známymi osobnosťami a odborníkmi. Sme nesmierne radi, že ste sa stali súčasťou _TF sveta, ktorý sme vám ukázali z celkom nového uhla.“
Editor-in-chief Barbora Franeková
Editor-in-chief Barbora Franeková
    3748

    Súvisiace články