Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Kultúra / 17. november 2022 / PR

Tip na výstavu v Paríži: LE GRAND NUMÉRO DE CHANEL

Od polovice decembra sa v Grand Palais Éphémère v Paříži uskutoční výstava s názvom LE GRAND NUMÉRO DE CHANEL, ktorá oslavuje výnimočné vône Chanel.

Tip na výstavu v Paríži: LE GRAND NUMÉRO DE CHANEL

Balzam pre zmysly

Módny dom Chanel oslavuje svoje vône výnimočnou výstavou v Grand Palais Éphémère a vy môžete byť súčasťou. Tešiť sa môžete na netradičné vône, kúzelné triky, objavy, stretnutia a mnohé ďalšie senzácie. Vaše zmysly a predstavivosť sa zaručene prebudia. Výstava sľubuje bezprecedentný zážitok pre odborníkov aj laikov. Jej synonymom je pohlcujúca cesta, ktorá vás pozýva nasledovať svoju šťastnú hviezdu.

Top Fashion News: Chanel spustil online predaj okuliarov v Českej republike

Umelecké dielo

Od klasiky po ikonu, od minimalizmu po sofistikovanosť, od každodenného doplnku po umelecké dielo. Diela, ktoré inšpirovali tých najväčších umelcov a niektoré z nich budú po prvýkrát opäť spojené. Aj to je jedinečnosť parfumov CHANEL, ktorá je vyjadrená návštevou. Bohatou na zážitky, objavy a emócie. Stretnúť sa s nimi znamená stretnúť sa s osudom, životnou silou a jedinou ambíciou: premeniť život a urobiť obyčajné neobyčajným.

Zaregistrujte sa online

Nenechajte si ujsť tento jedinečný zážitok a zaistite si vstup na výstavu prostredníctvom digitálnej platformy, na ktorej od dnes prebiehajú online rezervácie. Výstava LE GRAND NUMÉRO DE CHANEL sa koná v termínoch od 15.12.2022 do 9.1.2023.

    895

    Súvisiace články