Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Kultúra / 18. september 2023

Pozývame ťa na prvý TOP _SESSION event v Bratislave

_Prvý komunitný event magazínu Top Fashion, na ktorom nesmieš chýbať.

Pozývame ťa na prvý TOP _SESSION event v Bratislave

Spojme svet módy, krásy, umenia a dizajnu v srdci Bratislavy. Event založený na hodnotách magazínu Top Fashion víta všetkých milovníkov art, fashion a beauty pod jednou strechou. Staňte sa súčasťou _TF sveta, ktorý spoznáte z celkom nového uhla.

_SAVE THE DATE

Kedy? 6-7.október 2023

Kde? Unikátny galerijný priestor Space by Haas powered by Love Them Space/ Trnavská cesta 80, Bratislava.

O koľkej? Piatok od 12:00 do 20:00

                   Sobota od 10:00 do 18:00

Pre koho? Široká verejnosť, nadšenci módy, ženy aj muži, laici i profesionáli. Jednoducho všetci, ktorí privítajú zmenu, napredovanie aj revolúciu.

_VSTUP VOĽNÝ

Program plný diskusií

V piatkovom programe sa môžete tešiť na zaujímavé diskusie, ktoré odštartujeme s módnou návrhárkou Vandou Jandou. Pokračovať bude Ivana Gáborík v spojení Oslo Skin Lab a školiteľka kozmetickej značky Helena Rubinstein. Nebude chýbať vzťahová poradkyňa Nika Macinská v spojení s Answear, architekt Alan Prekop a majiteľky kozmetických salónov By Femme, ktoré priblížia tajomstvo tekutých ihiel a kórejskej kozmetiky. Sobotný program diskusií zaháji umenie s módnym návrhárom Honzom Černým s Michalom Yaksha Novotným a fotografkou Máriou Švarbovou. Na tému beauty sa s nami podelí  kozmetická poradkyňa Mary Kay a tatérka Evelin Jurkovič v spojení s Answear. Pozvanie do našej diskusie prijali aj ambasádorka Ligy za duševné zdravie, Liberty Blake Simon a umelec Asot Haas.

„Po prvýkrát prinášame na Slovensko podujatie, ktoré otvorí dvere do nášho sveta a umožní návštevníkom stretnutie s obľúbenými módnymi, beauty a dizajn značkami, ale aj známymi osobnosťami a odborníkmi.“

Unikátny galerijný priestor Space by Haas powered by Love Them Space
Unikátny galerijný priestor Space by Haas powered by Love Them Space

Sneak peek

Súčasťou TOP _SESSION eventu budú rozhovory, diskusie, workshopy a beauty lounge. Táto akcia je úplnou novinkou a vy ste prví, kto sa o nej dozvedá. Tešiť sa môžete aj na známe tváre, inšpiratívnych influencerov a vaše obľúbené značky, ktoré budete môcť priamo vyskúšať.

Vizuálnu stránku eventu podporia signature objekty od umelkyne Aneta Kurta a inštalácia architekta Alana Prekopa, pri ktorej vás odfotí náš streetstyle fotograf. Tešiť sa môžete na novinky kórejskej kozmetiky Miracletox a Pigmentárium, diagnostiku pleti od Helena Rubinstein, zdravé koktejly Oslo Skin Lab, líčenie od Mary Kay, manikúru od Essie či ošetrenie pleti Express Glow od Envy Therapy. Vo svete krásy vás čaká aj slovenská kozmetika Noili a poradenstvo v staroslivosti o pleť Is Clinical. Potešte sa hairstylingom a vlasovým poradenstvom od DNA Beauty, čerstvou kyticou kvetov Flowers Drive by Laskykvet a kurátorským výberom kníh Book Therapy. Vychutnajte si Top Fashion drinky s lokálnym ginom TOISON, šálku dobrej kávy Nespresso a poriadnu dávku umenia, kde máme pre vás pripravené starostlivo vybrané kolekcie dizajnových kúskov by Artiseme. Súčasťou eventu bude aj Mercedes Benz. O pitný režim sa postará Voss & Fiji Water a skvelú hudbu DJ-ka Masha LWP.

_TOP víkend pre všetkých

Oslávte s nami víkend plný oddychu, kvalitného umenia, noviniek z oblasti módy a krásy a množstvo prekvapení. Zoberte svoju kamarátku, partnera alebo celú partiu a príďte podporiť náš prvý komunitný event v Bratislave. Nezabudnite, že sme baby & dog friendly, takže vítaní sú skutočne všetci.

Sledujte náš web top-fashion.sk a instagram @topfashionmagazine, kde vám postupne odhalíme viac. 
    3705

    Súvisiace články